Тайната на дългата и гъста коса - 3

  • 106 949
  • 379
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 113
Здравейте мами!Вчера писах на един доктор ветеринар на е-майла,който открих във един сайт,за 3 продукта за който пишем тук и ето тои какво ми отговори:
Nai-kategori4no,kato veterinaren lekar Vi savetvam- NEIZPOLZVAITE PRODUKTI
ZA VETERINARNA UPOTREBA,za le4enie i profilaktika na 4ovek.
Niama da otgovori na vaprosite vi,ne ot neuvagenie kam Vas a to4no
obratnoto.
Te zi ot foromite poniakoga " zaslugavat " nobelovi nagradi,ako e taka
,dali vodeshti kompanii niamashe ot tolkova evtini produkti da spretnat edna
formola do sega.Stroega na kosmenata pokrivka pri ku4eto e razli4na ot tazi
pri 4ovek i t.n.


Какво мислите за това?

Ей ти малко ме уплаши с това изказване на доктора, дали не е прав  Thinking На мен също ми харесва как ми действа тази маска, но да не се получи обратен ефект след време  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 522
В предната тема, последно записах,че мамите които са правили маската вече 2 месеца е време да почиват.В този вариант са ми казали маската и за това аз така ви я давам с всички указания точно.И без това доста критики отнесох, за това че споделих маската с вас.Ето за това, казвам предписанията точно - на всеки 2 месеца се почива 1-2 месеца.Това, че аз не съм процедирала по този начин е отделен въпрос и въпрос на избор!Така трябва да се направи маската, а как ще я направите си решавате Вие....
Успех   bouquet
Деси, благодаря, че споделяш точно маската с нас. Значи ще почина около месец от нея. Време ми е, пък и така или иначе на почивки няма как да се клепам. А ти защо не си почивала, не си забелязала, че има нужда ли? При теб нямало ли е косопад, както някой мами забелязват?
Аз не почивах на 2 месеца, а си направих малка почивка след 6 месеца, нямах косопад, нито изсушаване....нищо!Само косата ми от ден на ден се подобряваше.Дори нямах никакво намерение да почивам, но жената, която ми даде маската, каза, че почивките са задължителни, защото косъмът се пренасищал и маската спирала да действа.Един вид с почивката стимулираш косъма след това да поема повече от маската.Незнам дали е така, така ми беше обяснено и аз така ви го обяснявам.

# 47
  • Мнения: 522
Здравейте мами!Вчера писах на един доктор ветеринар на е-майла,който открих във един сайт,за 3 продукта за който пишем тук и ето тои какво ми отговори:
Nai-kategori4no,kato veterinaren lekar Vi savetvam- NEIZPOLZVAITE PRODUKTI
ZA VETERINARNA UPOTREBA,za le4enie i profilaktika na 4ovek.
Niama da otgovori na vaprosite vi,ne ot neuvagenie kam Vas a to4no
obratnoto.
Te zi ot foromite poniakoga " zaslugavat " nobelovi nagradi,ako e taka
,dali vodeshti kompanii niamashe ot tolkova evtini produkti da spretnat edna
formola do sega.Stroega na kosmenata pokrivka pri ku4eto e razli4na ot tazi
pri 4ovek i t.n.


Какво мислите за това?

Няма смисъл да го коментирам, аз видях резултатите на `овчето мазило`, така че хич не ме интересува доктора какво казва.

# 48
  • Мнения: 593
И аз се зарибих да опитам с ТРИВИТАМИНОЛ, но мненията за добавките, с които се забърква маска, са много противоречиви, затова май ще пробам чисто  Wink
А някой опитвал ли е вече ефекта на МЕГАДЕРМ?
Хайде, някой като опита да пише. Ако не ви стане нищо, и аз ще опитам.  smile3534
ПОЗДРАВИ  Two Hearts

# 49
  • Мнения: 357
Здравейте мами!Вчера писах на един доктор ветеринар на е-майла,който открих във един сайт,за 3 продукта за който пишем тук и ето тои какво ми отговори:
Nai-kategori4no,kato veterinaren lekar Vi savetvam- NEIZPOLZVAITE PRODUKTI
ZA VETERINARNA UPOTREBA,za le4enie i profilaktika na 4ovek.
Niama da otgovori na vaprosite vi,ne ot neuvagenie kam Vas a to4no
obratnoto.
Te zi ot foromite poniakoga " zaslugavat " nobelovi nagradi,ako e taka
,dali vodeshti kompanii niamashe ot tolkova evtini produkti da spretnat edna
formola do sega.Stroega na kosmenata pokrivka pri ku4eto e razli4na ot tazi
pri 4ovek i t.n.


Какво мислите за това?

Няма смисъл да го коментирам, аз видях резултатите на `овчето мазило`, така че хич не ме интересува доктора какво казва.

Не искам да си мислиш, че се заяждам нещо.Както написах по-горе и аз едва ли ще спра маската, защото и аз съм много доволна.Аз му писах, за да разбера нещо главно за Мегадерма и Екзаматин Ц. Мисля, че беше редно да напиша отговора на доктора тук. Просто още едно мнение на специалист, а от там нататък всеки си преценява сам. Благодаря ти още веднъж за маската и още веднъж казвам не се заяждам, а исках да се консултирам с някой и смятам, че беше правилно да споделя мнението на доктора. Ако отвориш първата тема ще видиш, че аз бях сред първите, ако не и първата която си направи маската, но мисля че още едно мнение никога не е излишно. Съжалявам, ако си се почувствала обидена от мен   bouquet

# 50
  • Мнения: 522
malkata86
Няма проблеми Peace
Да не мислиш, че не знам,че си една от първите престрашили се   bouquet

# 51
  • Мнения: 357
Аз наистина съм много доволна от маската. Просто мисля, че няма нищо лошо да се консултираме с повече доктори, за да може да направим най-добрия вариант и ефекта да е още по-добър и от сега   bouquet

# 52
  • Мнения: 113
Ветеринря, от който си купих АДЗЕ-то, ми каза, че влияе добре на косата  Simple Smile, така че от друга страна всеки ветеринар май има различно мнение по въпроса. Аз ще продължа да си правя маската с АДЗЕ-то  Wink

# 53
  • Мнения: 2 596
Деси, благодаря, че споделяш точно маската с нас. Значи ще почина около месец от нея. Време ми е, пък и така или иначе на почивки няма как да се клепам. А ти защо не си почивала, не си забелязала, че има нужда ли? При теб нямало ли е косопад, както някой мами забелязват?
Аз не почивах на 2 месеца, а си направих малка почивка след 6 месеца, нямах косопад, нито изсушаване....нищо!Само косата ми от ден на ден се подобряваше.Дори нямах никакво намерение да почивам, но жената, която ми даде маската, каза, че почивките са задължителни, защото косъмът се пренасищал и маската спирала да действа.Един вид с почивката стимулираш косъма след това да поема повече от маската.Незнам дали е така, така ми беше обяснено и аз така ви го обяснявам.

Да, има логика, аз лично ще почина сега принудително, но след другите 2 месеца с маската ще видим дали ще почивам.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Май трябва да направим една сбирка на мамите от Пловдив, които се цапотим и да видим резултатите на есен /нали знаете - пилците се броят на есен.ха-ха!/
Пък и който е наблизо или гостува в града на тепетата / най-готиния според мен / да дойде да си сравняваме гривите. Grinning

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Успявате ли да изразходвате цялото шишенце АД3Е?Нали годността беше 28 дни, ако не успявате да го свършите какво го правите Blush newsm78?

# 56
  • Мнения: 2 596

Май трябва да направим една сбирка на мамите от Пловдив, които се цапотим и да видим резултатите на есен /нали знаете - пилците се броят на есен.ха-ха!/
Пък и който е наблизо или гостува в града на тепетата / най-готиния според мен / да дойде да си сравняваме гривите. Grinning
Може и със снимков материал, но моята няма какво да се показва, не е кой знае какво, макар че съм пускала снимки, де  Embarassed

# 57
  • Мнения: 2 596
Успявате ли да изразходвате цялото шишенце АД3Е?Нали годността беше 28 дни, ако не успявате да го свършите какво го правите Blush newsm78?

По въпроса май много се изписа, но нищо хайде пак. Държим го в хладилника и нищо му няма.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мерси, Bisi .Аз уж четох, четох, ама това съм го изпуснала.Благодаря ощр един път за отговора  bouquet newsm51  love001

# 59
  • Мнения: 113
А на моя АД3Е пише да се съхранява между 8-15 градуса, в такъв случай става ли като вече е отворен да го държа в хлодилника  Rolling Eyes, но там температурата определено е под тези допустими градуси 

Общи условия

Активация на акаунт