Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 46 882
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 914
Някой дали поръча luxury edition-a на Belle box?

https://bellebox.bg/pages/luxury-edition

# 61
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
На някоя от Вас, мацки, дойде ли кутията от Марви за октомври? Споделете какво има вътре, аз още я чакам.

# 62
  • Мнения: 1 037
МарВитал кутията е при мен! Малко е, ако кажа, че е разкошнаааааа Heart По-пълна кутия не съм получавала - буквално има от всичко Heart Eyes Не мога да й се нарадвам!!

Скрит текст:


Четка за коса Tangle Teezer
Формула Коса, кожа и нокти Haya Labs
- мнооого добра формула междудругото
Корейска хидратираща маска (памучна)
Пробиотик 14 щама Bio-Kult - отново отлично попадение
Крем за ръце с Хиалурон и Розово масло Victoria Beauty
Професионална блок-пила за нокти Standelli - разкошна
Серум за лице Auriga (флаконче с капкомер)
Почистваща пяна за лице Apivita
Шампоан против косопад Alpecin
Таблетки и сироп с желязо Feroglobin
Шампоан против косопад Parusan
Джобно огледало в кутийка

И към всичко това има сладурска калинка за украса Gift Heart

# 63
  • Мнения: 4 594
Наистина изглежда много добре кутията.

Ако някой попадне на кутия с книга, да свирка, че към момента май няма на бг пазара, всички прекратиха дейност.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Благодарим за снимката, sugar_baby Hands Ok Hand

Аз си поръчах кутията Marvital Box, чудя се обаче след колко дни да я очаквам... Не ми дадоха срок на доставка, нито номер на поръчка, нито с коя куриерска фирма работят, малко странно ми се струва. Thinking

# 65
  • Мнения: 720
Може ли някой да сподели какъв размер е Алпецина?

# 66
  • Мнения: 1 037
Благодарим за снимката, sugar_baby Hands Ok Hand

Аз си поръчах кутията Marvital Box, чудя се обаче след колко дни да я очаквам... Не ми дадоха срок на доставка, нито номер на поръчка, нито с коя куриерска фирма работят, малко странно ми се струва. Thinking
Няма нищо странно Blush Ако сте направили поръчка без регистрация, няма как да получите имейл с информация, кога да очаквате доставка. Аз поръчвам с регистрация и в профила виждам статуса на поръчката във всеки един момент, а освен това изпращат инфо на имейла, когато я изпратят. Пък и в описанието към самата кутия е отбелязана доставка до 72 часа Hands V С две думи - всичко е перфектно:)
Може ли някой да сподели какъв размер е Алпецина?
Алпецинът е във флакон от 25 мл.

# 67
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Кутията добре изглежда.Може ли и размер на продуктите?Основно козметичните.

# 68
  • Мнения: 301
Вече поръчах кутията на Марви, но и аз ще се радвам на информация за размерите Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4 382
Благодарим за снимката, sugar_baby Hands Ok Hand

Аз си поръчах кутията Marvital Box, чудя се обаче след колко дни да я очаквам... Не ми дадоха срок на доставка, нито номер на поръчка, нито с коя куриерска фирма работят, малко странно ми се струва. Thinking
Обявено е, че до 72 часа доставят. Моята от днес са я пратили.

# 70
  • Мнения: 1 037
Кутията добре изглежда.Може ли и размер на продуктите?Основно козметичните.
Кремът за ръце и маската за лице са си пълноразмерни продукти, пяната за лице на Apivita e 20 мл., серумът за лице Auriga, мисля, че беше 5 мл., ама то е достатъчно 1-2 капки от него, шампоанът Alpecin е 25 мл., шампоанът Parusan е саше. Всички останали са си пълноразмерни продукти, а само формулата коса, кожа и нокти, както и четката Tangle Teezer са по над 20 лв. всеки Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 1 914
Фирмата за добавки Haya Labs са ментета. Бях се зарекла да не купувам повече техни продукти, ама сега в кутията... Как да не я взема. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 69
Момичета, вижте цената на четката

# 73
  • София
  • Мнения: 1 914
Дали е точно тази четка?

# 74
  • Мнения: 2 190
Aз направо се чудя да не е имитация, защото в Марви не продават Тангъл Тийзър....
в Сефора е 30 лева

Общи условия

Активация на акаунт