Впечатления на една рускиня за българите и въобще....

  • 16 612
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Хубаво е написано... гларуси винаги ще има. По морето е така, макар че това писание не отразява целокупния български народ изцяло, все пак Simple Smile

# 16
  • Мнения: 442
лео, избери си - или германка, или рускиня. не може хем да си `толстая`, хем `стройная и хрупкая` Laughing

# 17
  • Мнения: 7 474
лео, избери си - или германка, или рускиня. не може хем да си `толстая`, хем `стройная и хрупкая` Laughing

 hahaha По тия критерии няма как  hahaha Ама гларусите не са го прочели още Joy Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тая дали си е имала работа с българи или с турци все пак? Щото по нейно описание на първия гларус със панталон в бордо и зелен пуловер, та и с име от рода на Рустам, Рустем (тя самата и не помни)....

Мен пък ми стана донякъде обидно за българските мъже - дали пък не преувеличава малко нещата?  newsm78

Чудя се дали да не копирам "впечатленията" й как е обменяла пари, за курортите....  newsm78

# 19
  • Мнения: 819
Хич даже не ми беше смешно! През цялото време,докато четях ми се въртяха няколко въпроса в главата: Е как така тоя ще я попита колко е часа и от там ще се стигне до целодневно обикаляне с него из града,пък и се съгласила да я изпраща до Златните, а и ще му дава пари за виното и не знам си още кво!  Shocked  Shocked  Shocked Много бил досаден, пък прекарала близо 2 дена с него, не могла да се "откачи"?  Е кък пък ще ми се лепне някъв подобен екземпляр/ кой знае къв турчин или неизвестно какъв е бил/ и аз да го разхождам с такси и пари да му давам? #Crazy Че тя трезва преценка за хората май няма, пък после се оплаква и злепоставя българските мъже като цяло! Нещо хич не ми се връзва цялата история ! То е ясно, че по морето ги има такива,ама те си личат от самолет какви са! Точно за 2 минути го режеш и до там с досаждането! А те от своя страна разчитат точно на такива балъчки/ извинете за израза, ама от цялата история точно такъв извод си правя за авторката/. Някак си отдалече ги надушват!
И вино пила с него...пък после що и досаждал-ми тя достатъчно поводи му е дала ! Нямам думи просто!  #Cussing out

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Тая дали си е имала работа с българи или с турци все пак? Щото по нейно описание на първия гларус със панталон в бордо и зелен пуловер, та и с име от рода на Рустам, Рустем (тя самата и не помни)....

Ахам и аз това щях да кажа, този първият май ще да е бил от "новите" българи (баща ми ги наричаше така след преименуването). Пък и аз лично познавам един такъв гларус, който си е баш български турчин, та той ми е разправял разни истории. Само че той така, по галантно го давал  Laughing

Чудя се на тази рускиня как не го е наритала още в магазина, докато са купували виното. Аз ако бях още там щях да го натиря. И наистина струва ми се малко преувеличена цялата тази история. То колкото и да си идиот, все по някое време ще загрееш, че с тази мацка няма да станат работите и ще идеш на лов за друго. А пък втората случка си е направо  Confused

# 21
  • Мнения: 3 423
Аз съм го изпитала колко са досадни на собствен гръб, защото съм руса и приличам и на германка и на рускиня  Laughing Какви глупости плещят не е истина, ама да ги видиш като им тегля една на български какви очи правят  #Crazy #Crazy #Crazy
 Joy Joy Joy Joy

Решили двама гларуси да се пробват на една руса мадама по монoкини.

Тоя, дето бил по-ербап, се приближил и я попитал:

"Was machen Sie bitte?"

Мадамата се надигнала лениво и отвърнала:

"Абе, като дойде мъжът ми, ще видиш на кой ще махаш зъбите."

Иначе впечатленията на щипаната госпожица никак не ми бяха
смешни. Звучат ми малко като хем това в онова, хем душата в рая. Не
може така. Или знаеш какво искаш и къде го търсиш, или не прави
капитал от собствената си глупост. Май се е надявала девочката да
захапе някой нашенец, та да митка после из Европа безвизово. Както
впрочем много от наши милости навремето са се усмихвали на немски
туристи, например. Никак не ми беше смешен разказът.


Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 12:02 от Liska

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Извод: да са живи и здрави водопроводчиците, че да отсрамват честта на българския мъж!

# 23
  • Мнения: 1 153
Няма ли някой да го преведе,че ме мързи да го чета с тоя шрифт малък Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
...по френския по ме бива


И мен, ама само говоримо. Simple Smile

А мен само устно!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Няма ли някой да го преведе,че ме мързи да го чета с тоя шрифт малък Mr. Green

Ъхъ..теб те мързи да изчетеш, а коя е тази, дето няма да я домързи да преведе този дългуч?  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 819
Абе с две думи руската туристка витае някъде из облаците и няма ясна представа за действителността, никога не е чувала,че съществуват такива муньовци/ навсякъде,не само в Б-я/ и изобщо създава грешна представа за българите и после "що така стана?"  Mr. Green И явно навсякъде ще се забърква в такива историйки, сама си е виновна! Като го е видяла какъв е, какво прави 2 дена с него? Shocked Спирам,че вече писах по темата,да не се повтарям!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Абе с две думи руската туристка витае някъде из облаците и няма ясна представа за действителността, никога не е чувала,че съществуват такива муньовци/ навсякъде,не само в Б-я/ и изобщо създава грешна представа за българите и после "що така стана?"  Mr. Green И явно навсякъде ще се забърква в такива историйки, сама си е виновна! Като го е видяла какъв е, какво прави 2 дена с него? Shocked Спирам,че вече писах по темата,да не се повтарям!

Обаче тя така представя нещата, че един вид й е ясно какво ще последва, ама все пак продължава с играта, за да види дали ще стане както тя е предполагала.

Аман от наперени рускини!

Имаше в цялото й излияние (копирах само част от него) разказ за това как е обменяла пари, как един пред чейнджа е започнал да й предлага по-изгоден курс, обаче тя нали била знаела какви са тия мошеници, но, видите ли, понеже й станало много интересно как точно правели номера с измамата, все пак решила да обмени 100 долара и как накрая едва ли не оставила с пръст в устата въпросния мошеник...

Абе изобщоооо....  ooooh!

# 28
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Има гларуси, има и руски девойчета... който търси - намира  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 819
Абе с две думи руската туристка витае някъде из облаците и няма ясна представа за действителността, никога не е чувала,че съществуват такива муньовци/ навсякъде,не само в Б-я/ и изобщо създава грешна представа за българите и после "що така стана?"  Mr. Green И явно навсякъде ще се забърква в такива историйки, сама си е виновна! Като го е видяла какъв е, какво прави 2 дена с него? Shocked Спирам,че вече писах по темата,да не се повтарям!

Обаче тя така представя нещата, че един вид й е ясно какво ще последва, ама все пак продължава с играта, за да види дали ще стане както тя е предполагала.

Аман от наперени рускини!

Имаше в цялото й излияние (копирах само част от него) разказ за това как е обменяла пари, как един пред чейнджа е започнал да й предлага по-изгоден курс, обаче тя нали била знаела какви са тия мошеници, но, видите ли, понеже й станало много интересно как точно правели номера с измамата, все пак решила да обмени 100 долара и как накрая едва ли не оставила с пръст в устата въпросния мошеник...

Абе изобщоооо....  ooooh!

Още повече ако е знаела-значи съвсем не е у ред! Но дори да не е знаела, ако има поне една мозъчна клетка в главата/а явно няма/ ще разбере с какъв си има работа! Абе нямам думи просто! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт