Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 5

  • 40 283
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 88
Какви болкоуспокояващи могат да се пият след операцията пил ли е някой нещо?

Докторът трябва да ти изпише,поне при мен беше така.

# 676
  • Мнения: 2 767
dete 2, извинявам се - изпуснах последния месец темата. Интересувам се от теб, и ми е любопитно да разбера кой доктор избра и кога  е операцията?
Благодаря Simple Smile





Спрях се на Живко Кънев болница Вита, вдъхна ми доверие на консултацията, има добри резултати и не само, но то за всички е така, има си и доза късмет, начална позиция и т. н., работи с различни марки импланти аз се бях насочила към Ментор и Политекс, като клонях към Политекс давайки по естествен вид и са по-меки. И така избрах Политекс 350 анат ще са. Операцията наближава до 10дни точна дата не казвам да мине и тогава. На никой не съм казвала за операцията освен на вас

# 677
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Браво, успех Simple Smile Всичко ще е наред, чакаме да се похвалиш:)

# 678
  • Мнения: 61
Аз имам такъв въпрос, как знаете кой номер сутиен да си купите предварително???Аз например нямам идея.....

# 679
  • Мнения: 88
Аз имам такъв въпрос, как знаете кой номер сутиен да си купите предварително???Аз например нямам идея.....

При Ива ако се поръчва,тя си ги шие по размерите, които й се дадат. Дава се гръдна,подгръдна и размерът на имплантите,с които ще си.

# 680
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Аз още миналия месец минах две консултации но гака и не намерих време да разкажа. Консултация #1 беше при Молов в Пловдив - значи, доктора е наистина мил както го описвате всички. Консултажията беше за 18:30, звъннаха ми да преместим за 19:30. При отиването доктора излезе представи се и ме помоли да се върна след 40мин тъй като ще се забави. Не ми взе пари за консутцаията. Спряхме се на кръгли ментор 350цц. Обясни ми доста неща но останаха още  много незададени въпроси.
Консултация #2 при д-р Хатър - също страхотна, много мила и внимателна, тя не наблегна толкова на медицинската част колкото отговаряше на моите въпроси и показа много снимки с очакван резултат. С нея се спряхме на Мотива 355 ергонични висок профил. За сега клоня към нея, резултатите които виждам на двамата определено тя се доближава повече до това което харесвам. Изчаквам мъжа ми да се прибере и действаме, нямам търпение .
Сега имам и въпрос, ментор кръглите леко текстурирани ли са или само мострите са такива ? До тук всички които видях само мотива са напълно гладки.

# 681
  • Мнения: 156
На Ментор са леко текстурирани на мотива са по-гладки.

# 682
  • Мнения: 37
Привет момичета.Исках да попипам вече оперираните,използвавили сте лента след операцията и ако е да от къде си я купихте?

# 683
  • Мнения: 8
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

# 684
  • Мнения: 77
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

С каква марка импланти си и какви кубици?

# 685
  • Мнения: 8
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

С каква марка импланти си и какви кубици?
С mentor , 320 cc

# 686
  • Мнения: 156
При кого се оперира мале чак толкова много ли боли ужааааасс
Имаше ли дренажи?

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 18:03 от Fannsy

# 687
  • Мнения: 61
Silv13.
Честито бързо възстановяване
П.с.и аз ще съм в този диапазон с тази марка мн бих искала да те проследя за да си представя долу горе как ще изглеждам и аз 😊

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 21:45 от Valeriya Valcheva 643995

# 688
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен момичета! Аз съм с импланти от 3 години,420цц, ултра висок профил Нагор,кръгли. Ужасно много ме болеше,възстановявах се доста време,2-3 месеца,страшни болки почти месец,а в следващите въздух не ми достигаше и ходех прегърбена. С този ултра висок профил и по-малка основа въобще не са големи,напротив трябваше по нисък профил с по-широка основа. Искам да ги сменя,не ми харесват на голо изобщо,имат разлика и не ми харесва разстоянието между тях. Най-големият ми страх е дали пак така ще боли? Или вече като има направен джоб ще е по-безболезнено. Обмислям го още и постоянно гледам параметрите на съоветните марки.

# 689
  • Мнения: 156
Здравейте и от мен момичета! Аз съм с импланти от 3 години,420цц, ултра висок профил Нагор,кръгли. Ужасно много ме болеше,възстановявах се доста време,2-3 месеца,страшни болки почти месец,а в следващите въздух не ми достигаше и ходех прегърбена. С този ултра висок профил и по-малка основа въобще не са големи,напротив трябваше по нисък профил с по-широка основа. Искам да ги сменя,не ми харесват на голо изобщо,имат разлика и не ми харесва разстоянието между тях. Най-големият ми страх е дали пак така ще боли? Или вече като има направен джоб ще е по-безболезнено. Обмислям го още и постоянно гледам параметрите на съоветните марки.

Как така не са големи прати снимка?

Общи условия

Активация на акаунт