МОЕТО РАЖДАНЕ В МАЙЧИН ДОМ - гр.ВАРНА

  • 3 375
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
4udesen razkas.Mnogo se radvam za teb mila,nay ve4e 4e si dovolna ot May4in DOM.4uvala sim za tam,za usloviata,za personala,naistina i az si mislya dali da ne rajdam tam.
O6te vedni6 4estito,i da te slu6ka bebo..

# 16
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Честито!!!Много е сладко бебенцето  да ви е живо и здраво това малко съкровище и много много да ви радва.

# 17
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: milenka
Наистина - страхотен разказ, много се трогнах и много се зарадвах, че всичко с теб и бебето е добре и че наистина всичко в Майчин дом е наистина перфектно. Мен това пряко ме вълнува, понеже ми предстои планово секцио там  на 03,01,2005 при д-р Яков. С нетърпение очаквах твоя разказ, защо се забави толкова много? Много се радвам, че ти и малкия Севастиян сте добре и че раждането за теб е било една изцяло положителна емоция, моля се и с мен да се получат така нещата. След като прочетох разказа ти отново се убедих, че съм направила правилния избор.


Нищо повече не мога да добавя, освен, че моето секцио засега е на 16 декември! Close-mas:

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много се радвам,че твоето раждане е преминало така!
Снимките са супер и изглеждаш много свежа! Wink
А бебчо е страхотно сладурче! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 317
Благодаря на всички за пожеланията и топлите думи...Радвам се ,че ви има всички, бъдете живи и здрави . На бъдещите мами пожелавам леко раждане , не е толкова страшно , а е толкова хубаво да си майка...нека и другите мами кажат  не е ли така...Simple Smile
А на вече станалите мами пожелавам безброй щастливи  и радостни моменти с техните Бебоци...

# 20
  • Мнения: 1 800
Стела, как ви разрешиха да снимате в операционната, кой прави снимките, може ли таткото или е някой от екипа?

# 21
  • Мнения: 317
Цитат на: milenka
Стела, как ви разрешиха да снимате в операционната, кой прави снимките, може ли таткото или е някой от екипа?


При нас таткото снима,,,още преди раждането бяхме уточнили тези неща...казахме че иска да снима ...и няма проблем...

# 22
  • Мнения: 1 800
Супер, а с камера може ли? Или само фотоапарат? И накрая ли само при ваденето на бебето или цялата операция може да снима? Първия ден, когато си в реанимацията, бебето при теб ли беше или отделно? Кога ти дойде кърмата и кога ти разрешиха да кърмиш? Ох, увлякох се, имам още сто въпроса Embarassed

# 23
  • Мнения: 317
Цитат на: milenka
Супер, а с камера може ли? Или само фотоапарат? И накрая ли само при ваденето на бебето или цялата операция може да снима? Първия ден, когато си в реанимацията, бебето при теб ли беше или отделно? Кога ти дойде кърмата и кога ти разрешиха да кърмиш? Ох, увлякох се, имам още сто въпроса Embarassed


Нашият татко снима с камера та си имаме 3 диска филм, но тъй като не може тук да качим цял филм с програма отделихме от филма няколко снимки, които си видяла...При Секциото първо вадят бебето и след като мъжа ми го снима този момент ..после е снимал как го къпят и всички там др.манипулации по бебето..
Още първия ден бебето беше при мен , вечерта го взеха..
А кърмата ми дойде едва 4 ден, но аз не кърмих много само 20 дни , защото се оказа , че е много рядка и не засища бебо...
Сега сме на сухо мляко...

# 24
  • Мнения: 317
milenka , не се притеснявай за въпросите , питай, с най голямо удоволствие ще ти отговоря.Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 173
Да сте живи и здрави и мнооооооого щастливи!
Прекрасно малко бонбонче е бебчо!

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Страхотно! Да сте живи и здрави! Много да те радва малкото юначе! Grinning

# 27
  • Мнения: 353
Честит син. Да ви е жив и здрав и само хубави емоции да имате с него.

# 28
  • Мнения: 5 500
Честит ти син Sign Exclamation Да ти е жив и здрав Sign Exclamation
Не съм се и съмнявала, че всичко в Майчин дом ще е ОК Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Честото ти бебче!
Да ти е жив и здрав малкият юнак.

Общи условия

Активация на акаунт