Hercai/Вятърничав по ATV Тема 8

  • 67 054
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 447
Добро утро!  Hug
Пепелче, ами аз поне за себе си установих, че гледането само на картинки, не ми създава точна представа за сериалчето ни.
Реян не я намериха, а отвлеклите я сами си я върнаха с ... бележка за Азизе. В резултат на което на Азизе очите й излязоха от орбитите си.
Фрагманът с руски субтитри.
https://vk.com/sbadizi?z=video-157453865_456246468%2Faa6e58e00d4 … l_wall_-157453865

# 256
  • Мнения: 22 041
Здравейте, момичета Hug

Много викане, сълзи, и пищови имаше пак в серията. Но моето мнение е, че имаше и много интересни диалози, подсказки, интересно ми беше.
Много се смях на караниците в колата между Миран и Хазар Joy
Също си мисля, дали не са отвлекли Рейян, за да я защитят и да спрат каквото щеше да се случи между фамилиите?

Фрагманчето е много хубаво, имаше и много хубави спомени. Както каза онази певица /забравих й името/ "Как гледа това момче това момиче..." Не съм виждала такава химия, признавам си Heart Eyes
Във фрага най-накрая виждам Рейян да се усмихва и да се поддава на чувствата си.
Ако легнат в леглото, то е ясно, че нищо няма да се случи, но поне Миран ще изсмуква косата й с нос Joy

Хайде, до по-късно Heart




Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 14:08 от Еванджелин

# 257
  • Мнения: 1 036
Здравейте Hug
Преди мислех, че похитителят без да иска подкрепи тезата на Хазар за неизвестен враг на Асланбей, но сега съм сигурна, че той извърши отвличането с цел да спре кръвопролитието. И бележка пратил на Азизе с посвещение Simple Smile Предполагам, че това е дядото от фермата. В погледа му, с който посрещна Азизе във фермата имаше, нещо като насмешка. Хич не беше респектиран от нея.
Рейян може да я обличат в пеньоари, но маникюрът и е перфектен.



pepel_ot_rozi , в 16-та серия романтика в спомените чок, но в настоящето йок. Очакваме я с пълна сила в 17-та серия. Simple Smile

Цитат
Ако легнат в леглото, то е ясно, че нищо няма да се случи, но поне Миран ще изсмуква косата й с нос

Еви, не е така Simple Smile В леглото всичко може да се случи.Поне така се надявам Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 09:55 от nedlen

# 258
  • Мнения: 76
Добро утро момичета, от епизода със сигурност успях да си преведа междуметията и на базата на тях ти изградих представа за силата на диалозите.Другото си го преведох от погледите. Имаше
Много сладки моменти с младите. А за новия фраг, невиждана работа ,Но ще видим дали няма да си останем само с покривката на леглото.
Продължава да ме чопли една мисъл , защо
в първия сезон се снимаха толкова често двамата по сетовете, а сега никакви ги няма. ..

# 259
  • Мнения: 7 876
Значи, момичета, ще чакам 17 серия направо, а 16 ще я превъртя с мишката.
Дано не си останем с фрагмана, че и това се е случвало.

# 260
  • Мнения: 4 369
Недлен, всички се надяваме Wink
Азизето наистина се облещи накрая.  Мисля, че бележката е от някой, който й знае всички спатии, човек с възможности и власт. При превода може би ще открием някаква подсказка.

Толкова много лъжи и манипулации от страна на Азизе, че ми е интересно, кое първо ще изплува.

# 261
  • Мнения: 1 496
Добро утро!  wavey

От началото на сезона снощната серия най-много ми хареса. Има развитие, макар и малко. И аз ще чакам превода, защото не можах да схвана всичко. Само ще кажа - Азат да вземе да престане да тича след Рейян и да възлага някакви надежди. За пръв път снощи баща му каза нещо вярно и нашия взе, че се нацупи. А Елиф си личи, че му е хвърлила око. Чакам развръзката там и как баба ще е във "възторг" от тази новина hahaha Аз все си мисля, че отвличането на Рейян не е, за да се предоврати враждата между двете семейства. А от някой от миналото, който познава много добре и двете семейства - или по-скоро Азизе и успя да я уплаши, съдейки по физиономията й накрая. Ненапразно Миран я пита на няколко пъти дали имат друг враг, за който той не знае и тя така извъртя нещата. Почнаха да се разбутват плановете на вещицата и това ме радва, защото рано или късно всички кирливи ризи ще излязат на яве. Иначе и в този епизод имаше доста моменти между двамата, макар и "спомени". Фрагманът и на мен ми хареса, ама тая романтика наистина да не е само за заблуда hahaha  
П.С. - мисля, че пазят по-интересните епизоди за по-нататък. Нали по-другата седмица почва нов сериал. Трябва да има с какво да бием конкуренцията Laughing А и аз не съм недоволните, които накрая мрънкат как това било поредната бозава серия.  Crossing Arms Ами то, ако решат да разкрият всичко наведнъж - къде му е интересното. Аз турските сериали ги знам точно с това - разтягане на локуми цял сезон. Grinning

