Магазини Pepco

  • 67 819
  • 772
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 27 684
Кои магазини в Пловдив работят?

# 391
  • Мнения: 4 303
Интересно, варненските Пепко имат ли  30%?
Моя колежка ми каза, че е ходила на този, който е на Колхозния и има -30% намаление.
В самия пазар ли е този магазин?
А другия е в новия мол, нали, или има и други?

# 392
  • Мнения: 1 155
В Бургас дали има такова намаление?

# 393
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Във варна има в гранда, до хиполенд, в делтата - от източния вход като влезеш, до билата, а на пазара в сградата на бивша фиола е било, около билата им

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 3 264
Кои магазини в Пловдив работят?

Този до Кауфланд "Брезовско шосе" работи.

# 395
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 755
На сайта на Пепко пише кои магазини работят.

# 396
# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 14 629
И двата в Пловдив, които не са в молове, работят. На Брезовска и на булевард Южен, a.k.a. "Ал. Стамболийски". Предполагам, че навсякъде в страната е по същия начин.

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
И трите в Пловдив работят - третият е до Лидл и Юск в Кършияка/бившия Практикер/

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 14 629
Стига, бе, аз вчера ходих точно там до Лидл и ДМ и изобщо не съм видяла на същото място да има Пепко. Grinning Мерси!

Да не пиша нов пост - намалението се отнасяше за всичко, доколкото ми стана ясно. Аз лично бях с децата на "Брезовска", абсолютно всичко, което купихме, беше намалено, лошото беше, че изборът за доста от детските неща вече не беше голям. Обувки за момче търсех в частност и почти нямаше.

Последна редакция: вт, 21 апр 2020, 11:24 от Магдена

# 400
  • Мнения: 53
В Бургас дали има такова намаление?

На витрините има залепени листи, на които пише намаление 30 процента, но не знам дали е за всичко. Тази седмица ще отида да видя

# 401
  • Мнения: 27 684
Някой ще ми подскаже ли този Пепко на Южен до какво се намира? Нещо не мога да се сетя в момента къде точно е, а уж съм пловдивчанка... Grinning

# 402
  • Мнения: 2 119
Намалението е за всичко.
Ако нещо вече е било намалено с червен етикет, пак му се слага 30% отстъпка.
Направо чудесно!

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 14 629
Долче Мийле, в началото, до Коматевския възел. Там, където беше празно място и направиха редичка магазини.

# 404
  • Мнения: 1 155
В Бургас дали има такова намаление?

На витрините има залепени листи, на които пише намаление 30 процента, но не знам дали е за всичко. Тази седмица ще отида да видя
Благодаря, тези дни съм там! 😁

Общи условия

Активация на акаунт