Неподходящите чувства към неподходящия човек

  • 14 624
  • 194
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 533
Нямам представа какво точно очакваш, пускайки тема тук. Ще разкостят теб какъв човек си, каква майка си, каква комплексарка си и какъвото още покажеш. Ще разкостят него, макар грам да не го познават или разбират. Ще разнищят любовната ви история и ще ти я представят като най-гнусното нещо на света.
Вярвам, че писа само с желанието да споделиш, да говориш с някого за изживяното, да получиш малко надежда за любовта си.  Heart Eyes

Моя съвет е - изживей си любовта, забавлявай се, дистанцирай детето да не разбере какво става, и не влагай никакви очаквания.

# 46
  • Мнения: 2 749
И най-вече не обръщай внимание на разни, за които секс се прави само с цел брак/съвместно съжителство/създаване на деца! Grinning

# 47
  • Мнения: X
Авторке, би ли отговорила на един въпрос? На морето най-вероятно си била на хотел, но дори и в бунгало да си била -то си е една стаичка с баня и тераса. Къде за Бога беше това дете, докато ти правеше секс с онзи?

# 48
  • Мнения: 2 749
Grinning Не съм авторката, но бих могла да те светна за доста места, на които може да се прави секс без да е намешано детето. Grinning

# 49
  • Мнения: 22 258
Може да е взела апартамент с 2 стаи.

Защо пък да не си кажем мнението. Нищо не заклеймявам. Учудвам се, но хората сме различни. Аз съм страхлива дори за себе си да се усамотя с мъж, когото виждам за първи път. А детето ми да е там - не си го представям. Де да го знам кой е и какъв е. Бил професионалист - това не значи нищо относно личния му живот. Но пак казвам - всички сме различни.

Това, че авторката толкова бързо е скочила в нови чувства показва, че поне не страда излишно за брака си. Което е полезно за нея.

# 50
  • Мнения: 6 643
Grinning Не съм авторката, но бих могла да те светна за доста места, на които може да се прави секс без да е намешано детето. Grinning
Светни мен, щото аз наистина креативност по този въпрос нямам къде бих го денала детето.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 137
annie 11 отговора си го имаш и няма да го пиша специално за да ме цитират надолу 1000 пъти.
Относно критериите доколко е добър в това, което прави - достатъчно добър за да е национално признат и търсен (Това не го знам от него, а от публикации по въпроса.) Иначе аз грам не разбирам от това, което той прави.
Във всичко друго може би има истина.
Аз всъщност изобщо се чудя често, защо не ме блокира и защо се среща с мен отново. Тона е странно.
Ако, може би, най-невероятно в момента не е само с мен, защо е и с мен понякога. Може и да е комплексарско от моя страна, но не виждам, с какво толкова може да съм привлекателна.

# 52
  • Мнения: 22 258
Ясно е, че детето си е спало и едва ли нещо е схванало. Авторката защо се захваща с толкова игрив тип си е нейна работа. Може да й е по-лесно да мисли за него, вместо да страда за мъжа си.

# 53
  • Мнения: X
Добре, но къде са го пратили да се шляе през това време, кой го е гледал? Не искам да си представям...всъщност нищо не искам да си представям (а още повече, че е било в същата стая през това време, че ми се повръща)
Grinning Не съм авторката, но бих могла да те светна за доста места, на които може да се прави секс без да е намешано детето. Grinning
Светни мен, щото аз наистина креативност по този въпрос нямам къде бих го денала детето.

# 54
  • Мнения: 30 802
Аз не съм чак такава моралистка, но дори и за мен условието да се прави секс е да има като минимум афера. Тоест приятно очакване, отлагане, гонене и игрички. Такива технически срещи за секс...не знам кое е вълнуващото, щото сексът само по себе си е 90% настройка и емоция. А без аферата - не казвам връзка, точно афера и забавление, то никаква тръпка няма, все едно АГ преглед и нещо там по задължение. Честно, на мен такъв вид секс ми се струва по-малко страстен и ценен дори от съпружески с цел бременност.

А защо е с теб? Щото е от по-дъртия контингент на Тиндър и никой не го захейва.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 14 679
Наистина детето не трябва да е свидетел на подобни срещи. При една сериозна, осъзната  връзка - да. Жената има секс влечение, каква любов, от подобен сайт? Не мисля да и очертавам романтичен оазис, именно защото ми е съвестно . Големите очаквания носят и най- болезнените разочарования.Това е ролята на приятелите по принцип. Омаяната е в  яростна защита на ухажора, проглежда и абстиненцията и минава.Наскоро ми се наложи да " събудя "една приятелка. Вярваше сляпо в секси шанса си. Не се притесни от голите снимки и флирта на "принца". Като и предложи тройка с безразличен тон я приземи. Мацката е егоистична натура, не обича да дели. Grinning

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 137
Теми относно секса в малко жилище или при спящо в стаята дете са други... Там подробно всеки изказва своите мнения и скрупули. Със съпруга ми сме правили също секс по този начин.
Относно афера и емоция. Афера не знам какво е. Емоция има.

# 57
  • Мнения: 2 749
Grinning Не съм авторката, но бих могла да те светна за доста места, на които може да се прави секс без да е намешано детето. Grinning
Светни мен, щото аз наистина креативност по този въпрос нямам къде бих го денала детето.

Детето ти спи в стаята. Другото оставям на вашето въображение... Ако не можете - сори ... Grinning

# 58
  • Мнения: 3 975
След като разбрах какво море е изкарало детето ти...
Ами никак не се чудя, че си срещнала толкова по-интелигентен от теб човек.
Грозна картина.

# 59
  • Мнения: 22 258
Пухи, ти си в много уязвима позиция. Скоро си разбрала кофти неща за мъжа ти, просто не си в момента в най-силната си позиция в живота. Щади се и не се раздавай за случайни хора.

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 22:53 от _Bianka__

Общи условия

Активация на акаунт