Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 46 972
  • 763
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 2 324
От описанието на Bellebox ми прилича на основа за грим.

# 601
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Утре пристига Good box, ако ще поствате снимки, нека е в скрит текст, че не знам дали ще сколасам да взема моята. Grinning

# 602
  • Варна
  • Мнения: 814
От описанието на Bellebox ми прилича на основа за грим.

SNEAK PEEK В BelleBox през Март ще откриеш изящните Gold Getter Brightening Drops от @incrediblecosmetics

 Придай на кожата си блестящ и сияен вид с озаряващите капки Brighten Up.

 Микро-пигментираната и хидратираща формула действа като “воал”, който подготвя кожата и устните за перфектен грим.

 Деликатните осветителни пигменти отразяват светлината, създавайки оптична илюзия за свежест и енергия, така че да бъдеш неотразима и в най-тежките дни.

 Brighten Up осигурява дълготрайност на грима

 Cruelty Free
 Vegan
 Paraben Free
 Хидратиращ
По- скоро ще се смесва с ББ крем или фон дьо тена и май пак ще се тичам до Спиди по основа за грим само Sweat Smile

# 603
  • Мнения: 56
https://www.nailsinc.com/gold-getter-brighten-up-brightening-drops Eто го продукта, който са издали Белбокс. Изглежда униколко, нямам търпение просто. Обожавам да гледам клипчета, как се гримирват момичета и много исках подобен продукт за мокър ефект .... Белбокс ме направиха щастлива преди да се взема кутията, нямам търпение :Д

Има описание в линка, продукта е мултифункционален до колкото разбира аз, защото някои беше писал по-горе, че е база.

# 604
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
За щастие се включвам първа с Good box, нямах търпение да погледна какво има вътре и не направих снимка. Харесват ми продуктите, доста по-доволна съм от предния месец, даже ММ намаза манджата. Grinning

# 605
  • Мнения: 1 012
И на мен ми харесват,пускам снимка,но не знам как е скрит коментар.Има и скраб за тяло,крем за очи,солети от лимец и курабийка.Хубава е кутията.



Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 15:11 от marga1977

# 606
  • Мнения: 4 600
Наистина изглежда добре, най-сетне малко по-разнообразни продукти.

# 607
  • Мнения: 18
И аз съм доволна от good box Simple Smile

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз поръчах и Белбокс пък да видим, дано има хубави неща.

# 609
  • Мнения: 525
Вече тествах балсамчето за ръце.Твърдо е, има разкошен аромат, но не съм впечатлена от действието. Крема за ръце ми действа по-добре. Ще тествам и околоочния, заради който поръчах кутията. Шампуанът ще е резерва. Имам много вече. Пилингът отнво е с любимия ми цитросов аромат, дано и да е добър. За момента на аромат са го докарали. И паста за зъби няма да купувам, дано е добра. Днес щях да поръчам от iherb.  За пробиотика съм леко скептична

# 610
  • Мнения: 26
Здравейте! Някой може ли да ми обясни как да пусна скрит текст на снимка, защото не искам да развалям изненадата, когато дойде фул бокса.

# 611
  • Мнения: 35 134
Пишеш:
[Spoiler.] Снимката в слагаш тук [./spoiler]
Без точките

# 612
  • Мнения: 26
Да знаете ТОЧНАТА дата в която ще изпратят кутиите на full? Засега пише от 2 до 6 март..

# 613
  • Мнения: 1 398
Сигурно ще ги изпратят на 4-ти, защото 3-ти е почивен ден (може би и понеделник 2-ри ще е почивен ден за куриерите, не знам).

# 614
  • Мнения: 26
Да, на 4-ти ще ги изпратят и на 5 вече ще са при нас! Писаха ми най-после😁

Общи условия

Активация на акаунт