КГБ = Клуб на Готините Баби - 198.

  • 40 999
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 378
Привет от мен, Варна и морето!   Anchor  Speedboat  Animal Tropical Fish

Шпунц, Дидимити и Ники, Kiss  Kiss  Kiss !

Прибрах се от рехабилитация в Несебър. Беше чудесно- шест процедури, апаратурата нова, докторите и сестрите  усмихнати, любезни, санитарките и персонала в стола също, храната вкусна.....  лекуват те, готвят ти, чистят ти, сутрин и вечер визитация, едни млади, усмихнати  докторчета те питат "как си, имаш ли оплаквания" и всичко това БЕЗПЛАТНО..... какво повече да иска човек, освен здраве на всички у дома и по-висока пенсия!  Nerd
На Никулден на обяд ни сервираха според традицията риба, след обяд ходихме с две дами в Стария Несебър.
Празника на градчето бил на този ден, на центъра имаше музика, хоро, раздаваха рибен курбан, та и там сръбнахме по един курбан, разходихме се по калдъръмените улички, почерпихме се в едно барче..... навсякъде миришеше на риба и на празник.
Ако съм жива-здрава, догодина ще се запиша пак.

След час тръгвам на репетиция, че по тези празници имаме много изяви, дори докато ме нямаше във Варна имаха  предколеден концерт в Дом за стари хора "Гергана", край Варна. Два пъти в годината, по Коледа и Великден задължително посещаваме тези домове, освен когато ни канят по техни празници и годишнини. Много ни се радват, всички пеят с нас, които малко-малко се движат танцуват, трети плачат....., черпят ни, но и ние не отиваме с празни ръце.

Хубав ден, момичета, да си носим новите дрехи, да пеем, да се смеем, да танцуваме, да се радваме на живота!


Sparkling Heart  Flowers Four Leaf Clover  Nerd  Wear High Heel  Wear Lipstick  Kiss  Microphone

# 676
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Привет от мен, Варна и морето!   Anchor  Speedboat  Animal Tropical Fish

Шпунц, Дидимити и Ники, Kiss  Kiss  Kiss !

Прибрах се от рехабилитация в Несебър. Беше чудесно- шест процедури, апаратурата нова, докторите и сестрите  усмихнати, любезни, санитарките и персонала в стола също, храната вкусна.....  лекуват те, готвят ти, чистят ти, сутрин и вечер визитация, едни млади, усмихнати  докторчета те питат "как си, имаш ли оплаквания" и всичко това БЕЗПЛАТНО..... какво повече да иска човек, освен здраве на всички у дома и по-висока пенсия!  Nerd
На Никулден на обяд ни сервираха според традицията риба, след обяд ходихме с две дами в Стария Несебър.
Празника на градчето бил на този ден, на центъра имаше музика, хоро, раздаваха рибен курбан, та и там сръбнахме по един курбан, разходихме се по калдъръмените улички, почерпихме се в едно барче..... навсякъде миришеше на риба и на празник.
Ако съм жива-здрава, догодина ще се запиша пак.

След час тръгвам на репетиция, че по тези празници имаме много изяви, дори докато ме нямаше във Варна имаха  предколеден концерт в Дом за стари хора "Гергана", край Варна. Два пъти в годината, по Коледа и Великден задължително посещаваме тези домове, освен когато ни канят по техни празници и годишнини. Много ни се радват, всички пеят с нас, които малко-малко се движат танцуват, трети плачат....., черпят ни, но и ние не отиваме с празни ръце.

Хубав ден, момичета, да си носим новите дрехи, да пеем, да се смеем, да танцуваме, да се радваме на живота!


Sparkling Heart  Flowers Four Leaf Clover  Nerd  Wear High Heel  Wear Lipstick  Kiss  Microphone

Колко хубаво! Много приятно ми стана, четейки поста ти, Танита.

П.С. А какъв е този санаториум в Несебър, как може човек да отиде там?

