Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 79 976
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 87
Относно твърдия шампоан - пише ,че е за около 60 измивания, на мен ми харесва как ми става косата когато го намажа , с много малко намазване става много пяна. Цената му е 6,75 - да не е малко, но и другите шампоани не са по евтини. Наистина изглежда много малък, но мисля, че не се изразходва много за едно миене. На моята коса действа добре, за другите не знам как ще е.

# 556
  • Мнения: 1 149
Katniss Everdeen имате ли наблюдения за колко ползвания долу-горе стига? Изглежда ми малко като количество.
Не съм го ползвала, както са написали, за около 60 измивания стига. Малко съм скептична към такъв вид шампоани. Не ми се вярва, че ще измие хубаво косата, иначе четох, че прави пяна и имаше и положителни отзиви в немския сайт на ДМ.

# 557
  • Мнения: 12 900
60 ще да е ориентировъчно, все пак на къса и на дълга коса не се изразходват еднакво шампоаните. По-скоро ако накой може да сподели колко време изкарва в сравнение с бутилка нормален шампоан и естествено тя колко е голяма.

# 558
  • Мнения: 4 024
Това с многото пяна ме притеснява. Чувала съм, че е добре да се избягват продукти, които правят много пяна, защото съдържат сулфати, а те са вредни.

# 559
  • София
  • Мнения: 1 434
Моля, пишете ако някъде видите нефритен дерма ролер в София на по-централните места.
Вече в два магазина питах и ме изгледаха странно..

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 22:18 от Franie

# 560
  • Мнения: X
Проверете и в китайските магазини

# 561
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Моля, пишете ако някъде видите нефритен дерма ролер в София на по-централните места.
Вече в два магазина питах и ме изгледаха странно..
В Зоя на Гарибалди видях, беше в комплект с още неща за разкрасяване.
Провeрете, може да продават отделно.
Иначе на Графа има индийски магазини (Gang и Lokah), там продават изделия от минерали.

# 562
  • Мнения: 2 277
И на Витошка има Lokah, веднъж видях и в ДМ такива ролери с кристал, но бяха сложени в количка и не бяха разтоварени, а повече не ги видях.

# 563
  • София
  • Мнения: 1 434
Благодаря! Ще потърся и в други. В Зоя беше нещо твърде скъп комплектът и другите неща в него не ми трябват. Този от ДМ беше за 9 лв., но не помня тук или в друга тема за разкрасяване някой го постна скоро. А от али експрес и подобни хич не ми се занимава Blush

# 564
  • Мнения: 24 395
На Графа в индийски магазин търсих преди ден, но нямаше ролери

# 565
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
От вас разбирам, че в ДМ продават ролери. Не съм виждала.
От Али не вярвам да са по-лоши, но ще се чака...

# 566
  • София
  • Мнения: 1 408
Благодаря! Ще потърся и в други. В Зоя беше нещо твърде скъп комплектът и другите неща в него не ми трябват. Този от ДМ беше за 9 лв., но не помня тук или в друга тема за разкрасяване някой го постна скоро. А от али експрес и подобни хич не ми се занимава Blush
В ДМ на ул. "Съборна".

# 567
  • София
  • Мнения: 1 434
B. U. 2, благодаря много! Flowers Hibiscus

# 568
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 479
Видях твърдият шампоан на Балеа, да има сулфати не са Sodium laureth sulfate(SLS) , кoйто са вредни това помня. То в 90 % от шампионите има SLs, така че аз ще пробвам този на Дм.

# 569
  • София
  • Мнения: 1 434
SLS има и в почти всички пасти за зъби и детските включително. Аз получих алергия, но дълго време не знаех всъщност от какво е. Вече от 2-3 г. ползвам Астера Хомеопатика, която е без флуор, мента и sls и всичко е наред, но случи ли се някъде да ползвам друга паста и устата ми веднага пламва жестоко. Оказа се, че изборът на такива пасти е доста ограничен, защото в повечето хомеопатични го има. Просто нямат мента, която пречи при този тип лечение. Дебна за намаление и си купувам по няколко, че иначе е над 5,50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт