Пубертетът при момчетата - тема 6

  • 37 222
  • 770
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Толкова много нуждаещи има, винаги се намира на кой да ги дам.

# 76
  • Мнения: 6 438
Вчера купихме зимни обувки 46 номер. Аман. Дано се спре на тоя номер, че нагоре е зор голям с намирането на обувки.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 848
Вчера купихме зимни обувки 46 номер. Аман. Дано се спре на тоя номер, че нагоре е зор голям с намирането на обувки.
Мале, мале, но все пак се намират в Германия и мъжа ми е в тези номера и все си намира хубави обувки.

# 78
  • Мнения: 9 152
Вчера купихме зимни обувки 46 номер. Аман. Дано се спре на тоя номер, че нагоре е зор голям с намирането на обувки.
Пожелавам ви го. Не съм чела до кога расте едно стъпало, ако съдя по себе си, стъпалото порастна с още един номер даже по време на бременността..

# 79
  • Мнения: 6 438
Аз качих по един номер при първите две бременности. Хормони, разхлабване на връзките на стъпалото, падане на свод, качване на килограми... има различни обяснения, но не е заради разтеж. Мъжете не бременеят.

# 80
  • Русе
  • Мнения: 7 793
Хубави модели сте показали но вече 10 дена ни вест ни кост от Спорт депото. А в магазинът няма голямо разнообразие Sad Много сме бедни от към магазини у наше село.

# 81
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Айй, сега видях темата..Присъединявам се към вас, успокоена от това, което прочетох..
Майка дъм на 13 г. седмокласник...Още сме на границата май между дете и тийн - понякога се държи като бебе, понякога като инатлив и с голямо самочувствие пубер (това все по-често). Много е самостоятелен, сам решава, не търпи критика или наставления. В училище е бъбрив и не мълчи на учителите, обикновено ми обръщат внимание за дисциплината...Все още не е "избуял" на ръст, 160 см е и носи 39 номер...
Наистина това, което прочетох дотук ми подейства много успокоително - значи не сме само ние така...

# 82
  • Мнения: 201
У нас положението е голяма драма, даже направо депресивно - таблетът се счупи непоправимо. Така са му потънали гемиите на синчока, сякаш е настъпил краят на света. Пък на мен всъщност ми стана едно спокойно и светло, няма вече по сто пъти да викам и подканям да го остави и да се чудя къде да го крия. Това е, гадна майка съм, на детето му е криво, пък аз никаква съпричастност не проявявам. Да видим сега до кога ще издръжи телефонът, че сега употребата му ще се увеличи поне десетократно. Не че и той не е със спукан дисплей, но все още работи.
Успешна седмица на всички Simple Smile

# 83
  • Мнения: 6 438
Горещо препоръчвам Family Link - програма за родителски контрол. В Google Store я има безплатно.
Ще контролирате достъпа на децата си до игри и нет с няколко клика и нула крясъци.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Хубави модели сте показали но вече 10 дена ни вест ни кост от Спорт депото. А в магазинът няма голямо разнообразие Sad Много сме бедни от към магазини у наше село.
Ели...виж Щоп сектор.Вчера поръчах и чакам във вторник.Имат опция преглед и мерене и тогава плащаш.Така мисля и аз да напрявя...ще го водя моя да мери в офиса на Еконт и ако не станат-връщам.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 848
Да кажа, че и в Интерспорт е така - направих поръчката с доставка до техен магазин - мерим и тогава плащаме.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 7 793
Няма ги "нашите" бутонки е Сектор-а. Sad
Иначе ми казаха, че мога да ги върна в магазина а те да ми възстановят сумата.

# 87
  • Мнения: 4 394
Ние сме много доволни от дамския вариант на :
https://www.amazon.de/CMP-Rigel-Herren-Trekking-Wanderstiefel/dp … mp;th=1&psc=1
 Мъжките имат до 47 включително.
 Марката отговаря на номерата, дишащи ,водоустойчиви, но най-ценното е много стабилни грайфери, хубава дебела подметка и много добре обезопасява глезените. Ние ги ползваме за катерене по каменист и стръмен терен, но са чудесни и като градска зимна обувка. Цената също е приемлива сравнено с тук.

# 88
  • Мнения: 412
Вчера, моят 11 г предпубертет заяви, че бил мъж 😃.
Притесняваме, че расте несъразмерно - слаб е, към 148 см, носи 39 номер, по мои наблюдения скоро ще достигне 40. В краката прилича на пате с тези плавници. Пролетта купих маратонки, все още са здрави, но обяви, че са му стоят „много точно”.

# 89
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Моят 12-годишен е с 41-ви номер маратонки. Главно от Декатлон поръчвам. Някой издържат и по цял сезон.

Общи условия

Активация на акаунт