Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 46 928
  • 763
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 872
Възобнових aбонaментa нa Bellebox и видях,че достaвкaтa вече не е безплaтнa Smirk

# 361
  • Мнения: 516
Възобнових aбонaментa нa Bellebox и видях,че достaвкaтa вече не е безплaтнa Smirk
  А знаете ли какво ще има вътре,освен онази мъгла от рози,която ми се набива на око?

# 362
  • Мнения: 4 872
И продукт на Nip+Fab.

# 363
  • Мнения: 1 602
Аз се запалих покрай вас и очаквам първата си кутия. Избрах кибрит, спечели ме маската за лице с нар

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз искам да попитам за кутиите на pickn dazzle.
Ако избера евтината,само евтини продукти ли мога да си избера или може един примерно,но от по-луксозните серии?
Пише,че мога да си избера продуктите само след избор на абонамент,но нямам идея кои продукти ще ми покаже сайтът.Ако имам достъп до всички много ще се радвам,но не знам продуктите,които ми харесват дали са икономични,изискани или луксозни и дали ще имам право на достъп само до един вид според абонамента.

# 365
  • Мнения: 171
Мария, аз съм с икономичен абонамент и в магазина мога да си избирам от всички налични продукти, можеш и да си добавяш продукт с доплащане с процента отстъпка според плана ти. То това е разликата в различните планове- процентите и съответно цените на продуктите в магазина. Аз съм си правила кутия само с 3 по-скъпи продукта, ако искаш и 1 можеш да сложиш. Като се регистрираш и отвориш ще видиш.

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Много,много ти благодаря!

# 367
  • Мнения: 69
За първи път поръчвам от my full box, специалното издание за Св.Валентин! Никъде не пише обаче кога ще е доставката! Някой знае ли кога ще е доставката?

# 368
  • Мнения: 1 398
Написали са, че по изключение ще е в началото на месеца. Иначе е между 15ти и 20ти.

# 369
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Включвам се с отзив за Good Box.

Не съм особено доволна този път, особено от детското сокче (пълно със захар), има Roo bar за пореден път, 2 бр., както и масло за тяло на Wooden Spoon, мирише само на кокосово масло, но има и други подобни съставки. Ще пробвам боровата вода и маската за коса, те поне представляват интерес за мен. Има и балсам за устни, аз още си ползвам този отпреди 2-3 месеца. Не е нещо особено този месец, ще видим следващия.

# 370
  • Мнения: 1 602
Кибрит са пуснали подсказки за февруарската кутия:

Освен невероятната нощна маска #Po на Dr. Botanicals

💛 Съкровище от прекрасния Прованс за твоите копринени ръце и за изящния ти маникюр...
🇫🇷Но не само едно, а второ френско съкровище, което ще се погрижи за твоите меки крака...
🌿Нестандартно и изключително здравословно чудо на природата...
😋Мощен антиоксидант с приложения както в козметиката, така и в кухнята...
🙋♀Полезен аксесоар-помощник в твоята мисия да бъдеш красива
💌А "кибритеният" аксесоар е придружен от нещо интересно с което да подариш време на себе си

# 371
  • Мнения: 13 934
Аз също не съм впечатлена от Good Box. Цената на продуктите ми е съизмерима с цената на кутията. Не ме радват маската за коса и боровата вода, но ще ги пробвам. За какво служи водата обаче?

# 372
  • Мнения: 1 037
Скрит текст:
Кибрит са пуснали подсказки за февруарската кутия:

Освен невероятната нощна маска #Po на Dr. Botanicals

💛 Съкровище от прекрасния Прованс за твоите копринени ръце и за изящния ти маникюр...
🇫🇷Но не само едно, а второ френско съкровище, което ще се погрижи за твоите меки крака...
🌿Нестандартно и изключително здравословно чудо на природата...
😋Мощен антиоксидант с приложения както в козметиката, така и в кухнята...
🙋♀Полезен аксесоар-помощник в твоята мисия да бъдеш красива
💌А "кибритеният" аксесоар е придружен от нещо интересно с което да подариш време на себе си
Звучи изкушаващо..Ще очакваме:)

# 373
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Аз също не съм впечатлена от Good Box. Цената на продуктите ми е съизмерима с цената на кутията. Не ме радват маската за коса и боровата вода, но ще ги пробвам. За какво служи водата обаче?

Ами, пише на листовката. Почистване и освежаване. Предполагам след мицеларната вода.

# 374
  • София
  • Мнения: 1 164
Скрит текст:
 
И аз не съм очарована от Good Box..
 Не е лоша , но от няколко месеца не бях поръчвала ,а отново едно и също..

Общи условия

Активация на акаунт