# 677
  • София
  • Мнения: 16 021
 Wine Glass cheers
Да се явя, да нямам отсъствие.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз, да не забравите за мен.

# 679
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292
Добра да е вечерта за всички!
Аз вече съм в Германия при Тони. Пътят малко беше труден, имахме и повреда,но пристигнахме живи и здрави.

# 680
  • София
  • Мнения: 16 021
Янке, така е с бусовете. Но последното е най-важно.
Почини сега и от утре се разхождайте и разглеждате.

# 681
  • Мнения: 2 099
Здравейте, Съкровища мили! Да не ме забравите. Иди-дойди бивам някакси. Радвам ви се. Благодаря, че не сте забравили моята Теди-Теодора-щерчица.
Пак ще пиша.

# 682
  • Мнения: 1 027
Сладки сънища!

# 683
  • Мнения: 2 099
Добрутро! Търся си компания за Нова година и няколко дена наоколо - баба с момченце, пожелателно. Както се досещате - отивам на процедури и да си почивам с Йойо. Той вече е голям, и човек може да си почива с него.
Ето, гледайте, размишлявайте:
https://www.sanatoriumzdrave.com/index.php?lang=bg&page=priem

Иначе нЕкои добре познаваме "заведението".

# 684
  • София
  • Мнения: 5 074
Нямам какво да кажа освен, че неистово ме болят кокалите. Ако можех да плача, сигурно ще го направя.
Написах това просто, за да побутна темата.

# 685
  • София
  • Мнения: 16 021
Хули, сигурно е от времето навън. Няма ли нещо обезболяващо, което да вземаш рядко.
Здравке, хубаво да си изкарате с Йойо зимната  почивка!
Кекво стана с билетите за концерта? Успя ли да купиш?
Фло, днес ли щеше да имаш някаква защита? Сигурна съм в успеха.

# 686
  • Мнения: 2 099
Хули, мила, така ти съчувствам! И аз ходя превита на ченгел от болки в кръста. Опитвала ли си Афламил?
Айша, мерси, че ме мислиш! За една бройка да стане да платя по интернет, но не можах да се регистрирам. Както обикновено. И си беше - тарампаджик-тарампаджик, та до НДК. Че най-лесно.

# 687
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Здравейте в този мрачен ден!
Хули, от времето ще да е.
Здравке, помага ли ти Афламила? На мен не ми действа вече, нито мазило нито хапчетата.
Фло, хайде похвали се!
Попадна ми една песен, много я харесах, дано и на вас да хареса!

# 688
  • Мнения: 2 099
Алфея, знам ли вече какво ми помага... Не мога да разбера точно за афламила. Наскоро един ден бях на ченгел превита, сетих се вечерта да пия афламил, на другата сутрин бях ок - е, само до следобяда, де, ама и на том спасибо. И почнах да си го пия пак редовно. Ама знам ли. Лежанеее, лежане! Лежане му е майката, момичета, за нашите кокалаци.  Ама кой ти дава... Пък и тогава ще вземем да се борим с декубитуси и с тежко изкуфяване. А не е желателно, нали?
Алфейче, теб те мисля непрестанно. Но онзи ден - на рождения ден на щерчица - особено!, понеже отново пих водичката си най-тържествено в елегантната чаша от теб. А иначе двете покривчиците ти са в "лилавата ми стая", красят я  най-успешно, заедно с фруктиерата. Последната в момента е пълна с портокали и мандарини. Като по поръчка са ми.
Ееех, девойки, така и не разбрах защо и как се разсъхна традицията с коледните ни армагани... Ама като не се вясвам в темата за дълги периоди - кой ми е крив?

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 17:02 от Здравка-Мравка

# 689
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Здравче, усмихна ме! Много се радвам, ама наистина много, че си ползваш миналогодишния подарък. Със здраве да си ги ползваш!
Колкото до другото - никакво лежане. Само разходки, Здравче, вървене пеша с ръцете отзад като чорбаджия. Ама като ме боли и не ми се върви, какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт