Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 88

  • 26 589
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 374
Пенев винаги готов за свалка Joy
Набеляза си не когото трябва. Ще види той една свалка. Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 4 429





За онези които са на МОБИЛЕН ИНТЕРНЕТ,
използвайте този - с по-малък размер на видеото.
 (20.09.2019)

Ако някой не знае как се отварят
ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
в спойлера съм показала какво и защо трябва да се направи.

Скрит текст:

След направените промени в ,

ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback LINK


_______________________________________________________________
_______________________________

Ето и линкове за изтегляне на разширението, за различните браузъри








_______________ за ОПЕРА _______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да се изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player Videolan
                        
                  ETO  KAK...


# 47
  • Мнения: 9 484
Ах, този Пенев 😃
 с Петмезов чудно си подхожнат, много добре са ги събрали.

Браво на Кръстева, че се усети за Жени. Крайно време беше все някой да се усети, че нещо не е наред с нея.

# 48
  • Мнения: 2 701
Питмезов да не се окаже син или друг близък роднина на Янко. Така ще се оправдае поразителната прилика с младия Янко. А и нали подзаглавието е "Кръвни връзки".

# 49
  • Мнения: 336
Бях малко при немските швестъри, тотално промити мозъци с анти източна европа нагласа и сега наваксвам със събитията в китната ни родина. Извън темата е, но ако приемем, че германия е била някога велика, това няма никога да се повтори, но България първа ще се "обезбели'.

Епизод 5 - лошо аудио, но от най-емоционалните епизоди в цялата история на сериала.

Епизод 6 - пак кофти аудио. Будинов не става нито за дупетат, нито за актьор, но с Пенев ще заформят готина двойка. Жалко за образа на Пенев и бясното лавиране в сексуалните му наклонности. Все пак това най-мъжествения мъж в сериала, а все мека Мария го изкарват ... Имаше и някои хубави моменти, но досадните монолози развалиха цялостния пейзаж.

Епизод 7 - Бългериън хорър стори и комедиен делириум в едно. "Силата на положителното мислене", пък замазали автора-хем ПП, хем не. Мента на лента, но не може да прикрие факта, че човекът е най-уродливото същество на планетата.

Епизод 8 - на Магда новата фризура. Жалки са с тия нагласени съвпадания с многодетния баща, булката беглец, ... ВидЕхме я Генадиева зла та дрънка. Страшен турлюгювеч-постен спрямо турските батковци и каки, но поне музикалното оформление бива. Тази новата, ако е на Ковачев жената, става тотално мазало

# 50
  • София
  • Мнения: 27 179
Този епизод бе добър, хареса ми. Simple Smile
Доста емоционален и с важни неща в него. Марио през по-голямата част от епизода, чудничко все така да е. Цонев и Кръстева, просто прекрасни. Най-накрая се задвижиха и нещата с Жени. Знаех си, че Катя първа ще бие камбаната. Надявам се, че Цонев ще намери решение в Германия и няма да работят с онзи плужек Чакъров. Може би цялата тази работа е била да се използва като катализатор за Евгения, нейното състояние и последвалото идване на Калин и Алекс. Този сезон бебето е едната основна ниша, тази ще е втората, а третата може би (засега само може би) Марио и Зорница, епизод 2.
Жалко за самоубиеца, но показват ни, че има и по-раними и лабилни мъже. Обикновено клишето е, че жените са наранените в една подобна връзка, но изобщо не е така и това си е само клише.

# 51
# 52
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
На Диана й е доста трудно да си формулира мисълта. Жалко.

# 53
  • София
  • Мнения: 9 558
На Диана й е доста трудно да си формулира мисълта. Жалко.

Калинка, извинявам се, но журналистката е потресаваща. Скача от тема на тема, бърка имената, тълкува, прекъсва, вместо да задава въпроси, тя разсъждава.  А и да не забравяме, че Диана трябва много да внимава как и какво казва, така че хем да даде някакъв отговор, хем да не издаде нищо от сюжета.

# 54
  • Мнения: 9 484
Според мен беше притеснена.

И да, водещата наистина е много зле, а работата й е именно да води разговора и да предразполага отсрещната страна, което не й се отдава.

# 55
  • Мнения: 5 846
На Диана й е доста трудно да си формулира мисълта. Жалко.
Повечето актьори са така.😁😆

# 56
  • Мнения: 3 865
Аз продължавам да се шокирам от отношенията между лекарите в присъствие на пациенти както и отношението към пациентите. Не мога да разбера като комедия ли е или като трагедия в крайна сметка е замислен филма. Но се надявам никога да не напуска пределите на България защото най-малкото ще ни изгонят от ЕС като видят какво се случва в болниците ни и как третираме пациентите си.
Отделно актьорите са МНООООГО зле - личи си, че репликите им са заучени и отговорът моментално се изстрелва. И май на всички актьори им се случва, професионалните включително, а не само на епизодичните хванати от улицата пациенти. Трагедия, личи си че натегач и връзкар прави филма, а не профионалист

# 57
  • Мнения: 9 619
Че какво им е на отношението към пациентите, даже са много разбиращи и интерсуващи се от личния им живот Grinning
Скоро не са се карали пред пациенти, какво ги хокате?
Много са си добре актьорите.

# 58
  • Мнения: X
Според мен се държат доста добре с пациентите си, а и рядко им се случва да се изясняват пред тях.

А актьорите имат немалка заслуга за успеха на сериала. На някои не им се получава винаги, случва се да имат проблеми с термините, но за мен играта им е много добра.

Ех, ако имах смелост, веднага щях да им пиша за гримьорската роля Joy

# 59
  • Мнения: 726
Според мен се държат доста добре с пациентите си, а и рядко им се случва да се изясняват пред тях.

А актьорите имат немалка заслуга за успеха на сериала. На някои не им се получава винаги, случва се да имат проблеми с термините, но за мен играта им е много добра.

Ех, ако имах смелост, веднага щях да им пиша за гримьорската роля Joy


Айде дееее Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт