Лотария "Зелена карта" 2021

  • 65 202
  • 968
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 838
Здравейте, някой може ли да даде малко повече информация по следнив въпрос. Някъде гледах, че се попълват и данни на детето. Тъй като с мъжа ми нямаме брак, кандидатстваме отделно, следователно детето и при двамата ли се вписва или само при единия?

# 46
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Здравейте, някой може ли да даде малко повече информация по следнив въпрос. Някъде гледах, че се попълват и данни на детето. Тъй като с мъжа ми нямаме брак, кандидатстваме отделно, следователно детето и при двамата ли се вписва или само при единия?
При двамата се вписва детето.

# 47
  • Мнения: 3 510
А някой може ли да предложи някое проверено фото студио в София?

# 48
  • София-Младост
  • Мнения: 23 371
Един въпрос имам, може и да ви се стори глупав...кандидатства се за ЗК, получаваш я...длъжен ли си в някъкв срок да влезеш в страната,  един вид да я "ползваш"?

# 49
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Да, до 6 месеца трябва да влезеш

# 50
  • Мнения: 425
Един въпрос имам, може и да ви се стори глупав...кандидатства се за ЗК, получаваш я...длъжен ли си в някъкв срок да влезеш в страната,  един вид да я "ползваш"?
Да има срок. Срока на активирането на ЗК (влизането в САЩ) е в срок 6 месеца от медицинските прегледи. Медицинските прегледи се извършват около 2 седмици преди интервюто за ЗК. Реално зелената карта я получавате около 2 дни след интервюто и представлява печат в паспорта, който ви го пращат по DHL от посолството. Този печат пък важи една година т.к. до ендна година трябва да си платите по 120$ за пластиката.

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 11:40 от Scott

# 51
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Пластиките са повече от 120$. Не помня колко с точност, че мина бая време, но заплатих повече. Сега май даже още са ги вдигнали.

# 52
  • Мнения: 5
Здравейте, аз искам да попитам отностно снимката, виждам че сте писали че ще ходите във фотостудио да си я правите. Аз мога да си я направя и сама според изискванията, графичен дизайнер съм. Има ли кандидати които сами си подготвят снимките?

# 53
  • Мнения: 425
Не само че има и такива които си правят само снимките ами ги теглят Simple Smile Има си дори приложения на андроид с които със смартфон се снимаш на бяла стена и готово.

# 54
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Не само че има и такива които си правят само снимките ами ги теглят Simple Smile Има си дори приложения на андроид с които със смартфон се снимаш на бяла стена и готово.
Би ли споделил кои са приложенията? Мерси.

# 55
  • Мнения: 5
Виждам че има доста подробно описание ако сам си правиш снимката, дори има и инструмент за композиране на снимка в сайта. Но ще потърся това приложение, любопитно ми е да го разгледам.

# 56
  • Мнения: 425
пишите в google play DV lottery или green card и ще излезнат

Пластиките са повече от 120$. Не помня колко с точност, че мина бая време, но заплатих повече. Сега май даже още са ги вдигнали.
Може и 220$ да е, не помня точно. Но може да се плати и преди да се замине или след като се пристигне в САЩ.

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 22:43 от Не се сърди, човече

# 57
  • САЩ
  • Мнения: 666
220$ e пластиката.


ако я затриеш, всяка следваща е $540. Зная Grinning Grinning Grinning

# 58
  • Мнения: 3
Здравейте, ще рискувате ли с миналогодишни снимки тази година?
Аз досега всяка година се снимам в студио ама понеже съм в чужбина в момента и мисля да участвам със стара снимка тази година. Мислите ли, че има промяна в системата и стари снимки биват отхвърлени или всичко си е по старо му и единствената промяна е изискването на паспортен номер? Мерси Wink

# 59
  • Мнения: 425
Здравейте, ще рискувате ли с миналогодишни снимки тази година?
Аз досега всяка година се снимам в студио ама понеже съм в чужбина в момента и мисля да участвам със стара снимка тази година. Мислите ли, че има промяна в системата и стари снимки биват отхвърлени или всичко си е по старо му и единствената промяна е изискването на паспортен номер? Мерси Wink
В инструкциите ясно е казано да не се ползват снимки от предишни участия и такива кандидатури ще бъдат дисквалифицирани. Сами решавате.

Общи условия

Активация на акаунт