Проблеми във връзката

  • 4 018
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 710
Ако искаш да се върне любовта, раздели се с нея. После ще те удари хормона и ще стигнеш до извода, че я искаш.

# 16
  • Мнения: 6 930
Брей, за десет дни ти прегоря искрата, връзка ли бе, да го опишеш! Остави момичето, кажи ѝ, че не си наясно със себе си, а за приятелството не се и надявай да е както преди. Ако има и малко самоуважение, момичето повече няма да търси контакт с теб.
А ти порасни!

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Любов и тръпка са две различни неща. Най- добре да са съчетани. Ако не можеш- работи върху себе си.

# 18
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
На колко години сте?Цялата история ми звучи като на 12-13 годишни!

# 19
  • Мнения: 8 937
Малко се обърках в тази тема - кое породи смесени чувства или изведнъж се появиха от нищото? Ако е второто, според мен става дума или просто за тръпка, която с консумацията е изчезнала, или проблем с обвързването. Заглавието е "Проблеми във връзката", но за мен поне не стана ясно какви са. Както и да е, с толкова малко информация, не бих давала съвет, но от опит мога да твърдя, че никоя жена (а и мъж) няма да е очарована от фразата "нека си останем приятели"... На колко години сте с приятелката Ви?

# 20
  • Мнения: 111
Казваш на момичето, че си сгрешил с това, че сте изконсумирали приятелството си и, ако тя не е залитнала много по тази "връзка", вероятно бихте продължили да бъдете приятели. Може пък да станете и приятели за секс. Чувала съм, че има подобни "приятелства"...

# 21
  • Мнения: 258
Точно след около 6 месеца е времето, в което се разбира ще я бъде ли една връзка или не. Говори с нея, как се чувства тя? Възможно е да сте се изчерпали. Има ли друго момиче, което харесваш?

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Може би иска да се раздели с нея, но приятелството им да остане

Което не е възможно Grinning

Явно иска някой от нас да направи магия и да стане възможно Joy


Що пък да е невъзможно?
Зависи какво е имало преди това... доколко го е имало и доколко е било ценено...

# 23
  • Мнения: 15
Не знам как една любов може да угасне толкова бързо.
В такъв случай,останете си само приятели,недей да лъжеш момичето само за да я задържиш.

# 24
  • Мнения: 8 937
Освен, ако и тя не е с внезапно угаснали чувства и не споделя драми в тийнпроблем, продължавам да твърдя, че да останат приятели ще е трудно. Друг въпрос е къде изчезна авторът или темата се оказа пързалка.

# 25
  • Мнения: 58
Ами преди като се запознахме се държахме като приятели след това пламна искра и започнах да изпитвам други чувства исках да сме нещо повече от приятели и тръгнахме до преди около десетина,петнадесет дни се събуждам със смесени чувства, тоест любовта ми към нея почна да гасне до този момент. Сега не знам какво да правя...

Тоест, преди 10-15 дни, стана сутринта и си викаш, аз това момиче май вече не го обичам... Без никаква причина, просто така си се събудил, с "смесени чувства"? Thinking

# 26
  • Мнения: X
Винаги съм се чудила какво значи смесени чувства?! Grinning Ще ми обясниш ли?
Според мене е спряла да го възбужда толкова, затова той иска да се разделят и да си намери друга любовница, но с отворена вратичка - при 'добрата приятелка' да си намира секс, без да я черпи кафе и кола.

Общи условия

Активация на акаунт