Hercai/Вятърничав по ATV Тема 8

  • 67 135
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 240
Кате Joy

И аз последно засега включване, няма такава красота Heart

Здраве на ръцете на Джем Карджъ, Ферайе Шахин, и разбира се, на нашите млади Heart Eyes



Огън! Направо можеш да си запалиш цигара от погледа на Миран. Кибрит! Барут! Не знам как не го усети Рейан с гърба си.

Не се учудвам, че Акън в образ е много по-магнетичен, отколкото в живота. Виждала съм го и у други актьори. Когато са в роля, излъчват някаква невероятна енергия и са много въздействащи, дори хипнотизиращи, а в реала са си обикновени хора. Не знам как го правят, но е факт. А ние сме "жертвите" на тяхното обаяние. Ненапразно казват "магията на киното". Има магия, и слава Богу.

# 271
  • Мнения: 1 036
Това отвличане даде възможност на Хазар и Миран да общуват и да се опознаят в някаква степен. Хазар, като по- зрял и по- мъдър, промени напълно отношението си към Миран. Вече иска да спасява и него заедно с Рейян от Азизе. Прие Миран, като жертва на баба му и че се налага да му помогне. Промяната в Миран е по- малка, но въпреки желанието му за мъст и той започва да разбира, че истината не е точно това, което твърди Азизе. Много интересни са диалозите между любимите мъже на Рейян.

# 272
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Здравейте и от мен. И аз гледам с интерес сериала, ясно е, че ще има разтягане на локуми и забавяне на развръзката, няма как с тези дълги епизоди.
Гледах снощи финала и естествено и аз се чудя кой стои зад отвличането. Дали пък не е някой свързан с Дилшах? Така и нищо не дадоха за семейството й...

# 273
  • Мнения: 1 497
Абе Сандриту да не е наложила бан за снимки между тях двамата   Naughty  ThinkingВярно този сезон нямат една обща, а предишния ни заливаха  Whistling

# 274
  • Мнения: 1 243
Голяма бъркотия са сътворили с ретроспекциите сценаристите. Едно, че сезоните за нищо ги нямат, но са забравили, че Рейян на сватбата каза на Миран, че не е виждала морето.

Аз лично не виждам противоречие по въпроса с морето... Миран й сложи рапана на ухото точно за да чуе тя шума на морето и да помечтаят двамата един ден да бъдат там.. Никъде не бе споменато в този разговор, че тя някога е виждала морето... Поне от елементарните ми познания по руски език, това разбрах... Да, може би малко прекаляват с ретроспекциите, но пък така напълно разбираме за прекрасните преживявания помежду им преди сватбата и разрива между тях... И още по-ясно виждаме вътрешната дилема на Миран -  родът и близките или любовта и Рейян....

# 275
  • Мнения: 22 120
На мен пък ми става тъпо след тези ретроспекции.
Да, много са хубави, прекрасни моменти между тях...
Но как тогава Миран направи онова нещо сабах в колибата? След всички тези думи, клетви, обещания...
В такива моменти ми се иска Рейян още да го мъчи Stuck Out Tongue Winking Eye





Много хубаво гифче, ама пак забравих как се вадят Joy

https://twitter.com/_nel94/status/1182770114984316929

# 276
  • Мнения: 1 036
Голяма бъркотия са сътворили с ретроспекциите сценаристите. Едно, че сезоните за нищо ги нямат, но са забравили, че Рейян на сватбата каза на Миран, че не е виждала морето.

Аз лично не виждам противоречие по въпроса с морето... Миран й сложи рапана на ухото точно за да чуе тя шума на морето и да помечтаят двамата един ден да бъдат там.. Никъде не бе споменато в този разговор, че тя някога е виждала морето... Поне от елементарните ми познания по руски език, това разбрах... Да, може би малко прекаляват с ретроспекциите, но пък така напълно разбираме за прекрасните преживявания помежду им преди сватбата и разрива между тях... И още по-ясно виждаме вътрешната дилема на Миран -  родът и близките или любовта и Рейян....

Противоречието е, че той за пръв път чу на сватбата, че Рейян не е виждала морето. Те рускините вече го обявиха за болен от Алцхаймер и затова е забравил какво са си говорили, докато са били сгодени Joy Joy Joy И даже не коментирам факта, че при разговора им в първата им брачна нощ, стана ясно че не знаят нищо един за друг. Сякаш никога не са разговаряли насаме. Май не Миран, а сценаристите имат проблеми с паметта.

# 277
  • Мнения: 22 120
За тези, които още не са гледали Hug

Вятърничав - еп.16 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1293929417412
и в групата "Любими сериали с превод ®" - https://vk.com/club113691288

# 278
  • Мнения: 7 901
Eви, Hug Hug

Тази вечер ще го ударя с мишката, за да съм подготовена за чок романтика следващия път.
Пък да взема и аз  сериозно да се изкажа тук, че съвсем се занемарих. Simple Smile

# 279
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
За тези, които още не са гледали Hug

Вятърничав - еп.16 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1293929417412
и в групата "Любими сериали с превод ®" - https://vk.com/club113691288


Благодаря на целият екип за бързия превод Heart

# 280
  • Мнения: 1 036
Благодаря за превода на български език!

Най- силния и въздействащ момент от серията, според мен е срещата на Рейян със семейството, която Миран наблюдава от разстояние. В него сценаристи, режисьор, оператор и Акън са успели убедително да ни представят един млад мъж, който в душата си е едно осиротяло дете с ограбено детство. Много ми хареса това мнения на една дама от руския форум.

Скрит текст:
Плакала впервые за долгое время при просмотре этой серии. Столько противоречий сразу возникало и уживалось во мне. Постараюсь разгрести это все здесь и разложить по полкам.
Итак, что называется любовью? В голову приходит много разных объяснений, но в голову ко мне приходит два очень ярких. Первое) любить значит отдавать. И второе) любить значит хотеть касаться.
Никогда стараюсь не сравнивать жизнь Мирана и Рейян и боль через которую они проходят. Потому что это разные виды боли, несопоставимые.
Воспоминания Мирана как ножом по сердцу. Потому что сердце болит за девочку, за такую же девочку как и я, как и мы все. Она стала разменной валютой в этой мести. Но при всем при этом остается небольшой такой нюанс, который быть может не попадается сразу на глаза. Миран в случае с ней и за все их встречи до свадьбы был просто Мираном. Не Мираном мстителем, не Мираном злодеем, не Мираном внуком Азизе. Он был Мираном - влюбленным мужчиной, он был Мираном- мальчиком-сиротой. Он был Мираном- ребенком не познавшим ни заботу отца, ни любовь матери. И он нанес огромную травму той единственной душе которую любил. Но собственным поступком точно такой же раной он прошелся и по своему сердцу. И только потом начались все эти попытки доказать эту Любовь. Прыгнуть за ней с моста, получить от нее пулю, быть брошенным ею дважды, увести ее с ее же хны, тем самым сохранив ей жизнь. Не это ли любовь? Если он постоянно отдает ей всего себя. Да, быть может такого неидеального, озлобленного, израненного, лишенного детства, но такого какой есть. Вот он весь открыт, он весь ее. Он постоянно говорит "ты моя", но никогда "я твой" потому что свою ей принадлежность он воспринимает как истину. Не спал нормально, весь день на нервах, голос давно сорвал, ноги подкашиваются. А он все не может найти покой. Потому что дико страшно за того единственного человека в жизни, который может стать и его концом и его началом.
Рейян слегка эгоистична в своей любви. И этот эгоизм он от того что у нее есть семья и она с детства уже привыкла получать любовь. Для нее это не откровение. Для нее не подарок судьбы когда ее обнимает отец, зовет домой мама, улыбается Гюль. Все это обыденные вещи. А Миран взрослый мужчина только-только это узнает. Для него Рейян и отец, и мать, и молитва. Это существенная разница между ними. Она хочет к семье. А у него нет семьи кроме нее.
Момент в отеле очень четко это дал понять зрителю. Он все еще там, внутри..этот мальчик, лицо которого мокрое от слез, которого лишили дества. А перед ним картина счастливой семьи. И он хочет быть ее частью уже подходит к двери и берется за ручку, но..он не будет ее частью. Не сможет стать частью семьи того кто обошелся с ним так несправедливо.
Рейян занята своим горем, своими родителями, сестрой. А он..он с ней, но все же один. Потому что он знал кого полюбил.

В спомена на Рейян за стъпките, които е чула, ми се струва че са стъпки на жена. Има предположения, че сестрата на Дилшах е организатор на отвличането. Рейян премълча за бележката пред Миран, но ми се струва че крие нещо друго.

На път за Кан:





Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 17:11 от nedlen

# 281
  • Мнения: 22 120
Едно фотошопче са им спретнали, като не се снимат двамата Blush



https://twitter.com/_nel94/status/1182992108820615169

# 282
  • Мнения: 1 036
Добре се получило фотошопчето Simple Smile А Самураят, както го наричат рускините, Джем ще го играе параван, по време на пътуването до Кан. Много му е отговорна задачата Joy Joy Joy

Май и в сериала младите ще пътуват със самолет. Днес е имало снимки на летището в Мардин.



Групата за Кан се е увеличила Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 19:24 от nedlen

# 283
  • Мнения: 92
Аз сега я гледах с превод и мисля че Султан е отвлякла Рейян

# 284
  • Мнения: 76
Момичета,защо според вас този сезон не се снимат двамата ?

Общи условия

Активация на акаунт