Херпес

  • 34 617
  • 710
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 40
Необходима е рецепта. В интенет има доста информация за ваксината. За сега май е единствената на пазара.

# 136
  • Мнения: 19
Необходима е рецепта. В интенет има доста информация за ваксината. За сега май е единствената на пазара.

Рецептата личния лекар ли ви я издаде?! И на какъв език трябва да е написана?!

# 137
  • Мнения: 40
Няма значение от какъв лекар. Важното е да има подпис и печат. Моята беше на български все пак е сходен с руския. Нямало е проблем с рецептата.

# 138
  • Мнения: 19
Няма значение от какъв лекар. Важното е да има подпис и печат. Моята беше на български все пак е сходен с руския. Нямало е проблем с рецептата.

Благодаря за полезната информация!
Ако зная какво ще ми помогне, бих си го бил сам! Simple Smile

# 139
  • Мнения: 40
Rosen ако си от София пробвай да се свържеш с др Велчева от Цибалаб. Тя е най - наясно с херпесните ваксини и резултата от тях. Пък какво точно ще помогне няма как да знаем. Трябва да се пробва.

# 140
  • Мнения: 10 704
Росен, 90% съм сигурна, че твоето не е херпес.

# 141
  • Мнения: 19
Rosen ако си от София пробвай да се свържеш с др Велчева от Цибалаб. Тя е най - наясно с херпесните ваксини и резултата от тях. Пък какво точно ще помогне няма как да знаем. Трябва да се пробва.

Moni1 много ти благодаря за информацията и за насоката към специалист! Дано скоро всички се отървем от този вирус завинаги! Истински го вярвам, че ще стане! Simple Smile

# 142
  • Мнения: 6 622
Росен, 90% съм сигурна, че твоето не е херпес.
Ако не си медиум, няма как да си сигурна. Не подвеждай човека. Нека го види вирусолог и да каже. Често херпесът протича различно и нетипично.

# 143
  • Мнения: 39 502
Росен, 90% съм сигурна, че твоето не е херпес.
и аз

# 144
  • Мнения: 40
И аз се надявам на това. Моля те да споделиш ако се свържеш със специалист. С общи усилия все нещо трябва да постигнем.

# 145
  • Мнения: 10 704
Вече няколко пъти се каза на Росен да иде на лекар.
И не, не съм медиум, но от 37 години ми излизат херпеси, и съм написала,че съм  90%, а не 100%.

# 146
  • Мнения: 6 622
Вече няколко пъти се каза на Росен да иде на лекар.
И не, не съм медиум, но от 37 години ми излизат херпеси, и съм написала,че съм  90%, а не 100%.
Няма значение колко години ти излизат херпеси. При всички протичат различно.
Нека не го успяваме за да разнесе херпеса и да навреди на себе си и на други. Винаги, когато има съмнение трябва да се посети вирусолог и да се пуснат изследвания.

# 147
  • Мнения: 10 704
Росен, моля те иди на лекар, за да се разбере най-накрая какво ти е и да се успокои форума!

# 148
  • Мнения: 19
Росен, моля те иди на лекар, за да се разбере най-накрая какво ти е и да се успокои форума!

Току що се прибрах от лабораторията по вирусология! Пуснах си кръвни изследвания за HSV 1 и 2! Утре слетобед очаквам резултатите!
HSV 1 - 2

# 149
  • Мнения: 6 622
Да знаеш, че кръвните изследвания не винаги са сигурни. Аз пусках кръвни за херпес тип 1 и 2, igm беше отрицателен, а имах активен херпес тип 1, които се потвърди с вземане на материал.

Общи условия

Активация на акаунт