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 11:09 от ani_zh

# 262
  • Мнения: 1 036
https://vk.com/wall-129463937_384105 - 16-та серия с руски субтитри.

Рейтинга на 16-та серия:

SOMERA: 19,60 (- 0,65)⬇

Total: 7,97 (+0,06)⬆
AB: 4,86 (+0,17)⬆
ABС: 6,53 (+0,20)⬆


Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 11:12 от nedlen

# 263
  • Мнения: 3 447
nedlen, благодаря за рейтинга. Добър е. Peace
Аз се обаждам втори път, без да съм изгледала серията с превод, да кажа, че все пак имаме новина от този епизод - в Мидят има полиция. Joy

# 264
  • Мнения: 22 041
Кате Joy

И аз последно засега включване, няма такава красота Heart

Здраве на ръцете на Джем Карджъ, Ферайе Шахин, и разбира се, на нашите млади Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 76
Кате Joy

И аз последно засега включване, няма такава красота Heart

Здраве на ръцете на Джем Карджъ, Ферайе Шахин, и разбира се, на нашите млади Heart Eyes


В тази сцена и без превод може да мине. Ми то ми настръхна всичко (нищо ,че бях на козметик) Наистина професионално заснето , обаче погледите ,погледите и на двамата са всичко . Вече не знам кое е игра и кои е истина. Направо те вкарват в някаква нереалност,която мечтаеш да реална.

# 266
  • Мнения: 7 876
Цитат
обаче погледите ,погледите...
Мноооого ги умее погледите наш'то момче. Simple Smile
Блазе ѝ на Сандриния. Simple Smile

ММ ще си отнесе довечера един скандал ей така за нещо, к'во да е.
'Ми той такива погледи не ми е мятал, пък то животът си мина. Simple Smile

# 267
  • Мнения: 1 036
Голяма бъркотия са сътворили с ретроспекциите сценаристите. Едно, че сезоните за нищо ги нямат, но са забравили, че Рейян на сватбата каза на Миран, че не е виждала морето. За да не се дразня, ретроспекциите с велосипеда и раковината ги възприемам, като фантазия на Миран, а тази с розата като реален спомен. Досега се колебаех на какво ми прилича Рейян - на дъхав азиатски лилиум или на ароматна червена роза. След романтичната сцена на балкона, няма място за колебание.
Предишната серия повече ми хареса, но в тази стана някак по- загадъчно. Намерила си е Азизе достоен противник. Отвличането премислено до най- малките детайли, за да заблуди разследващите го. И е в точно подбран момент, за да неутрализира поредната гадост на Азизе. Много е интригуваща мотивацията на организатора на отвличането, който едновременно е щадящ към Рейян и предупреждаващ към Азизе.  

pepel_ot_rozi , те погледите са голяма работа, ама много ревнив тоз Миран Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 16:52 от nedlen

# 268
  • Мнения: 1 496
Голяма бъркотия са сътворили с ретроспекциите сценаристите. Едно, че сезоните за нищо ги нямат, но са забравили, че Рейян на сватбата каза на Миран, че не е виждала морето. За да не се дразня, ретроспекциите с велосипеда и раковината ги възприемам, като фантазия на Миран, а тази с розата като реален спомен.

Напълно съгласна.  Peace  newsm10 Като се има предвид колко бързо им направиха сватбата, къде ги набутаха тези спомени. Ама карай, сериал.

# 269
  • Мнения: 76
Едва ли Сандра е получавала такива погледи , за всяка жена си има очи . Това е друг Акин ,като му гледам снимки и филми от преди нищо общо няма с това което изгради тази роля и Ебру в него като мъж и актьор. Истината е,че до Сандра изобщо не изглежда толкова магнетични,колкото до Ебру. Гледах някакво видео на което са той и Ебру седнали един до друг ,тя стоеше видимо спокойна, но той беше като диво животно до нея.Въртеше се , не знаеше къде да си сложи ръцете, почесваше си брадата .Не им е лесно ,дори и всичко между тях да е в нашето въображение те много добре знаят как изглеждат отстрани.

Общи условия

Активация на акаунт