Уреди за домашна грижа за кожата - 5

  • 60 283
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 4 729
Или звукова вибрираща четка за почистване на лицето, или шпатула.

На тази се спрях.... Ще се радвам на съвети!

# 526
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Имам същото но китайско за 5 долара. Идеална работа ми върши, много си го харесвам. Сваля изцяло ББ крема.

# 527
  • София
  • Мнения: 4 729
Имам същото но китайско за 5 долара. Идеална работа ми върши, много си го харесвам. Сваля изцяло ББ крема.
Да разбирам ли че няма да сгреша ако си го поръчам за 30 лв?

# 528
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Вие си решавате от къде ще го поръчате Simple Smile Аз само споделям, че дори китайското менте върши страхотна работа.

# 529
  • Мнения: 16 876
Това форео е с подозрително ниска цена. Виж да не е менте или от онези хипер мини варианти, които като свърши батерията и отива в коша.

# 530
  • Мнения: 975
На марка си пише, че не е форео. Доста фирми злоупотребяват, наричайки почти всяка силиконова четка форео.

# 531
  • София
  • Мнения: 943
Момичета, имам Филорга Лумитерапист, но вече не се предлага лед бустера, може ли да споделите, ако го имате с какво сте заменили активатора? Благодаря!

# 532
  • София
  • Мнения: 4 729
Имам същото но китайско за 5 долара. Идеална работа ми върши, много си го харесвам. Сваля изцяло ББ крема.
А откъде сте го взела?

# 533
  • Русе
  • Мнения: 7 801
От Алиекспрес.

# 534
  • София
  • Мнения: 4 729
Може ли линк за да си поръчам?
А за колко време пристигна?

# 535
  • Варна
  • Мнения: 244
Аз съм с Форео Луна 3 и не съм сигурна дали оправдава цената си( в моя случай 400лв). По-старите модели на по-ниски цени мисля, че вършат същата работа. Уреда определено не е #musthave, но си е приятна глезотия. Почиства добре и в дълбочина, силикона е много мек и приятен. Аз съм с много чувствителна кожа, която се зачервява адски лесно и смея да твърдя, че почистването с уреда е много нежно и щадящо за кожата ми. Използвам Форео, когато не правя маслено почистване и резултата е еднакво добър.
Масажната функция също е доста приятна.
Та в заключение ще кажа, че съм доволна от продукта, върши си много добре работата (антибактериален е силикона, устройството е водоустойчиво и може да се ползва и под душа) идеален вариант за по-мързеливи, като мен с почистването. Определено обаче може да минете и без него Flowers Four Leaf Clover

# 536
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Може ли линк за да си поръчам?
А за колко време пристигна?

Преди година и нещо го поръчах. Нямам спомен за колко време дойде. Ей сега ще видя дали мога да изровя от историята търговеца.

П.С. Не е активна офертата вече. 6 долара е била цената

# 537
  • Мнения: 4 447
Е, след много моткане (даже съвсем забравих по едно време) най-накрая се сдобих с TriPollar STOP.
За резултати ще си говорим след време. Ще боря една назолабиална бръчка основно Simple Smile))) и малко увиснали бузки.
Сега да питам за гела. Този гел изглежда много специален. Има загряващо действие още докато го мажа. Количеството му е малко и е скъп. Та.. с какво мога да го заменя впоследствие, защото ако искам да третирам и ръцете ще ми трябват количества. (голяма оптимистка съм обаче Simple Smile)).
Мислех си за това, някой с мнение? (има го и в големи разфасофки)
https://condiciashop.com/DERMEDICS_hialuron-kontakten-gel#opisan … ron-gel-dermediks
Пак да кажа, безценни сте с информацията, която давате!

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 18:14 от камъче

# 538
  • Мнения: 6 930
Е, слад много моткане (даже съвсем забравих по едно време) най-накрая се сдобих с TriPollar STOP.
За резултати ще си говорим след време. Ще боря една назолабиална бръчка основно Simple Smile))) и малко увиснали бузки.
Сега да питам за гела. Този гел изглежда много специален. Има загряващо действие още докато го мажа. Количеството му е малко и е скъп. Та.. с какво мога да го заменя впоследствие, защото ако искам да третирам и ръцете ще ми трябват количества. (голяма оптимистка съм обаче Simple Smile)).
Мислех си за това, някой с мнение? (има го и в големи разфасофки)
https://condiciashop.com/DERMEDICS_hialuron-kontakten-gel#opisan … ron-gel-dermediks
Пак да кажа, безценни сте с информацията, която давате!



Ползвахте ли го вече? Аз още го разучавам, но ми се струва, че нещо не е както трябва, никога не ми светва жълта или оранжева лампа, която уж сигнализира за местене на друга зона от кожата, само зелената свети и накрая, като свърши уж времето за третиране, се изключва 🤔 Писах на current body, откъдето го взех, казват прати ни видео, за да видим какъв е проблема. Не знам как ще се праща 5 мин видео по мейл...
Иначе за гела, аз разбрах, че е на водна основа, тоест, както и с NuFace, би трябвало да може и с Алое вера, колагенов гел или обикновен гел тип за видеозон, само да е проводим..

# 539
  • Мнения: 4 447
Ползвахте ли го вече? Аз още го разучавам, но ми се струва, че нещо не е както трябва, никога не ми светва жълта или оранжева лампа, която уж сигнализира за местене на друга зона от кожата, само зелената свети и накрая, като свърши уж времето за третиране, се изключва 🤔 Писах на current body, откъдето го взех, казват прати ни видео, за да видим какъв е проблема. Не знам как ще се праща 5 мин видео по мейл...
Иначе за гела, аз разбрах, че е на водна основа, тоест, както и с NuFace, би трябвало да може и с Алое вера, колагенов гел или обикновен гел тип за видеозон, само да е проводим..
Да, пробвах го. Започнах с други думи. Мисля, че моят работи нормално. Светва зелена светлина, която изключва, когато зоната се загрее до необходимата температура. Оранжевата също свети, ту изгасва, не съм му схванала още цаката. В един момент нещо се бях замислила и задържах повечко на едно място без да правя кръгообразно движение и така ме "бодна", че бързо се окопитих. Гледах клипчета как да го ползвам, и аз съм новичка. Ползвах на най-ниска степен, май ми е добре. За ръцете ще преценя, може би по-силно ще трябва.
За да изпратиш по-голям файл ще трябва да го качиш в някой подобен сайт - https://www.transfernow.net/bg/, вземаш линка и го слагаш в писмото.

Общи условия

Активация на акаунт