Какви снахи сме ?

  • 4 677
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
При всички случаи не особено добра Whistling Whistling Whistling

# 16
  • Мнения: 8 917
Ами не виждам защо не "добра" Simple Smile, но това си го знае само тя Mr. Green При всички положения обаче тя е добра свекърва Peace

# 17
В началото ,когато отидох в дома на съпруга ми като негова приятелка(той и родителите му живеят в една къща,но на различни етажи и с отделни входове),се постарах да се съобразявам с техния ред.След като решихме да се женим,обаче,аз вече трябваше да наложа свой ред,с който да се съобразяват те.Да ама............ Това не им хареса особено защото хорицата са си нахални.И като се почна едно влизане при нас по никое време ,едно досаждане........Ужас!!! ooooh!И задника са ми виждали,защото не чукаха като влизат,и в банята са влизали докато се къпя(и то при положение ,че не е много трудно да се сетиш кой е вътре)Свекър ми  и свекърва ми даже се опитваха да ми се налагат за интериора #2gunfire #Cussing out,а девер ми,който не е женен ни е постоянен спътник-където и да отидем(на разходка или на кафе)винаги си го взимаме като куфар с нас,защото той горкият, нищо че е на тая солидна възраст нито е женен ,нито си има приятели Sick Sick Sick .............Дори в началото,когато трябваше,както се казва,аз и мъжът ми да се опознаем,да си излизаме заедно,но сами,той все беше с нас.И знаете ли как разбрах,че ще ми предложи брак моят мъж?Отидохме на ресторант,а брат му не дойде с нас и аз се досетих,че има нещо.........Е,ако сте на мое място ,какви снахи бхте били?Май съм си лошичка ,ама съм права!Даже за това положение не съм и достатъчно лоша,но все има за какво да ми се намерят кусури.Обаче и при това положение хорицата пак се излагат,защото най-редовно ми се случва като вляза в стаята те  да замълчат като ме видят и аз много им се смея,не за друго,но да ги видите какви тъпи физиономии правят като разберат,че съм ги чула....Помякога заради това,че на моя мж му е неудобно да им прави забележки си го отная итой,но това се разбира от самосебе си-та аз съм в чужда къща ,кой да ме защити освен той?

# 18
  • Мнения: 2 019
и аз сам от проклетите Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 790
Ооо, аз съм много добра снаха.
Не противореча на свекървата и не се карам с нея, щото не я виждам - забранила съм й да идва вкъщи. Аз също не ходя у тях. Само 2 пъти в годината - за Коледа и за Великден.

# 20
  • Мнения: 5 475
Все за свекървите говорим ... хайде сега да си кажем какви снахи сме?!
Аз май не съм от кротките  Rolling Eyes Embarassed , но каквото повикало такова се обадило... на този принцип действам. Май съм и проклета ... Embarassed леле... Crazy

Същата като тебе!  Peace

# 21
  • Мнения: 1 937
Аз съм малката! Grinning

Срещаме се на улицата, аз вървя с госпожата от детската градина на дъщеря ми...Запознавам ги...
Следват едни хвалби от страна на г-жата...колко сме страхотни, как им помагаме..

Свеки поглежда и казва: Така е, защото не сте виждали голямата!

# 22
  • Мнения: 2 255
Надали съм от добрите, тъй като по принцип съм "малко" проклета и "право куме в очи"  Joy ама такава съм за всички, не само за свекървата  Rolling Eyes
Иначе тя често ме представя като " По-добрата снаха"  newsm78 на което отговарям "Защото не съм ти в къщи"  hahaha

# 23
  • Мнения: 14 133
Не знам newsm78 Трябва да питате свеки.

# 24
  • Мнения: 6 155
Такава, каквато ме предизвикаха да бъда Crossing Arms

Така, така ... Peace

# 25
  • Мнения: 178
Засега се разбираме чудесно.

# 26
  • Мнения: 426
Не знам каква снаха съм ? Но уж онзи ден се хвалила пред колежките си с двете снахи. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 914
Много съм добра! Joy Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами тя ме хвали, но честно казано съм доста вироглава и трудно се живее с мен.

# 29
  • Мнения: 2 596
Това свекърва ми трябва да го каже, но тя едва ли ще се завърти из форума.
Но пък знае ли се..... newsm78

 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт