Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 80 037
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 695
Правят по-голям ъпдейт на приложението според мен, щом наскоро са пуснали новото в Германия. Поне това видях в dm.de, иначе логично да има промени. 🤓

# 496
  • Русе
  • Мнения: 7 068
Приложението го има от доста време. До сега не съм се възползвала от намаленията от него, защото нищо не ми е допадало, но сега мога да се възползвам като за последно.
Знам, че го има от доста време. Имах предвид, че до сега не съм виждала в магазините в нашия град да висят табелки на стоките, които се продават с отстъпка с мобилното приложение.
И аз не съм се възползвала до сега, но в края на ноември услужих на хората зад мен на касата, които си купуваха шапка и ръкавици, а нямаха мобилно приложение. Продавачката им каза, че могат да ползват отстъпка, а те бързаха и нямаха време да си го теглят.

# 497
  • Мнения: 18 003
Някой купи ли си новата палитра на Катрис?

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
Да се оплача, че при нас изчезна зеленото веро от тяхната ДМ марка...не го намирам, а беше най-доброто!

# 499
  • Мнения: 13 580
Да се оплача, че при нас изчезна зеленото веро от тяхната ДМ марка...не го намирам, а беше най-доброто!
При нас го няма може би от 7-8 месеца. Търсила съм и в други градове, пореден хубав продук спрян от внос. Пробвах два вида пак от тяхната марка, но нямат нищо общо със зеленото.

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
Да се оплача, че при нас изчезна зеленото веро от тяхната ДМ марка...не го намирам, а беше най-доброто!
При нас го няма може би от 7-8 месеца. Търсила съм и в други градове, пореден хубав продук спрян от внос.
така е...другите цветове не стават.Пробвах.И сега нямам алернатива на това веро...всички други са като гОла вОда! Simple Smile

# 501
  • Мнения: 4 042
Аз си мислех, че просто попадам на магазин с изчерпани количества от това веро. Беше страхотно!!!
В момента се примирявам с лилавото, но не е същото.
Много жалко за хубавия продукт Sad

# 502
  • Мнения: 3 736
Аз пък още не мога да прежаля блокчето без сапун. Беше много добро, а цената без конкуренция.

# 503
  • Мнения: 13 580
Да се оплача, че при нас изчезна зеленото веро от тяхната ДМ марка...не го намирам, а беше най-доброто!
При нас го няма може би от 7-8 месеца. Търсила съм и в други градове, пореден хубав продук спрян от внос.
така е...другите цветове не стават.Пробвах.И сега нямам алернатива на това веро...всички други са като гОла вОда! Simple Smile
Това ползвам в момента, става, но спомена от ДМ ме кара да не съм на 100% доволна.

# 504
  • Мнения: 5 121
Някой купи ли си новата палитра на Катрис?

Аз, и двете си ги взех, доволна съм, много ми харесват.

# 505
  • Мнения: 18 003
О, супер,  довечера ще мина да ги видя

https://catrice.eu/bg/ochi/senki.html

Ми аз всичките харесах....Не знам дали ги има при нас де

# 506
  • Мнения: 1 153
Може ли снимка на верото, че после имам път към Дм? Благодаря!

# 507
  • Мнения: 4 042
На мен тези палитри не ми харесаха като консистенция. Съвсем скоро си взех от Пинк Панда New Neutral на Makeup Revolution Pro и съм толкова доволна, че не мога да се нарадвам на късмета си. Поръчах я на сляпо, защото никъде не съм виждала тестер от нея.
Тези на Катрис в сравнение с нея, са с доста по-ниско качество и според мен не си заслужават за цената.
Разбира си не искам да обидя никого, но просто това е моето мнение. Препоръчвам New Neutral.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 10:30 от Lale_Lili

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
Зеленото веро.

# 509
  • Мнения: 18 003
На мен тези палитри не ми харесаха като консистенция. Съвсем скоро си взех от Пинк Панда New Nude на Makeup Revolution и съм толкова доволна, че не мога да се нарадвам на късмета си. Поръчах я на сляпо, защото никъде не съм виждала тестер от нея.
Тези на Катрис в сравнение с нея, са с доста по-ниско качество и според мен не си заслужават за цената.
Разбира си не искам да обидя никого, но просто това е моето мнение. Препоръчвам New Nude.

Може ли точно линк към палитрата?

Общи условия

Активация на акаунт