На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 391
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 765
По форумите на англичаните, които почиват в Турция се оплакват масово от по-високите цени за полетите до Турция. Не че цените са високи, просто вече ги няма евтините дъмпингови цени на ТС. Като цяло говорят за едни 30-40% по-скъпи полети за следващото лято, което ако нещо не се промени следващит месеци би трябвало да значи по-малко англичани в Турция. Затова най-вероятно цените ще останат на тазгодишните нива и едва ли ще има голям ръст. Така смятам, но ще видим.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 885
Скубиду, увеличението може би....е възможно, заради фалита на Томас Кук.Аз пък чакам цените за Турция да видя как ще са, защото Томас Кук са работили доста и с Турция.
Да не стане така, че тези фалити да ни излязат през носа на нас. Хотелите ще трябва да компенсират загубите през следващият сезон. От кого? От нас.

# 62
  • Мнения: 1 068
Никога не правя ранни записвания и всяка година има оферти на същите цени като ранните.

Цените ще ги вдигнат, в това можете да сте сигурни и пак ще има хора.

# 63
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Да, но ще дойде момент, в който на хората ще им писне и ще се откажат от Турция.Вижте как от България българите все повече се отдръпнаха.Ако има драстично ново увеличение на цените за Турция,отново ще отложа така желаната почивка за там.Проблема е, че и в България вече не искам да почивам за основната си почивка на море.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 310
И аз ще видя цените за Дюни.
Иска ми се да пробваме.
За Холидей вилидж на ранни,мисля,че ще е изгодно.
А някой би ли ме посъветвал  за Албена...за по-отдалечените хотели,например Магнолия,с две деца на 6 и 1,6...дали ще е много трудно,понеже са си далеч.Или да не си го причинявам, а като пораснат още малко.Много ми се ходи в Албена,но не бих дала тези пари за хотелите на първа линия.
За Магнолия знам,че басейна им е хубав.

Магнолия е далече, въпреки ескалатора. Виж хотел Оазис, зад Парадайз Блу е и е с по-ниски цени, води се две звезди. Реално е 2ра линия, но пък е на главната улица и в паркчето отсреща има забавления за малки деца.

# 65
  • Мнения: 6 257
Ето го и списъка от хотели, за които това лято в темата е имаше добри отзиви:
1. Алгара Бийч - Кранево
2. Сънрайз Ол Суит Ризорт - Обзор
3. Серенити Бей Сунео Клуб - до Царево
4. Марина Сендс - Обзор
5. Сънрайз Блу Меджик - Обзор
6. Рена Александрия Клуб  - Слънчев Бряг
7. Релакс - Приморско
8. Аркутино Фемили Ризорт - Аркутино
9. HVD Клубхотел Мирамар - Обзор
10. Магнолиите - ММЦ - Приморско
11. Цезар Палас - Св. Влас
12. Риу Хелиос Бей - Обзор
13. Риу Хелиос Парадайс - Св. Влас
14. Калиакрия Ризорт до Каварна, с. Топола
15. Вила Вили - Св. Влас
16. IHotel - Сл. бряг
17. Хермес Александрия Клуб - Царево
18. Грийн Лайф Бийч Ризорт - плаж Каваци до Созопол
19. Верамар Бийч - Кранево
20.  ДИТ Еврика Бийч Клуб Хотел - Сл. бряг
21. Централ - Кранево
22. Къща за гости "Съни Дрийм" - кв. Василико, Царево
23. Елена - Златни пясъци
------------------------------
Списък на хотели, за които е имаше както добри, така и не толкова ласкави отзиви:

1. Хотели Холидей Вилидж, Пеликан и Белвил - Комплекс Дюни
2. Приморско Дел Сол - Приморско
3. Емералд Бийч Ризорт и Спа - Равда
4. Казабланка - Обзор

Възможно е списъците да не са пълни, така че ако желаете, може да ги допълвате, за да може при пускане на следващата тема целите списъци да бъдат поставени на първа страница

# 66
  • Варна
  • Мнения: 765
Да, но ще дойде момент, в който на хората ще им писне и ще се откажат от Турция.Вижте как от България българите все повече се отдръпнаха.Ако има драстично ново увеличение на цените за Турция,отново ще отложа така желаната почивка за там.Проблема е, че и в България вече не искам да почивам за основната си почивка на море.
Може и така да е, няма вечни неща. Ние навремето само на БГ черноморието ходихме, и така над 10г. Всяка година на различни места, докато в един момент бяхме обиколили всичките места тук и започнахме да повтаряме, което нещо не ни хареса. Обичаме да виждаме нови неща, ако е само за море, ами то и при нас във Варна има такова. БГ черноморието не е голямо, за 10-тина че и по-малко години може да се обиколи от север до юг и да си разгледал почти всичко. Докато Турция и Гърция са съвсем друга работа, при тях и цял живот да ходиш там на море, пак не можеш да ги обиколиш. Говоря ако ходиш всяко лято на море, просто са много по-обширни бреговете им.

