Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 80 061
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Bobi, кремът има UVA и UVB филтър, но аз не бих разчитала на слъцезащита с него, защото прекалено малко количество се нанася на лицето и не е достатъчно кожата да бъде защитена. Иначе филтрите са от безопасните.
Както Джаста Праста е отбелязала, съдържа алкохол в не малко количество. Спиртът на мазна кожа води до още по-силно отделяне на себум, а на сухата и нормалната, се отразява изсушаващо. В дългосрочен план води до застаряване на кожата. Хубаво е да се избягва.
Освен това съдържа парфюм, който също е във високо количество.
Не съдържа и нещо забележително като състав за хидратация или подхранване. За мен този крем не си заслужава.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 09:47 от Blah Blah Blah

# 541
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Bobi, кремът има UVA и UVB филтър, но аз не бих разчитала на слъцезащита с него, защото прекалено малко количество се нанася на лицето и не е достатъчно кожата да бъде защитена. Иначе филтрите са от безопасните.
Както Джасна Проста е отбелязала, съдържа алкохол в не малко количество. Спиртът на мазна кожа води до още по-силно отделяне на себум, а на сухата и нормалната, се отразява изсушаващо. В дългосрочен план води до застаряване на кожата. Хубаво е да се избягва.
Освен това съдържа парфюм, който също е във високо количество.
Не съдържа и нещо забележително като състав за хидратация или подхранване. За мен този крем не си заслужава.

Джаста Праста.Smiley

# 542
  • Мнения: 15 375
Хриспе, Joy. Тез редактори на телефоните ДжаНта ли не ме изкарват, ПрОста ли не ме правят. Joy

# 543
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Ох, извинявам се, не съм видяла, не е умишлено!
Веднага ще коригирам.
Аз съм виновна, че не съм прочела преди да публикувам.

# 544
  • Мнения: 15 375
Не, няма проблем. Знам, че често е от редактора и се забавлявам. Всичко е наред. Hands Plus1

# 545
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Ох, извинявам се, не съм видяла, не е умишлено!
Веднага ще коригирам.
Аз съм виновна, че не съм прочела преди да публикувам.

Знам, че не е умишлено. С най-добри чувства го написах.Simple Smile

# 546
  • Мнения: 87
Здравейте, видях в ДМ едни темоси за храна за бебета, може ли да ви питам, ако някой си е купувал - дали са хубави, колко време задържат топлината, пропукат ли понякога? Иначе искам да похваля твърдия шампон на БЕЛЕА - много ми харесва, за него научих тук от темата - много ми е полезна.

# 547
  • София
  • Мнения: 3 863
Какъв е този "твърд" шампоан? Да не би да имаш предвид сухия?

# 548
  • Мнения: 36 048
не, като известните на лъш - твърди блокчета сапун, който е за коса

# 549
  • Мнения: 15 375
Днес ги видях в ДМ, ама върши ли работа това чудо. Косата не става ли на клечки. Като да миеш косата със сапун ли е или как. Не мога да си представя чудото "твърд шампоан".

# 550
  • Мнения: 36 048
да, като миене със сапун - имах на лъш преди време, не ми хареса, много ми пресушаваше, а на балейския цената не ми хареса, за да експериментирам с него

# 551
  • Мнения: 4 071
Дайте снимка и цена на този твърд шанпоан. Аз уж го търсих предишния път като го споменавахте и не успях да го намеря.

# 552
# 553
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Katniss Everdeen имате ли наблюдения за колко ползвания долу-горе стига? Изглежда ми малко като количество.

# 554
  • Мнения: X
А какво да очаквам за косата си от този твърд шампоан? Не разбрах какви са ползите от него.

Общи условия

Активация на акаунт