Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 5

  • 39 885
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Жирафче, честито ! Чела съм, че доста момичета се оплакват от подут корем след операцията . Пожелавам ти бързо възстановяване. Дай повече подробности ☺ Бонибон, искам и аз снимка ❤

# 331
  • Мнения: 2 729
Към момичетата оперирани при Кънев, как заплатихте сумите? Каза ми едната част/ предполагам тази за имплантите / дест дни преди операцията на него лично в брой, останалата сума в деня на операцията на каса в болницата. Малко странно ми се видя пари на ръка, а не превод по банкова сметка, кой дава в днешмо време. При вас как беше, как заплатихте?

# 332
  • Мнения: 3 023
Аз съм при Стоянов. Там платих капаро 1000лв на консултацията, за да ми запишат дата. После в денят на операцията цяла сума. В брой или с карта, като ми дадоха касова бележка.
Щом Кънев така ти е казал, трябва така да направиш. Може пък при доплащането там да ти дадат бележка за цялата сума  newsm78  Аз без документ не бих дала толкова пари.

# 333
  • Мнения: 1 715
Кънев даваше някакво хвърчащо листче за парите на ръка. От болницата издават касов бон само за сумата, която се плати при тях.

# 334
  • Мнения: 1 038
Операцията беше в понеделник, в Естетика Истанбул. Първия ден бях с хваната и ме болеше много корема и дясната ръка. На втория ден се преместих в хотела. Корема ми беше като балон още като излязох от упойката. Аз бях и с ринопластика 2в1 и вчера си бях като парцал. Днес съм добре, излизах малко на разходка, гърдите само ми тежат, няма болка има лек дискомфорт... Но корема продължава да е подут и хич не е приятно. Имах и повдигане на бюста, не само импланти. Доктора беше казал, че 300 кубика ще са макс, но по време на операцията е преценил, че 350 с висок профил ще е най-добре. Аз му бях казала, че искам максимума за мен, не да прекалява, не и да ми малеят. Още съм с марли, може би заради котвата. Утре съм на контролен и ще видя какво е сътворил.

# 335
  • Мнения: 2 729
Операцията беше в понеделник, в Естетика Истанбул. Първия ден бях с хваната и ме болеше много корема и дясната ръка. На втория ден се преместих в хотела. Корема ми беше като балон още като излязох от упойката. Аз бях и с ринопластика 2в1 и вчера си бях като парцал. Днес съм добре, излизах малко на разходка, гърдите само ми тежат, няма болка има лек дискомфорт... Но корема продължава да е подут и хич не е приятно. Имах и повдигане на бюста, не само импланти. Доктора беше казал, че 300 кубика ще са макс, но по време на операцията е преценил, че 350 с висок профил ще е най-добре. Аз му бях казала, че искам максимума за мен, не да прекалява, не и да ми малеят. Още съм с марли, може би заради котвата. Утре съм на контролен и ще видя какво е сътворил.
Какви импланти постави? Как варират цените в Турция, никога не съм се интересувала?

bonibon ти имаше ли дренажи след операцията си при Кънев? Каз ми , че не винаги се налагало, а доколкото съм разбрала е по-добре да има такива или не съм разбрала правилно

# 336
  • Мнения: 1 038
Повдигане и обиране на кожата, импланти Ментор и ринопластика ми излезе 4200евро.Поемат ти 6 нощувки в хотел, само се до плаща по 10 Евро за придружител на вечер, ако имаш такъв. Сутиена също те ми го дадоха. Изпращат кола от клиниката да ме взима от хотела за преглед. До сега съм доволна от всичко, остава да видя и резултатите.

# 337
  • Мнения: 2 729
Повдигане и обиране на кожата, импланти Ментор и ринопластика ми излезе 4200евро.Поемат ти 6 нощувки в хотел, само се до плаща по 10 Евро за придружител на вечер, ако имаш такъв. Сутиена също те ми го дадоха. Изпращат кола от клиниката да ме взима от хотела за преглед. До сега съм доволна от всичко, остава да видя и резултатите.
Като ги видиш да се харесаш ти пожелавам и да ни покажеш резултата и ние да ти се радваме
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 338
  • Мнения: 1 715
Dete2, не съм имала дренажи. Кънев не слага,  освен в крайни случаи - поне до такъв извод стигам, защото на нито една моя позната, оперирана от него, не е слагал дренажи

# 339
  • Мнения: 257
Повдигане и обиране на кожата, импланти Ментор и ринопластика ми излезе 4200евро.Поемат ти 6 нощувки в хотел, само се до плаща по 10 Евро за придружител на вечер, ако имаш такъв. Сутиена също те ми го дадоха. Изпращат кола от клиниката да ме взима от хотела за преглед. До сега съм доволна от всичко, остава да видя и резултатите.


Предполагам,че говориш за Естетика? При кого беше?
Бързо възстановяване и да покажеш резултатите. Simple Smile

# 340
  • Мнения: 3 023
Аз понеже съм правила и двете операции, но с разлика 2г. много добре знам как се чувстваш. Пожелавам ти бързо възстановяване и прекрасни резултати  bouquet

# 341
  • Мнения: 1 038
Повдигане и обиране на кожата, импланти Ментор и ринопластика ми излезе 4200евро.Поемат ти 6 нощувки в хотел, само се до плаща по 10 Евро за придружител на вечер, ако имаш такъв. Сутиена също те ми го дадоха. Изпращат кола от клиниката да ме взима от хотела за преглед. До сега съм доволна от всичко, остава да видя и резултатите.


Предполагам,че говориш за Естетика? При кого беше?
Бързо възстановяване и да покажеш резултатите. Simple Smile

Да в Естетика при Синан, ти при кой си била

# 342
  • Мнения: 77
Има ли момиче с 305 сс , анатомични ?

# 343
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Още от първия пост на Жирафче, бях сигурна че е Естетика, точно по техния почерк Simple Smile
Браво, Жирафче за смелостта. Пожелавам ти завидни резултати и бързо възстановяване:)

# 344
  • Мнения: 1 038
Днес ми махнаха превръзките и разрешиха да се изкъпя. По време на прегледа не съм обърнала внимание, че на котвата и ареолата има лепенки(беше ме страх да гледам 😁 казаха да мажа с антибиотична паста, ама не посмях заради лепенки те, утре ще ги питам. Доктора каза, че имам много отоци, ами като ги видях-те като камъни, големи, подути стърчащи... Кажете ми, че бързо ще заемат местата и формата си 😁 Някак по друг начин си го представях, мисля, че рино и гърди не е оферта на 1 път.... Много е стреса и дискомфорта надделява. Надявам се утре да съм по-добре щ, макар че днес доста се разхождах. На моменти сякаш въздух не ми стига, от стегнатия сутиен ли, от буците в гърдите ми ли.. Дано да минава по-бързо

Общи условия

Активация на акаунт