ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 9

  • 24 260
  • 787
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 728
Аз се цедя и кърмя,защото не изпразва гърдите и ми станаха на буци.
А по колко ml трябва да хапват?

# 766
  • Мнения: 1 037
Колкото искат Simple Smile за ам има някакви примерни количества. Но кърмата е на поискване - бебето си определя.
Гледай да не е обезводнено, да пишка и да наддава (на 14 ден трябва да си е възвърнало теглото от раждането). Ако нещо излиза в памперса, значи нещо влиза.

# 767
  • София
  • Мнения: 1 339
Катетара ми сложиха под упойка, а махането дори не усетих.
Цедя се и така се храни Рая.
Честито на всички нови мамчета ❤

# 768
  • Мнения: 143
Здравейте момичета! Да се похваля на 15ти в 2:50 се роди и моя Борислав! 51см 3402 гр. За сега го кърмя, но зърната много болят понякога. Мажа ги дано свикнат. Притеснява ме че взе много да киха дано не го разболея. Уж да не го претоплям...

# 769
  • Мнения: 1 521
Стейс честит Борислав!

И моят киха и в родилнито другите кихаха, явно е нормално.

# 770
  • Мнения: 266
Честит Борислав!
Да е здрав, усмихнат и много успешен! На мама скорошно възтановяване!

# 771
  • Мнения: 404
Честита рожба Steys*, да е жив и здрав малкия.

# 772
  • Мнения: 226
Честити бебечета на всички! Да са ви здрави и спокойни! Gift Heart
Аз и днес май няма да родя, остават 3 дни до термин, но може и док да се окаже прав и да пренося, а никак не исках, ама вече започвам да се примирявам. Цял живот не мога да се науча на търпение и това си e!  Ето го и поредния ми урок. Grinning

# 773
  • Мнения: 404
Честити бебечета на всички! Да са ви здрави и спокойни! Gift Heart
Аз и днес май няма да родя, остават 3 дни до термин, но може и док да се окаже прав и да пренося, а никак не исках, ама вече започвам да се примирявам. Цял живот не мога да се науча на търпение и това си e!  Ето го и поредния ми урок. Grinning

Аз също имам проблем с търпението. Хх а като искам нещо да стане, го искам за вчера. 😁😁😁 Аз тази сутрин  се събудих рано,  с болки в кръста за около 10 мин и дотам.

Като се замисля че под 5% от бебчета се раждат ма термин, а аз имам 2 дни, работата отива към преносване.

Здраве да е.

# 774
  • София
  • Мнения: 39 722
Моля пуснете нова тема.

# 775
  • Мнения: 728
Колкото искат Simple Smile за ам има някакви примерни количества. Но кърмата е на поискване - бебето си определя.
Гледай да не е обезводнено, да пишка и да наддава (на 14 ден трябва да си е възвърнало теглото от раждането). Ако нещо излиза в памперса, значи нещо влиза.

Определено последните два дни излизат чудеса от памперса! Започна и да качва,вече е 3,150. С жълтеница е,но се надявам утре да си ходим вкъщи!

# 776
  • Мнения: 1 037
Браво на човечето, това се иска от него Simple Smile

# 777
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Стейс, честита радост! Бъдете живи и здрави!

Аз се разхождам 2 в 1
 Чудех се ако ми изтекат водите на пътя, срам ли ще ме е хаха

# 778
  • Мнения: 3 979
Момичета, някоя от вас да я мъчат хемороиди след естествено раждане? Аз по време на бремеността нямах, обаче сега е голяма мъка. Особено и сега покрай бебето само това ми липсваше, буквално не мога да си седна на г*за. Знаете ли някакви методи за лечение, и на какъв лекар се ходи изобщо за това нещо... ?

# 779
  • Мнения: 2 352
С предната бременност ползвах Масту, сега док ми изписа Апимед хемопро, ползвах го 2 седмици, след това взех Проктогливенол. Аз съм все още бременна но имам вече няколко. Знам, че докато не родя няма да има особен ефект с каквото и да се мажа, но една седмица направо не можех да сядам и ставам. Може би Проктогливенола ми е най - добре. Ако не се приберат тогава може да предприемеш по драстични действия, има операции и т.н. След първата бременност моят се прибра и не се беше появявал, около година отне. Сега като са повече не знам как ще е. Но първо опитай с кремчета,според мен. И в никакъв случай не се напъвай като ходиш до тоалетна.

Общи условия

Активация на акаунт