Пубертетът при момчетата - тема 6

  • 37 188
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 874
С приложението Family Link имах следните проблеми -
1. Детето може да си направи по всяко време втори акаунт в Гугъл, който вие не можете да контролирате
2. Ако при правенето на съществуващ е написало, че има 16-18г, автоматично не може да го сложите като ваше дете, подлежащо на контрол. А ако тръгнете да сменяте рожденната дата ви блокират акаунта ....
Като всяко нещо без пари е ненадеждно
Има други програми, които са по около 20 евро на година и вършат доста добра работа

# 91
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Постоянно поръчвам от Спорт Депо. Любим магазин ми е, въпреки че винаги чакам ужасно много време за доставка. Поне са коректни с връщането на стока, закупена онлайн в техен магазин. Както и с рекламациите. Там също спазват законовия 30-дневен срок и се бавят, но поне ги признават. Връщала съм раница със скъсан цип, носена 6-7 месеца. Мислех, че няма да я признаят, но ми върнаха парите. Маратонки на РБК също съм връщала. Имаха проблем с подметката от вътрешната страна под стелката. Ако поръчаш по време на разпродажба пък съвсем се оливат със сроковете на доставка...направо забравям какво съм поръчала. Но продължавам да си ги харесвам.  Laughing

# 92
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Непокорна, по колко време ги чакаш?  newsm78
Те ще му омалеят бутонките докато дойдат Sad

Ни моЕ да бъде - пратили са ги  ooooh! Сигурно защото тази сутрин им писах, че са ужасно несериозни Simple Smile

# 93
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Максималния срок, който дават. Изключително рядко е да дойдат по-рано.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моят вече 14-годишен е с 44 номер Joy

# 95
  • София
  • Мнения: 6 360
Притесняваме, че расте несъразмерно

а не бива да се притеснявате. това е характерно за растежа при подрастващите.

# 96
  • Мнения: 6 428
С приложението Family Link имах следните проблеми -
1. Детето може да си направи по всяко време втори акаунт в Гугъл, който вие не можете да контролирате
2. Ако при правенето на съществуващ е написало, че има 16-18г, автоматично не може да го сложите като ваше дете, подлежащо на контрол. А ако тръгнете да сменяте рожденната дата ви блокират акаунта ....
Като всяко нещо без пари е ненадеждно
Има други програми, които са по около 20 евро на година и вършат доста добра работа
Благодаря, ще го имам предвид.

А кои платени програми бихте препоръчали?

# 97
  • София
  • Мнения: 9 108
Прегледах отзивите и описанието на приложението. Младежът е на 12 г. и половина. Вече е доста осъзнат. Честно казано, не съм сигурна, че на тази възраст вече е удачно да слагам подобни приложения. Може би съм идеалистично наивна, но ми се ще да му имам доверие и той да се научи да го оправдава, вместо да бъде контролиран. Само си разсъждавам на глас. Може и да не съм права. Все пак нямам опита с пубертет от 12 г. нагоре - до към 16 или когато евентуално ще заизлизат от пубертета.

# 98
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
И на мен ми се струва късно за приложения, които да им следят и контролират дейността вече. На телефона на моя син има само Find my phone, съответно се е логнал в гугъл и на службения ми и го следя къде е, когато излезе с колелото, отиде на тренировка, урок и пр., но той знае и няма нищо против /все още/, това му спестява разговорите като "Къде си, маме?", "Стигна ли?".
Иначе  щерката е с фемели линк, но тя е първи клас, одобрявам какво и дали да инсталира и следя, и контролирам както физически, така и през приложението дейността ѝ.   
Но и при двамата разчитам най-вече на разговори, дълги, напоителни, до втръсване повтарящи се, пък дано се развие някакъв самоконтрол и при тях.

# 99
  • Мнения: 4 564
Пускам информация от Биодерма, ако някой го интересува:

https://maps.club-bioderma.bg/?utm_source=newsletter&utm_med … mpaign=zaedno_sme

От 14 до 18 октомври 2019 г.
Безплатен преглед на акне при дерматолог


За поредна година BIODERMA провежда образователна кампания под надслов "#ЗаедноСме в борбата срещу акнето". В рамките на кампанията водещи дерматолози от цялата страна извършват безплатни консултации на засегнати от акне. Тази година те ще се проведат в седмицата 14 - 18 октомври.
За повече информация и избор на дерматолог посетете сайта bioderma.bg.

...ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ ПРИ ИЗБРАНИЯ ДЕРМАТОЛОГ...

# 100
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Беки, благодаря за информацията. Ако някой вземе да препоръча лекар от софийския списък, ще съм благодарна. Доста е дълъг.
Големият (на 16) от две години не мърдал на номер обувки, само на ръст. Спря на 43 и съм доволна, че с баща му са една номерация. 13 годишния е на 40-41 в момента.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 40 697
Маратонките дето постнах дойдоха. Размерът пасна, супер са...кожени са, обаче ме притеснява, че кожата е много мека и на свивката на крака може да се претърка лесно. Или ако ритне нещо дет не трябва и отиде Simple Smile

Утре имат тест по английски..хич не му дреме, даже беше забравил.
По музика на теста има 3 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 102
  • Мнения: 4 564
Ти пък, по музика, ела да ни видиш на входното по математика с 3-ка, след курсове по математика от 4 клас насам, като последните 3 години все при елитни учители от СМГ Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 7 270
Да питам и тук: има ли деца ходещи на "разработка на игри" в Телерик (София)?

# 104
  • Мнения: 4 564
Да питам и тук: има ли деца ходещи на "разработка на игри" в Телерик (София)?
Звучи интересно, но съм пропуснала събитието...

Общи условия

Активация на акаунт