🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 3 /22.09. - 06.10.19 г./

  • 47 473
  • 1 196
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Благодаря за темата!
Шотландецът дали е възможно да е Дони? Той е доста висок, в петък го видях.
За мен Шотландецът е Боби Турбото. Той е толкова висок, а гласа бе все едно слушам Боби когато бе Елвис в Капките.

# 31
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 905
Джулка може да е с перманентен грим.
 А точно пък Звездата - никакви съмнения, че е бате Енчо. Зуека как едновременно е в костюма като Звезда и като себе си на сцената?
Гласът на Шотландеца си е на Юлиян. Участниците, които са певци, няма как да избягат от собствения си глас. Затова са веднага разпознаваеми и Алисия, и Юлиян, и Прея, и Михаела. Няма как да бъдат сбъркани, понеже имат доста характерни гласове.

# 32
  • Мнения: 5 705
Шотландеца и за мен е Юлиан, а Звездата Енчо. Почти съм сигурна.

# 33
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джулиана Гани е разкрита в „Маскираният певец“, бременна е



Цитат
Първото интервю на Джулиана Гани след участието й в „Маскираният певец“ ще бъде в понеделник в сутрешния блок на NOVA – „Здравей, България“.

https://www.vesti.bg/lyubopitno/dzhuliana-gani-e-razkrita-v-mask … cSs2_cjAJ31Ea5kKg

От заглавието излиза, че е разкрита, че е бременна.

# 34
  • Мнения: 5 080
Споходи ме още едно предположение за Розата  - Мария Игнатова. Учила е мода и дизайн, някога е и пяла и може да пее. Дали може както Розата го изпя, това не знам Simple Smile
В случай, че зад маската е Есил, то отговорът, че някого и с това се е занимавала  (пеене),  е нелеп.
Оставям на вас да кажете Игнатова дали си криви краката  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 743
Игнатова първо е кожа и кости, няма нищо общо с извките и
сочността на Розата, второ че е музикален инвалид. Grinning В Капките грачеше и виеше, изобщо няма глас тя, камо ли такъв хубав. Според мен не трябва да се приемат толкова буквално отговорите, ако отговарят с да и не много лесно ще се познаят, увъртат да ни баламосват.

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 15:55 от Emi_55

# 36
  • Мнения: 914
На мен пък ми скимна, че Розата може да е Алекс Раева. И тя е завършила моден дизайн, но основното, което ме насочи към нея, е ниският й глас. Между другото, загледах се в костюма и ми струва, че той така е скроен - да скрива талията.
бтв Алекс наскоро роди, не е толкова слаба в момента.

# 37
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За мен бухалът е Валентин Михов. Има доста специфично изговаряне на някои букви

# 38
  • Мнения: 5 080
Розата колко висока я даваха?
Мисля за Кали. Пак бивша шивачка. 173 см

# 39
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Визитките на всички са в първия пост.

# 40
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 824
Кали има ли такъв глас? И тя е от тези дето се занимават с пеене сега, а не в минало време.

# 41
  • Мнения: 9 193
Ами сега някой да направи  списък с предположенията
Звездата: Бате Енчо;
Розата: Преслава: Есил Дюран:
...

# 42
  • Мнения: X
Розата: Преслава: Есил Дюран:

Розата не каза ли, че някога се е опитвала да се занимава с пеене? Т.е. не търсим актуален изпълнител...

# 43
  • Мнения: 914
Не знам, но ето какво пише за Александра:
,,Завършила е Музикалното училище с оперно пеене, техникум по текстил и Художествената академия."
В клипа й към ,,My love" ги има всичките движения с ръцете. И походката от ,,Nice in July" също е доста подобна.
Освен това, на доста снимки тя е все по някакви чукари (както Розата е във визитката).
В интервю с Гала се коментира, че тя пази зорко личния живот и после самата тя споменава, че би празнувала рождения си ден сама (с близък човек). В този ред на мисли, аз залагам на Сашето.



Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 22:28 от 4everYoung

# 44
  • Мнения: 3 297
Ама Есил Дюран, не се ли занимава сега с дрехи/шиене, а не в миналото?

Общи условия

Активация на акаунт