# 67
  • Сф
  • Мнения: 10 586
Томас Резиденс , ми минава на мен  в черния , също Белависта, след снимките на потребителка. Ариана Китен и Цезар Палас, на кантар.
Обаче много зависи и кой какви цени ще пусне.И от лични предпочитания за плаж, север, юг , анимация и т.н.За Мирамар, Еврика и Дюни, няма как да се класираме .
Детето март прави 12г.Блуто е до 13.
Сестра ми беше септември в Приморско Дел Сол, бяха ги настанили в апартамент с огромна тераса, а бе платила за студио.Тя е много доволна от всичко, но на мен например не ми харесва тоя хотел.

# 68
  • Мнения: 433
И аз ще видя цените за Дюни.
Иска ми се да пробваме.
За Холидей вилидж на ранни,мисля,че ще е изгодно.
А някой би ли ме посъветвал  за Албена...за по-отдалечените хотели,например Магнолия,с две деца на 6 и 1,6...дали ще е много трудно,понеже са си далеч.Или да не си го причинявам, а като пораснат още малко.Много ми се ходи в Албена,но не бих дала тези пари за хотелите на първа линия.
За Магнолия знам,че басейна им е хубав.

Магнолия е далече, въпреки ескалатора. Виж хотел Оазис, зад Парадайз Блу е и е с по-ниски цени, води се две звезди. Реално е 2ра линия, но пък е на главната улица и в паркчето отсреща има забавления за малки деца.
Благодаря!
А има ли басейн като Магнолия?

# 69
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Благодаря за списъка! Ще добавя и хотел Ариана в Китен.Тази година не бях много очарована.Давам му 4 от 1 до 6.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 885
Браво за списъка.
И какво излиза сега, че първите места се държат от Обзор, Кранево, Слънчев бряг и Приморско Thinking

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 310
И аз ще видя цените за Дюни.
Иска ми се да пробваме.
За Холидей вилидж на ранни,мисля,че ще е изгодно.
А някой би ли ме посъветвал  за Албена...за по-отдалечените хотели,например Магнолия,с две деца на 6 и 1,6...дали ще е много трудно,понеже са си далеч.Или да не си го причинявам, а като пораснат още малко.Много ми се ходи в Албена,но не бих дала тези пари за хотелите на първа линия.
За Магнолия знам,че басейна им е хубав.

Магнолия е далече, въпреки ескалатора. Виж хотел Оазис, зад Парадайз Блу е и е с по-ниски цени, води се две звезди. Реално е 2ра линия, но пък е на главната улица и в паркчето отсреща има забавления за малки деца.
Благодаря!


А има ли басейн като Магнолия?

Да, има Simple Smile

# 72
  • Мнения: 533
Според мен Бела виста е за втория списък.Повечето отзиви бяха добри.Само накрая имаше недоволни.

# 73
  • Мнения: 6 257
Браво за списъка.
И какво излиза сега, че първите места се държат от Обзор, Кранево, Слънчев бряг и Приморско Thinking

О, пропуснах да напиша, че не съм ги подреждала по това кой има най-добри отзиви, а така както са коментирани в темата назад. Не съм им правила класация.
Да, наистина пропуснах Бела Виста, но за него се чудех дали да е в първия или във втория списък, точно защото имаше и добри и не до там добри отзиви. Може по-скоро да го сложим във втория.
Точно защото от Томас резидънс това лято бяха доста негативни отзивите, не съм го вписала дори във втория списък.

# 74
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Скубиду, увеличението може би....е възможно, заради фалита на Томас Кук.Аз пък чакам цените за Турция да видя как ще са, защото Томас Кук са работили доста и с Турция.

А мерси, отказвам да им плащам вересиите! Smiley Hands V
Не отричам, че някои хотели са изпаднали в меко казано неприятна ситуация, но могат по съдебен ред да си изискат дължимото. Предполагам. че като голям туроператор от ЕС, въпросният Томас Кук има застраховки, както и нашите фирми. Въпрос на време е да си получат парите.
За Турция вече гледах, че са излезли някакви оферти за 2020 г., но по-добре е да се изчакат повечко хотели. Мои колеги резервираха миналата година ноември за там и се похвалиха с изгодни цени.

Общи условия

Активация на акаунт