Пубертетът при момчетата - тема 6

  • 37 409
  • 770
  •   1
Отговори
# 360
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 447
Айде и аз отчет: на 13,2 г (седми клас), леко окосмяване интимно, крака - леко, руси; мишници - не; нито крака миришат, нито мишници; лицето му е като на бебе, никакъв мъх, само на носа почна да излиза по една пъпка голяма червена като цирей, като се скрие - излиза друга, почти на същото място, малко встрани; гласът - като че ли малко по-груб...Висок е около 1,60  и страда, че не растял (съучениците му са с по една глава отгоре), носи 39 номер, кг 56-58 кг...

# 361
  • Мнения: 4 145
Айде и аз отчет: на 13,2 г (седми клас), леко окосмяване интимно, крака - леко, руси; мишници - не; нито крака миришат, нито мишници; лицето му е като на бебе, никакъв мъх, само на носа почна да излиза по една пъпка голяма червена като цирей, като се скрие - излиза друга, почти на същото място, малко встрани; гласът - като че ли малко по-груб...Висок е около 1,60  и страда, че не растял (съучениците му са с по една глава отгоре), носи 39 номер, кг 56-58 кг...
Добре си е детето
Моят на 12.5 тежи 36-37 ,156 см
Обувките му са 36-37 също
Дано не остане такъв дребосък

# 362
  • Мнения: 13 852
Значи моят върви  сравнително висок, миризлив и с малки крака (на 11,9  висок 170 крак 41).
Всъщност започна да се поти много и да мирише това лято. Преди това не се потеше хич, шегувахме се че си регулира телесната температура. Иначе с това потене и пъпки почна да се пръска с дезодорант, да се парфюмира и да ползва продукти за акне. Иначе изглежда като карикатура. Краката и ръцете предълги, тялото дребно, главата топлийка.

# 363
  • Мнения: 2 420
На 11,5г. ,163см.висок и 43-44 номер обувки носи,слаб е и наченки на мутация определено има,по-плътен и на моменти леко дрезгав му е гласът.На този етап е единствен сред съучениците си и това го притеснява,макар,че е атракция за девойките.Косми има по краката(бая) и в интимната област,под мишниците не.Поти се и му се омазнява косата,пъпки има чат- пат по брадата.Настроенията няма да ги описвам.Това лято много се промени и физ. И психически.

# 364
  • Мнения: 6 495
Тук май периодично отчитаме мерки и теглилки.

15г и половина, 175 см., 64 кг, 46 номер обувки. Некомуникативен от известно време, все сърдит и крив, бучи с мъжки глас, разширил рамене, направил мускули.
13 г., 164 см, 53 кг, 42 номер обувки.  Все още добричък, но неочаквани настроения и изблици са налице.  Промяна в гласа се усеща вече.

# 365
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Да са Ви живи и здрави патенцата. Ей сега ще отлети времето и ще се превърнат в красиви лебеди  Hug

# 366
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На 14 г., 175см., 63 кг., плавник 44 р-р. Седмица преди рожденния си ден(14г) се обръсна за първи път( честно казано имаше 10 косъма, бъзиках го, че моите мустаци са по-големи), нави си на пръста и баща му му се върза на акъла. Миналата година(на 13г.) и моя що хапчета за гърло изсмука, все си мислех, че се разболява Flushed. Започна много да се съобразява колко яде, сладкото почти го спря. Големия ми проблем е, че ми се гъзарчи нещо и ми ходи с къс ръкав все още. Не мога да го накарам тънка блуза с дълги ръкави да облече. Не знам какво ще правим зимата.

# 367
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 447
Глухарче, и ние по къс ръкав и отгоре със суитчер..това е..лошото е, че на зима иска отдолу под блузите да е с тениските от лятото, а не тениска бельо 😖

# 368
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Глухарче, и ние по къс ръкав и отгоре със суитчер..това е..лошото е, че на зима иска отдолу под блузите да е с тениските от лятото, а не тениска бельо 😖

Суитчера е на топка в раницата.

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 198
И моят е в отбора "тениска + суичър/яке". А то си става студено, дрехите с дълги ръкави са му станали малки, претенциите са огромни - без емблеми, без надписи, не всички цветове, основно сиво и черно, не знам какво ще го правя Rolling Eyes

# 370
  • София
  • Мнения: 6 365
при моето момче мутирането на гласа започна към 12.5 годишна възраст и на 13 години вече се задълбочи дотам, че трябваше да спре заниманията с пеене. при него нямаше фалцет, по-скоро гласът стана нисък и загуби диапазон.

# 371
  • София
  • Мнения: 385
Да се отчета и аз. Моят след месец и половина става на 13. Окосмяване има обилно в слабините, по краката е по-малко и по-светли косми, под мишниците засега не, над устната има мъх тъмен, който се поувеличи лятото. Гласът му си е още детския, не мутира. Висок около 160 см, обувки 40-41 номер. Много се поти и понамирисва, косата му се омазнява, има пъпки по носа предимно и черни точки, които със зор го карам да чисти.
Иначе и той все по къс ръкав и суитшърт или тънко яке. Даже вкъщи ходи по къси панталони или по боксерки и нагоре гол. Като се прибера вечер и го видя така, лошо ми става. Не му било студено, ама примъкнал духалката в детската...

# 372
  • Мнения: 2 420
Да и моят ходи с тениски  и яке.Сутринта със скандал облече тънък,дълъг ръкав и сега мрънка,че бил кипнал,изпотил се и т.н.У дома по потник ако може ще се влачи,ходи бос  и спи по гащи.Кипи му кръвта.
Забелязвам,че си променя и вкусовите предпочитания.Има неща,който е обожавал,сега твърди,че му се повдига от тях,често му мирише на нещо странно и не са свързани с това дали са полезни или не.Отдавам го на хормоните.

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 198
О, моят иначе спи с чорапи Joy

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
И моя спи с чорапи Wink
Скоро го напънах и сложи потник и забрави за късия ръкав...само в събота беше летен.
Вчера и днес съм доволна, а и той Stuck Out Tongue Winking Eye
Изкара вчера две 5ци, днес пак Simple Smile И тази по математика е пак от бързане и объркал на два пъти знаците Confused  ама е ок, де...

Общи условия

Активация на акаунт