Да се оплачем... 2019

  • 490 727
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 35 715
  • Мнения: 12 416
Не знам откъде да почна.
Миналият петък оставих малкия у дома, ме и аз не бях на работа. Каката съгреши нещо, сръфах я заслужено и тя се нервира. Ма много нервно, бе хора. Малкият да не отърве хукна да види какво става и получил раница на колелца в главата. Един сантиметър рана, а що кръв няма да ви казвам. Пищи като заклан да викам линейка. Залепиха го. На другата сутрин става с рев в 6 часа. Оказа се с отит. След два дена болката се прехвърли от дясното в лявото ухо. Това във вторник през нощта. Във вторник и щерката вдигна температура. Спрях я от училище и хайде на лекар. Зачервено гърло каза ЛЛ, ама заради кашлицата изписа АБ. Два дена гори с 39+, днес и двамата кукуряк. В понеделник ги разпращам на градина и училище.
Днес колежка носи ПКСтата ни. Моето само ми го показа и го върна. Тези неграмотници от СУ ми объркали името. Поне да е някое изчанчено, пък то чисто старо българско име. Ама някои хора не четат след втората буква и не правят разлика между Е и Я. Заради такива същества, работещи с документи ще си намразя и името и някой ден на стари години ще го сменя.

# 35 716
  • Мнения: X
За мое най-голямо съжаление, PAV1 напусна форума, като си деактивира акаунта. Последно, когато разглеждах профила ѝ видях, че поне не си е оттеглила съгласията и можем да четем публикациите ѝ, тоест не е станала анонимна.
Всичко стана заради една нахакана лелка, с която влязоха в тривиален спор за имотни обяви. Пав се засегна от намесата на мод, при "разчистване" на въпросната тема. Беше много, много грозно.
Ако някога съм получила в този форум адекватна помощ, то това е било от нея. Последно, лятото ми спести викане на техник за пералнята, на вилата. Само за транспорта до там и обратно на човека, пътува със сервизен автомобил, щеше да е поне двайсетачка.
Пав, ако четеш, липсваш ми. И май не само на мен.

# 35 717
  • Мнения: 35 153
Коремът ми е като балон от два дни. Мисля, че ще полетя и ще се залепя за тавана. Много ме боли Sad

# 35 718
  • Бургас
  • Мнения: 6 619
Много тъпо и гадно за Пав.Модераторите да си гледат добре работата,а не да са такива буквояди!

# 35 719
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 798
Оплаквам се, че тази вечер постовете на потребителите са пълни със съкращения и трябва за всяко да ровиш в Гуглето.

# 35 720
  • Sofia
  • Мнения: 4 079
Това не го знаех, аз съм много благодарна на нейните съвети, че си имах проблеми с избухване на един уред - благодарение на информацията и си потърсих правата успешно. Ако чете само искам да и кажа, че липсва тук, бих се радвала да се регистрира отново.

# 35 721
  • Мнения: 375
Дойдох да се оплача,  че след скорошна пневмония детето пак е болно, но всъщност се оплаквам,  че току що,  след мерене на температура, чух репликата "Ще затвориш ли вратата ".
На 12 е, порастна,  но когато е с 39 градуса още за мен е онази една шепа дете, как да му го обясня...

# 35 722
  • Мнения: 14 821
Както си знаех,ММ изобщо не си дойде в 15,а в 16:30. Съответно тогава тръгнахме на път. Смрачи се,падна мъгла,пуснали някаква нова отсечка,по която не бяхме минавали и объркахме пътя... Абе тъпашка история. Пристигнахме живи и здрави,но забравих половината багаж,плюс кошарата за малката. Знам,аз съм си виновна,но до 16:25 дори не знаех ще идваме ли или не. После всичко на юруш...

# 35 723
  • Мнения: 35 153
Не се напрягай. Важното е да се разнообразите и всичко да е наред.

# 35 724
  • Мнения: 4 244
Tonynette, моля те, напиши ми на лични коя е нахаканата лелка. Имам две предположения, иска ми се знам Rage
PAV1 беше от Бургас, нали?
Ех, да можех да поръчам един билборд с надпис PAV1, ЧАКАМЕ СИ ТЕ В BG-MAMMA.COM
По Коледа стават чудеса...

# 35 725
  • Мнения: X
Имах ЛС в кутията си от нея. Беше ми пратила линкове от тубата за какво да се внимава при смяна на дръжката на вратата на съдомиялната. Сега няма нищичко. Върнах се до ноември 2018… а съм сигурна, че проблемът ми възникна края на миналата зима. Ако намеря време ще разровя. И в търсачката не ми излиза като потребител, а преди така я намирах, за да я притеснявам на ЛС. Дано не си е оттеглила съгласията.

Да събираме пари за наем на билборд и печат върху винил? Тетке, пиши ме първа за каузата. Нова беше лелята, не я помня. От ФБ регистрираните.

# 35 726
  • here and now
  • Мнения: 4 330
На PAV, постовете излизат като от Анонимен.
Лелката е тази
И аз съм за каузата.

# 35 727
  • Мнения: 4 244
Хмм, дали защото чета от телефона, не мога да видя на лелката публикациите. Както и да е...
Обаче много ме изкефихте, че веднага подкрепихте бръмбарите в главата ми Simple Smile и буквално ми прочетохте мислите!


Да събираме пари за наем на билборд и печат върху винил? Тетке, пиши ме първа за каузата.
Дали да не направя тема с тази идея /кауза? Какво мислите?
До сега не съм създавала тема, вероятно в клюкарник ще е подходящото място. Нямам никакъв опит с набиране на средства, рекламни агенции, цени за наем на билборд... Мястото му, маршрута ѝ (Бургас не е малък, та един билборд ще стигне ли). Бръмбарите се разлетяха, та чак се замислих дали обича да слуша радио...
И преди съм писала, че много ценя не само знанията ѝ, а и това, че е много добронамерен и отзивчив Човек!
Оплаквам се, че остарях, а още не съм видяла морето през зимата... Щракнете една снимка от там Simple Smile

# 35 728
  • Мнения: 69 122
Павчето нямаше грешка. Страхотна!!!

Давността по ЗАНН за изпълнение на глоби 2 или 3 г беше, трябва да погледна, има тълкувателни решения на Върховните съдилища. Зависи и глобата кой я е наложил.

Офф..едвам станах. То тъмно още бре...

# 35 729
  • Мнения: 2 809
Tetka_the_best,  https://www.ipcamlive.com/55c5d12d31f8e - морето "на живо" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт