🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 3 /22.09. - 06.10.19 г./

  • 47 468
  • 1 196
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 215
Аз мисля, че розата е Петя.Гласът и движенията точно на нейните ми приличат, а и Петя не може да избяга от рока 😀
Гарванът- Деси Слава
Пчелата- Михаела
Звездата мисля, че е Криско

# 46
  • Мнения: 24 353
Раева как е завършила хем Музикално, хем текстил?! А някъде съм чела, че е учила в Овча купел Sunglasses

# 47
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Александра е завършила две средни образования - музикалното училище "Любомир Пипков" с пиано и оперно пеене и художественото училище с текстил и дизайн на облеклото. Висшето си образование получава в Художествената академия, специалност рекламен дизайн.

# 48
  • София
  • Мнения: 23 097
Няма шанс. Гарванът е грациозен, някоя фина дама е. Деси Слава е далеч от тези определения.

# 49
  • Мнения: X
Гарванът не може да е друг, освен Люси Дяковска - със сигурност човекът е професионален певец, певица по-скоро. Също - коя друга певица, освен нея, в България ще пее на такъв добър английски? Всичките са с някакъв акцент.
Люси предполагам, че сега и продуцира - нали прави турнета из страната с разни музиканти.

# 50
  • Мнения: 47 993
Снощи предаването не ме впечатли, ама покрай коментарите ви се запалих Joy

# 51
  • Мнения: 433
Много е тъпо като разбереш моментално някой...
Аз така разконспирирах Вальо Михов и Джулката,след уликите и като започнаха да пеят.
Вече не ми е интересен образа и искам да е следващия със свалена маска,ама сигурно ще остане по-до края,специално Вальо.Като го познаят неговото обкръжение(или,ако знаят)и гласуват...
Представяте ли си той да спечели....ееееи

# 52
  • Мнения: 215
Няма шанс. Гарванът е грациозен, някоя фина дама е. Деси Слава е далеч от тези определения.
Гласът й точно на нейния ми прилича.

# 53
  • Мнения: 11 547
Да наистина, как се завършват две средни образования? Не бях чувала досега. Пък и се чудя тя може ли да извади такъв дрезгав глас? Може би след второто изпълнение ще ни се поизбистри.

# 54
  • Мнения: 1 110
не ми се вярва звездата да е Криско с тоя корем глътнал резервна гума, той няма такъв

# 55
  • Мнения: 215
не ми се вярва звездата да е Криско с тоя корем глътнал резервна гума, той няма такъв
Може да е от костюма, виж какви мускули има 😀

# 56
  • Мнения: 11 547
На мен коремът ми изглежда истински. За това са и издули и костюма на други места, за да се поприкрие.

# 57
  • Мнения: 35 115
Сега гледам на запис предаването от събота. Според мен бухала е Вальо Михов

# 58
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джулиана е в "Здравей, България".

# 59
  • Мнения: 35 115
Звездата според мен е Бате Енчо. Той е от Русе, но го влече Япония.

Общи условия

Активация на акаунт