Кое е по-голяма изневяра

  • 7 576
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте. Има много подобни теми, четох но не знам къдв е подходящо да се включа. Извинявам се ако не е правилна нова тема. Накратко или може би не-
Изневерих на половинката си. Предварително моля без нападки. Причина имаше безхаберие към мен не заинтересованост към семейния живот  смен и като цяло удряне през просото и приемане мен за даденост от негова страна. Както и да е случи се физическа изневяра. Той разбра след което последваха 2 години на мъчение. Съжаление извинения и вричания от моя страна,изясняване на причините ден след ден.От негова следене, забрани за ходене тук и там, та дори и бой. Така две години.
Не издържах и си тръгнах. Последва още година и нещо в която той пък взе да ме моли да се върна при него че вече ми е простил и че ме обича. Обичам го и аз. Та реших в крайна сметка да се върна при него и да започнем на чисто както се казва. Да забравим моята простотия и негов тормоз. В последствие разбирам че той през последната половин година е излизал с друга докато ме е  молил да се прибера и ми се е вричал в обич. Твърди че не е спал с нея, но си призна че се бил отнесъл по нея. Казва че когато съм му дала твърд отговор че ще се върна при него се е разделил с нея. До сега не ме е лъгал по скоро не съм го хващала и може би съм склонна да му вярвам. Обаче той се съгласи че това също е изневяра но не било нищо в сравнение с моето.
Според мен психическата изневяра е по голяма от физическата без значение кой я е започнал. Защото едно е да си с някой еднократно докато половинката те игнорира и те приема за даденост, не иска да ходите никъде заедно, а друго да си с някой месеци наред да го целуваш, гушкаш водиш на екскурзии а в същото време да имаш някой друг пред когото се вричаш  на обич и молиш за продължение.
Не отричам вината си моля без нападки, но искам да подчертая че и той е виновен и това че е бил ранен също  не го оправдава.
Вие какво мислите. Коя измяна е по голяма.
Отделно ме глождят въпросите дали наистина е приключил с нея щом се е бил отнесъл и дали тя е била застраховка и резерва ако остане без мен

# 1
  • Мнения: 17 407
Няма значение, в твоя случай. Бягай от общите приказки. Щом си се върнала, или продължавате заедно, и спираш да ровиш, или си тръгваш пак, но окончателно.

# 2
  • Мнения: 7 006
Почнете ли да си мерите греховете,пиши я "бегала работАта"..  
Не ви чака примирие,а нов цикъл на антагонизъм..

# 3
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Сега явно виждаш как се е чувствал той , когато ти си изневерила. Съмнения, недоверие. Според мен трябва да си дадете шанс и двамата.Не е малък период година и нещо да сте разделени , ако беше някои друг отдавна да те е забравил.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 139
Има един момент, от който нататък счупеното не се лепи. А мъж, посегнал веднъж, ще посегне пак. Гледай напред по-добре.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Бой, а? А ти чепкаш изневярата. Тц тц тц...

Излизал с друга половин година ама не е спал с нея. И мармота с шоколада...

# 6
  • Мнения: X
?
Редактирах..
Това с боя съм го пропуснала...
Нямам въпроси, благодаря

Последна редакция: ср, 25 сеп 2019, 20:35 от Анонимен

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Връзка половин година, но не са спали?! На колко години сте? И бой е имало?!... Нещата не звучат никак добре, по-добре не се мъчете, изнасилена работа е вашето, не е любов.

# 8
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Какъв бой? Къде е казала авторката , че е имало бой? Цитирайте , моля!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Не си чела внимателно май.

"Съжаление извинения и вричания от моя страна,изясняване на причините ден след ден.От негова следене, забрани за ходене тук и там, та дори и бой. Така две години."

# 10
  • Мнения: 1 925
Аз съм изумена, колко често има теми, в които се говори за бой и изневяра от страна на мъжът , но проблемът се върти около изневярата Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 40 913
Конкретно на въпроса - мъжете и жените възприемат изневярата различно. То си личи и по написаното от теб. За жената по-страшна е психическата, за мъжете - физическата. те другата изобщо не я броят за изневяра.
Иначе - за какво ти е отговор? Да го наддумаш ли? С такава нагласа няма смисъл, то и без това счупената стомна никога не е като нова.

# 12
  • Мнения: 36
В какво се е изразявал този "бой", че чак толкова се умаловажава?

# 13
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
О извинете, връщам си мнението назад. Въобще да не се занимава с този, той и отмъщение може да търси.

# 14
  • Мнения: 46 516
Предвид боя, просто забрави какво и как е било, гледай напред и умната.

Конкретно на въпроса - мъжете и жените възприемат изневярата различно. То си личи и по написаното от теб. За жената по-страшна е психическата, за мъжете - физическата. те другата изобщо не я броят за изневяра.
Не е вярно. Аз съм жена, но психическата въобще не я броя за изневяра, чак ми е смешно, все едно да ме пита някой дали е по-страшно да застреля човек или да си представи как го убива Laughing

Общи условия

Активация на акаунт