Уреди за домашна грижа за кожата - 5

  • 60 756
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 930
Благодаря! Не знам дали пък не го движа прекалено бързо и затова не ми светва оранжевото.. Уж бавно го въртя, ама...нищо не ме е бодвало, само ми загрява кожата. Тази вечер ще пробвам пак и ако пак така не светне оранжево, ще им пращам видео материал

# 541
  • София
  • Мнения: 4 753

Открих това....

# 542
# 543
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Имам такава смукачка, естествено китайска. По-голям боклук не съм срещала в живота си. Нищо не прави. Освен кръвонасядания.

# 544
  • София
  • Мнения: 4 753
Имам такава смукачка, естествено китайска. По-голям боклук не съм срещала в живота си. Нищо не прави. Освен кръвонасядания.
Това отговор на моя пост ли беше?

# 545
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Да, както и на следващия. LieToMe е пуснала запитване за подобен.

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 877
Кръвонасяданията стават като движиш по-бавно и задържаш и аз първия път получих, трябва да е по -бързо преплъзването и да не задържаш и да е в посока настрани към външния край на лицето или нагоре, не надолу към брадичката или устните и леко опъваш кожата на лицето настрани с другата ръка, и да не повтаряш и потретваш на едно и също място, аз го ползвам и на средна скорост, не на макс..
Поне при мен така работи без кръвонасядания....
Моя е китайски само да уточня.

# 547
  • София
  • Мнения: 3 737
Дами, здравейте!
Ползвам домашно хайфу в съчетание с 1мм. дермаролер. Виждам супер резултати за периода на активни процедури (2 месеца+ серуми, добавки на таблетки, грижа и почистване). Сега съм в търсене на дермапен и и ще се радвам да препоръчате машинка.
Скрит текст:
Само за протокола, скоро сложих ботокс горна част+ по 0.5 мл филър марионетни бръчки и с един серум и спирала се намирам за добре изглеждаща и без притеснения да изляза без грим

# 548
  • Мнения: 23 475
Дами, здравейте!
Ползвам домашно хайфу в съчетание с 1мм. дермаролер. Виждам супер резултати за периода на активни процедури (2 месеца+ серуми, добавки на таблетки, грижа и почистване). Сега съм в търсене на дермапен и и ще се радвам да препоръчате машинка.
Скрит текст:
Само за протокола, скоро сложих ботокс горна част+ по 0.5 мл филър марионетни бръчки и с един серум и спирала се намирам за добре изглеждаща и без притеснения да изляза без грим
Може ли линк към Хай-фу и с какъв гел го използвате?

# 549
  • София
  • Мнения: 3 737
https://m.es.aliexpress.com/item/32830219659.html?trace=wwwdetai … 2mobilesitedetail

Това ползвам. На втора степен, покрай очите на първа. Най-обикновен ултразвуков гел, въпреки че гледам има разни с ХК и тн. Аз го купих доста тънко от ОЛХ от жена, която го беше пускала малко, защото й пари твърде много, купуван от Дермис.Специално в едната назолабиална имам страхотно подобрение. Сега с филър трябва да питам Чилингирова как да действам, да не предобря нещата.

# 550
  • Мнения: 289
Здравейте! Може ли отзиви за 2 уреда за лице?Ако сте ги ползвали дали сте доволни.Lumispa на Nu skin и 3d фотонер на Тианде

# 551
  • Мнения: 350
Момичета, моля препоръчайте уред против торбички на очите. Благодаря

# 552
  • Мнения: 4 447
Здравейте пак!
Това с уредите и грижите е доста заразително. Сега започвам да се оглеждам за друг уред, който да ползвам успоредно с  Триполара.
(Триполар 2 пъти седмично за първите 2 месеца, после 2 пъти месечно ще бъде.... докато се развали Simple Smile)).
Някой с мнение за хидра ролер?
https://condiciashop.com/iglena-mezoterapia-aparati-igli/dermaro … idra-roler-flakon
С ползване на ампули за иглена мезотерапия, разбира се. А без ампула ще бъде като обикновен дерма ролер предполагам. После предпочитан крем ли се слага (освен тези ампули може ли да се ползва крем)? Аз първоначално съвсем отписвах тези иглени ролери, защото гледах някакво клипче и бррр....
Какво ми стана сега?!
По принцип съм бъзлива, може би трябва първо в салон да видя дали ще ми понесе това боцкане.
Тръгнах да поръчвам контактен гел и гледам, че магазинът на Кондиция ми е наблизо, та може направо да отскоча до там.
Хич не ми се ще да имам всички уреди, и място нямам, затова се оглеждам за нещо мъничко, да работи без ток и възможно най-ефикасно. Цената също е важна, а дермаролерите са много достъпни.
Безиглена мезотерапия също обмислях, даже почти се бях навила.
Ако някой е пробвал иглена и безиглена да ги сравни ще е  супер.
За безиглената имам някакви резерви и ще ви кажа защо.
Правих си няколко пъти в салон. Беше пакет, ама аз толкова ги разредих покрай пандемията, че може да се каже, че са били единични процедури. Апаратът беше за кислородна безиглена мезотерапия, ампулитe  - Babor. Ta, след процедурата не се виждах нещо променена, грейнала, особено красива. Свежа да, но като мое усещане. Никой друг не е ахнал като ме е видял. Сега вече в дълбочина какви подобрения са се постигнали не мога да гадая, но видимо нещо не забелязах. Май съм споменавала, не съм с някакви проблеми по принцип, даже смятам, че съм доста ок за годините си въпреки никаквите грижи към кожата си (кремчета разни и толкоз).
Затова някак малко дръпнах нзад с намерението за безиглена мезотерапия, още повече ако е някаква китайска за домашна употреба. Е, може би при употреба ежеседмично би било друго.
Опитвам се да ви разприказвам за уредите за мезотерапия да знам как да процедирам като разредя триполара, че иначе всеки ден да правя нещо си знам отсега, че няма да го бъде Simple Smile))

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 16:33 от камъче

# 553
  • Мнения: 3 078
https://m.es.aliexpress.com/item/32830219659.html?trace=wwwdetai … 2mobilesitedetail

Това ползвам. На втора степен, покрай очите на първа. Най-обикновен ултразвуков гел, въпреки че гледам има разни с ХК и тн. Аз го купих доста тънко от ОЛХ от жена, която го беше пускала малко, защото й пари твърде много, купуван от Дермис.Специално в едната назолабиална имам страхотно подобрение. Сега с филър трябва да питам Чилингирова как да действам, да не предобря нещата.
Трябва да се откажеш от него,ако искаш да имаш филър. Ще ти го стопи още с първото ползване. Аз така си стопих филъра под очите. Отказах се от ултразвука и сега вкарвам серуми само с отр йони.

# 554
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Здравейте,за пръв път пиша в темата,ще се върна да ви прочета,но имам доста за четене назад.Въпросът ми е,само за почистване на лице с измивен гел примерно на каква ел.четка за лице да се спра?
Разгледах много,но не мога да реша,коя и каква да бъде.основно ми трябва да почистване на лицето и след това да нанасям серуми и кремове.на LR ми предложиха,но много скъпа ми се вижда.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт