Лотария "Зелена карта" 2021

  • 65 233
  • 968
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Страницата би трябвало от 19.00ч. /бг време/ да е активна, но след като попълня 1 страница и натисна "next" и ми дава, че страницата не може да бъде намерена, все едно нямам интернет - това в 21.30ч. Някой да има същия проблем?!?

# 61
  • Мнения: 6
Здравейте,
Току що пробвах  и при мен е така.

# 62
  • Мнения: 11
Здравейте,
Искам да ви попитам как ще е най-правилно да отбележа във формуляра -
"Some University courses" или "Some Graduate Level Courses" - пожене съм студентка 3 курс в университет.

# 63
  • Мнения: 425
Здравейте,
Искам да ви попитам как ще е най-правилно да отбележа във формуляра -
"Some University courses" или "Some Graduate Level Courses" - пожене съм студентка 3 курс в университет.
Напиши какво завършено образование имаш в момента.

# 64
  • Мнения: 565
Здравейте,
Искам да ви попитам как ще е най-правилно да отбележа във формуляра -
"Some University courses" или "Some Graduate Level Courses" - пожене съм студентка 3 курс в университет.
"Some University Courses" мисля, че е правилно, ако учиш за бакалавър, защото Graduate Level Courses се отнася за магистърска степен.

# 65
  • Мнения: 10
Привет,
искам да попитам -  може ли в програмата DV-2021 да участва българин, роден в България,
живеещ постоянно в Канада и имащ и българско, и канадско гражданство?
В инструкцията към програмата се казва:
"В Северна Америка родените в Канада и Мексико нямат право да участват в тазгодишната програма DV."
Т.е., ако си роден в България (и, разбира се, отговаряш на останалите условия), би трябвало да може да участваш, независимо от канадското ти гражданство?
 Благодаря ви предварително!

# 66
  • Мнения: 11
Здравейте,
Искам да ви попитам как ще е най-правилно да отбележа във формуляра -
"Some University courses" или "Some Graduate Level Courses" - пожене съм студентка 3 курс в университет.
"Some University Courses" мисля, че е правилно, ако учиш за бакалавър, защото Graduate Level Courses се отнася за магистърска степен.
Следвам бакалавър и вероятно ще отбележа до момента най-високата степен на образование - "Some University Courses" , за да стане ясно че съм студентка. Ако отбележа гимназия, според мен е, че не уча в момента .

# 67
  • Мнения: 425
Ако нямаш бакалавър в момета на кандидастването няма нужда да го пишеш, имаш High School. Важно е че отговаряш на условията при евентуално изтегляне и ако до тогава си завършила ще си го впишеш във формата DS 260.
А за по-горния пост магистарската степен е Master degree

# 68
  • Мнения: 11
Ако нямаш бакалавър в момета на кандидастването няма нужда да го пишеш, имаш High School. Важно е че отговаряш на условията при евентуално изтегляне и ако до тогава си завършила ще си го впишеш във формата DS 260.
А за по-горния пост магистарската степен е Master degree
Да разбрах ви, благодаря за информацията. Успех на кандидатите. 🍀

# 69
  • Сф
  • Мнения: 4 784
Привет,
искам да попитам -  може ли в програмата DV-2021 да участва българин, роден в България,
живеещ постоянно в Канада и имащ и българско, и канадско гражданство?
В инструкцията към програмата се казва:
"В Северна Америка родените в Канада и Мексико нямат право да участват в тазгодишната програма DV."
Т.е., ако си роден в България (и, разбира се, отговаряш на останалите условия), би трябвало да може да участваш, независимо от канадското ти гражданство?
 Благодаря ви предварително!

Да, има право да кандидатства като български гражданин.

# 70
  • Мнения: 6
Здравейте,
Някой успя ли да кандидатства ?
От сутринта се мъча и не се получава.

# 71
  • Мнения: X
Здравейте,
Някой успя ли да кандидатства ?
От сутринта се мъча и не се получава.

Здравей,

И аз изпитвах няколко на брой затруднения свързани с неуспешно отваряне на следваща страница, но опитах с друг браузър и успешно успях да submit-на entry формуляра си.
Дано това инфо е от помощ.

Успех на всички ! ! ! 🙃🍀

# 72
  • Мнения: 425
ако се забавил много при популванеъо ма страница на next дава че не намира страницата. При мен се получи така 2 пъти. По бързо въвждай информацията и давай next, само внимавай от бързане да не объркаш нещо.

# 73
  • Мнения: 6
От вчера стигам до втората страница .Сравнително бързо попълвам информацията и до там.
И все пак благодаря за инфото !
Късмет на всички !

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 207
Наистина ли не може да се кандидатства с миналогодишни снимки? Как системата разбира, че снимката е от миналогодишни кандидатури?

Общи условия

Активация на акаунт