На пазар във Варна - Тема 54

  • 31 783
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 749



Animal DolphinAnimal DolphinAnimal DolphinAnimal Dolphin                                                                                              


Кога, Къде , Какво - питайте, споделяйте, нека сме си полезни!:blue_heart:

Teма 53

# 1
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Страхотен първи пост!Благодаря за темата!

Къде има голям избор от аксесоари за баня с добро качество?От типа на стойка за сапун, четка и т.н.

# 2
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Адмирации за темата!!!

# 3
  • Мнения: 8 749
Страхотен първи пост!Благодаря за темата!

Къде има голям избор от аксесоари за баня с добро качество?От типа на стойка за сапун, четка и т.н.


Точно онзи ден отидох в Moemax, защото бях гледала онлайн тази серия цък .
Керамика исках този път и ми харесаха много на живо.
Разгледай там или в Aiko .

Според мен вJysk  са с по-ниско качество.
В джъмбо също има - аз гледам асортимента в гръцкия им онлайн магазин.

Също препоръчвам и сайта VIVRe.bg

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 11:56 от alethea

# 4
  • Мнения: 10 681
Мерси за новата тема Simple Smile
Искам да си купя някакви обувки, тип квцове, маратонка, нещо ежедевно. Обаче да са удобни и качествени, но не прекалено скъпи. Някакъв аутлет ми трябва, може би. Сещам се за Адидас в Почивка. Аз не държа на марката. Препоръчайте някой друг магазин.

# 5
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Страхотен първи пост!Благодаря за темата!

Къде има голям избор от аксесоари за баня с добро качество?От типа на стойка за сапун, четка и т.н.

Благодаря за темата!

В Икеа погледни, имат доста неща налични в центъра за поръчка. Отделно има още доста и онлайн. В Практикер също има много неща.

# 6
  • Мнения: 290
Страхотна тема

# 7
  • Мнения: 1 359
Мерси за новата тема Simple Smile
Искам да си купя някакви обувки, тип квцове, маратонка, нещо ежедевно. Обаче да са удобни и качествени, но не прекалено скъпи. Някакъв аутлет ми трябва, може би. Сещам се за Адидас в Почивка. Аз не държа на марката. Препоръчайте някой друг магазин.
И аз слухтя! Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Мерси за новата тема Simple Smile
Искам да си купя някакви обувки, тип квцове, маратонка, нещо ежедевно. Обаче да са удобни и качествени, но не прекалено скъпи. Някакъв аутлет ми трябва, може би. Сещам се за Адидас в Почивка. Аз не държа на марката. Препоръчайте някой друг магазин.
Декатлон?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Благодаря за темата!


pantera666, АЙКО.  Всичко за кухнята и банята ми е от там. Даже и така търсените бамбукови хавлии.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Мерси за новата тема Simple Smile
Искам да си купя някакви обувки, тип квцове, маратонка, нещо ежедевно. Обаче да са удобни и качествени, но не прекалено скъпи. Някакъв аутлет ми трябва, може би. Сещам се за Адидас в Почивка. Аз не държа на марката. Препоръчайте някой друг магазин.
Декатлон?
Или dress4less.
Онлайн, в izkupu.me има попадения.

# 11
  • Мнения: 416
Пепко в Делта планет или в Гранд Мол е по-зареден от към бебешки дрешки за момиченца?  И знаете ли дали предлагат бебешки буйки 0-3 мес. / 3- 6 мес.?

# 12
  • Мнения: 10 611
Да сте срещали при обиколките по магазините някъде да продават качествени мъжки есенни якета ? Външна материя - вятър и вода да не пропуска, подплата - полар. Гледах разни прехвалени марки Джак Уолфскин но освен фрапираща цена нищо друго не ме впечали. 

# 13
  • Мнения: 15 356
Да сте срещали при обиколките по магазините някъде да продават качествени мъжки есенни якета ? Външна материя - вятър и вода да не пропуска, подплата - полар. Гледах разни прехвалени марки Джак Уолфскин но освен фрапираща цена нищо друго не ме впечали. 
Декатлон със сигурност имат,Том Тейлър имат хубави мъжки якета,ама точно тая есен не съм ходила още в мола,не им знам есенната колекция ама може да хвърлиш едно око.Също и в Интер Спорт,имам яке от там есенно което е точно такъв тип без полар,ама вятър и вода не ми пуска ,МакКинли му е марката.

# 14
  • Мнения: 5 241
Здравейте! Някой знае ли откъде мога да купя Style In Duo Style Ice Cream Inebrya - флуид за къдрици?
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт