Тест за бременност

  • 11 661
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Днес имам от сутринта едно гадно главоболие, цялото ми лице е в пъпки... направо не знам, на 07.10 трябва да ми дойде, ще изчакам до понеделник и ще направя първия тест и след 1 седмица и втория 😊

# 16
  • Мнения: 13
Здравейте мами ! Закъснява ми с 3 дни ....винаги е бил редовен мислех да не е от промяната на времето но миналия месец ми стана промяната след като ми беше 3 дни цикъл .... Винаги преди цикъл гърдите ми започват да ме болят и да порастват а сега нямах болки до дата на цикъла и в деня когато трябва да ми дойде започнаха да стават голями без болка ... Таа въпроса ми е дали да направя тест утре иле други ден ?? Според вас може ли теста да не е отчел хормона ??

# 17
  • Мнения: 83
Щом има закъснение, според мен, теста ще отчете Simple Smile Успех

# 18
  • Мнения: 13
След 3 дни закъснение днес направих тес и | отрицателен  ... Все още има мъничка надежда 😕🙂

# 19
  • Мнения: 9
Здравейте,искам да попитам нещо.
Преди 3 дни си пуснах кръвен тест за бременост.8 дни след трансвер с инвитро.
Показа ми стойност 5.6 при стойности от 0 до 3
Днес вечерта не издържах и си направих уринарен.Мисля,че не си въобразявам но втората чертичка беше много бледо разпознаваема.
Дали не е рано за уринарен.
Много съм притеснена.Sad

# 20
  • Мнения: 83
Здравейте,искам да попитам нещо.
Преди 3 дни си пуснах кръвен тест за бременост.8 дни след трансвер с инвитро.
Показа ми стойност 5.6 при стойности от 0 до 3
Днес вечерта не издържах и си направих уринарен.Мисля,че не си въобразявам но втората чертичка беше много бледо разпознаваема.
Дали не е рано за уринарен.
Много съм притеснена.Sad
Снимай уринарния тест Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Правим опити за бебе МЦ ми приключи на 09.02.2020 при МЦ 28 дни правихме опити на 14.02, 22.02. И 29.02. Според календара ми О е имало на 23.02. Кога най-рано мога да направя тест? Очаквам МЦ на 08.03. Нямам търпение вече! Благодаря ви!

# 22
  • Мнения: 441
Здравейте момичета! Правим опити за бебе МЦ ми приключи на 09.02.2020 при МЦ 28 дни правихме опити на 14.02, 22.02. И 29.02. Според календара ми О е имало на 23.02. Кога най-рано мога да направя тест? Очаквам МЦ на 08.03. Нямам търпение вече! Благодаря ви!

Аз бих те посъветвала да си изчакаш датата, за по - голяма точност. Иначе тест можеш да направиш и около 6.03 с първа урина, ако няма търпение. Успех! 🍀

# 23
  • Мнения: 30
Здравейте, закъснява ми цикъла с няколко дни и днес си направих тест, но не знам какво да мисля...как да разбера резултата. Вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт