Уреди за домашна грижа за кожата - 5

  • 60 160
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз я ползвам всеки ден, просто после добре хидратирам...

# 496
  • Мнения: 4 740
Аз я ползвам всеки ден, просто после добре хидратирам...

Аз се колебая между силиконовите четки Форео и въртящите четки за почистване на лицето... И като гледам цените на Форео и се чудя защо са в такъв голям диапазон от 20 до 100 евро? Какво всъщност правят тези малки силиконови четки? Някой да може да сравни като резултат от почистването на лицето?

# 497
  • Мнения: 96
Някой има ли ултразвуков апарат с фотон и ако може да сподели впечатления Simple Smile

# 498
  • Мнения: 96
Повдигам темата. Аз вчера си поръчах микродермабразио и като го взема ще споделя Simple Smile)

# 499
  • София
  • Мнения: 9 953
Каква точно камера се ползва за анализ на скалпа - бях веднъж и беше с куполче...
Предполагам че и кожните лекари ползват такива, но не намирам инфо.
Искам да си направя такава и да следя напредъка.
Имате ли отзив за добър трихолог в София (без Лилия ...)?

Не мога да намеря такъв уред, с телове с тъпи върхове за масаж на скалпа?

# 500
  • Мнения: X
Каква точно камера се ползва за анализ на скалпа - бях веднъж и беше с куполче...
Предполагам че и кожните лекари ползват такива, но не намирам инфо.
Искам да си направя такава и да следя напредъка.
Имате ли отзив за добър трихолог в София (без Лилия ...)?

Не мога да намеря такъв уред, с телове с тъпи върхове за масаж на скалпа?

Последно такова приспособление - за масаж на скалпа, с телове, видях да се продава в Джъмбо.

# 501
  • по света
  • Мнения: 1 587
Здравейте,
Търся уред за почистване на лице ,виждам доста голям избор ...Може ли да ми кажете от какво да търся и от кой модел сте доволни ?

# 502
  • Мнения: 348
Здравейте! Може ли мнение за ето този уред https://e-shop.izamama.com/product/6142/ured-za-okoloochen-kontu … aute-absolue.html Видими бръчки нямам, но имам торбички под очите, които искам да третирам. Благодаря!

# 503
  • софия
  • Мнения: 1 212
Привет на всички! Бихте ли ми дали препоръки за този уред?
Виждам, че е китайски, а има различни мнения като цяло за техните продукти, но пък има и различно качество от там .
Другият ми въпрос е, добър ли е за очен контур и дали е като цяло противопоказан при заб. На щит. Жлеза, или не се масажира  само шията?
Много, много ще съм задължена!!!!

# 504
  • Мнения: 9 991
Привет на всички! Бихте ли ми дали препоръки за този уред?
Виждам, че е китайски, а има различни мнения като цяло за техните продукти, но пък има и различно качество от там .
Другият ми въпрос е, добър ли е за очен контур и дали е като цяло противопоказан при заб. На щит. Жлеза, или не се масажира  само шията?
Много, много ще съм задължена!!!!
Същият го виж в алито, защото в ибея ще му е по-висока цената.

# 505
  • софия
  • Мнения: 1 212
Аdelinda, благодаря ти, но аз питах дали някой може да, сподели опит с него. Пак питам дали става за очен контур и дали е противопоказан като цяло при Хашимото.
А ако реша  да го купувам, ще видя откъде.

# 506
  • Мнения: 96
Поръчах си дермабразиото от олх, уж ново, а в офиса като отворих пратката преди да платя гледам използвано до счупване...много съм разочарована. Откъде мога да си поръчам ново на сходна цена? Благодаря предварително!

# 507
  • Мнения: 975
Каква е цената на дермабразиото, за да се ориентираме

# 508
  • Мнения: 39 560
Извинявам се, че нахълтвам в темата. Имам питане за хубав уред за почистване на черни точки за дъщерята. Дали тук е правилното място? Много четох, но все има и хубави, и лоши коментари, или никакви. Някой дали може да предложи качествен такъв?

# 509
  • Мнения: 844
На колко години е дъщеря ти? Опитайте с ексфолиране в комбинация с маската с желатин (прясно мляко и желатин в микровълновата за 10 сек.)

Общи условия

Активация на акаунт