Да се оплачем... 2019

  • 491 562
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 35 700
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Аз Тета отдавна съм я признала!Барабар с Нурофена. Laughing

# 35 701
  • Мнения: 69 320
Оф..Месечино, и ти изперка. Аз те мислех за по-курназ от мен..
Да му минава бързо на младежа. Наблюдавай си го изкъсо...

Януари наближава. Кат се появи моя приятел Катранджиев през ден в телевизора с новини за грипа, и спирам златото от даскало аз...😐

# 35 702
  • Мнения: 48 237
Трудна работа е общо взето. Лелите зад гишето са мноооогооо важни....бетон са, бетон..блъскаш си главата в стената Joy
Като кажат " Компютъра така ми показва" и край Simple Smile

# 35 703
  • Мнения: 35 200
Мвсечинке , да не отива работата към шарка?
Моето нали от температура и кръвни и урина стигнахме до бактериална инфекция и антибиотик.

# 35 704
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Докато не видя баницата навита в таз тава - не вярвам Joy

Аман от главоболие..

# 35 705
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Пийкок, карал е шарка... Има някакъв вирус в класа, с кашлица и сополи, миналата сряда бяха в почти пълен състав, за седмица окапаха. Бая мислех, че ще се отървем, ама... Ох, пък за грипа не ми се мисли! И аз ще го спирам май, ама да избираме до тогава.

# 35 706
  • Мнения: 35 200
Моето сега се чудя да го пусна ли седмица на ясла. Още няма да са сборни групи. За сборни ще стои у дома.

# 35 707
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Недей, ще олепи нещо гаранция... Да си стои вкъщи по-добре, да не се тръшне по празниците баш.

# 35 708
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Този вирус с кашлица и сополи чай навсякъде шари. Моето дете за сега е само със сополи, няма температура и не го боли гърлото. В неговия клас има двама болни. За сега само му промиван носа и му давам Имунобор кидс.

# 35 709
  • Мнения: 5 074
При подновяване на шофьорска книжка, ми излезна глоба, от преди 8 години, платена още тогава. 😒
Ядосах се.

сега като я платиш още веднъж, вземи си бележка че е платена. Аз така една и съща глоба плащах три пъти.Последния път в НАП като ми трябваше справка за липса на задължения.

Там излиза ли , ако имаш актове и фишове ?

# 35 710
  • Мнения: 6 166
Да се оплача, в болничен съм, а шефката ми ми пише имейли и ми иска да върша едни други работни неща. Не й увира в главата, че извън офиса не може и с пръст да ме накара да й работя като роб. Аман вече.

# 35 711
  • София
  • Мнения: 1 907
У нас и каката олепи вируса. И тя почна да под кашля. Сега се върнахме с малкото от преглед, има още един налеп на гърлото, затова вдига температура, но гърдите са чисти, което ме успокои. Ще си пием АБ, дано голямата се размине поне с АБ.
Аз също съм паника, кихнат ли става ужас. До ПА стигам, а това с новините ме довършва.
Второ вино пия, мамка му на всичко! 🙄

# 35 712
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Милото гледа Доктор Пъпкотрепач и се кефи. Аз гледам и ми се повдига. Напускам го, отивам в спалнята.

# 35 713
  • Мнения: X
Ау, това с пъпкотрепача е отвратително. Винаги съм се чудела дали верно има хора, дето гледат подобни неща, ама явно си има.
 
От дясната си сливица се оплаквам. От един месец само ядове ми създава.
И от котката в нас. Побесня и започна да тича като изоглавена. Докъде се усетя, скочи със замах връз главата ми и ме дари с огромна драскотина за разкош.

# 35 714
  • Мнения: 4 258
Тета и аз съм я признала! В допълнение към казуса с давността на глобата от 8 години (Тете, колко години в случая е давността?) Вместо търсене на платежния документ, не става ли просто писане на една молба до шефа на КАТ да отпадне по давност?

Ай аман от гадини незадоволени или в критическата, които всячески гледат да тъпчат!  Царя дава, пъдаря не дава! (аз поподам и в двете категории, ма нѝ съм от тях Misc Hammer)

И хубаво са казали за глобата, а сетиха ли се да кажат, че като 6 години нямаш нарушения, можеш да си поискаш златен талон, вместо обикновения син? На същата цена? Издадоха ми го за минути. И има полза от него. Ето : https://www.mvr.bg/silistra/%D0%B0%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8 … 0%BD%D0%B8%D1%8F-

И да питам, PAV1 пише ли вече тук?
Че ми подариха една пералня АЕГ, която нещо тракала и майстора казал, че ремонта ще струва 400 лева. Та хем се хваля, хем се оплаквам, че няма кого да попитам за адекватно мнение и пробата ще ми е свързана с хамалогия - да разнасяме и монтираме перални между апартамента и мазето... Моичкия хептен ще откачи!

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 23:07 от tetka_the_best

Общи условия

Активация на акаунт