Да питам за тестовете

  • 1 826
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Така и не прочетох единно мнение влияе ли прегнила на кръвния.

Момиче, не знам дали си чела, но в Зачатие има текава тема за прегнила и тестовете, ама нещо се опетлах и не мога да пусна линк. Embarassed

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 15:48 от peta

# 16
  • Мнения: 1 320
Изчела съм всичко в зачатие, благодаря ти, Пета!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Леле, аз чак сега разбрах, че си правила инвитро Embarassed ooooh! От днес имаш стиснатите ми палци да се закрепят поне два бебешока Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 35 957
И от мен  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 320
Леа, споко, всички разбраха чак сега. До момента не съм казвала нищо от суеверие.
Иначе за статистиката-извадиха 8 качествени яйцеклетки, оплодиха се 5-6, върнаха ми пет ембриона. Сега чакам.

# 20
  • Мнения: 2 120
Момиче и аз ти стискам силно палци. Тази чертичка може и да означава нещо. Laughing

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Момиче, стискам силно палци. Аз с ъм имала няколко такива теста- по-късно се появи чертичката, но бременност наистина имаше. дано и твоите да са такива.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 22
  • Мнения: 7 716
Аз лично вярвам в бледата втора чертичка, която се е появила  по-късно. Друг е въпросът вече дали ще се развие бременността.
Момиче, успех. Laughing

# 23
При мен досега грешна 2ра чертичка не е имало!Когато съм бременна си има 2ра,когато не съм седя теста 2 дена и нямаше 2ра черта.Така,че УСПЕХ! Laughing

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да се присъединя към стиснатите спалци и да кажа моя опти с двете чертички.
Декември месец 2005г. имах пет положителни теста и накрая си ми дойде....може би е била хим.бременост тогава...но чертичките си в контролното време и све слаби. М. януари 2006г. още по-слаба втора черта..ама истинска /видя ми шкембето Mr. Green/ Та стискам палци силно тази много бледа втора черта да се окаже радостта на живота ти Heart Eyes
Апропо и аз не разбрах прегнила влияе ли на кръвния тест? За уринния вече знам...а кръвния Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 939
А пък аз правих два теста преди месец и половина. Първият показа бледа втора черта след края на времето за верен резултат и после си я скри - явно не беше много сигурен. Вторият - само една и така си остана. След това имаше няколко прегледа на видеозон и...силно обилен цикъл след една седмица без употреба на лекарства (говоря за над 50- дневно закъснение). И сега имам чувството, че нещо не е наред. Тези дни трябва да очаквам следващо идване, но нещо симптомите ми се губят и не смея да отида на преглед...
След две седмици имам среща с д-р Стаменов и съм решила до тогава нищо да не предприемам.

# 26
  • Мнения: 274
Момиче, много ще стискам палци и успех! Peace Peace Peace
Трябва да е станало!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 841
Миналата година, когато правих инсе, ако си спомняш, втора много бледа черта се появи  след два часа, и се оказа, че съм бременна...

 Praynig Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 324
Момиче Simple Smile имаш много стиснати палци и от мен. УСПЕХ!!!

# 29
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
И от мен чифт стиснати палци - дано чертичката да става по-ясна по-контрастна и да се появява по-бързичко пък ние да имаме повод да честитим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт