Да се оплачем... 2019

  • 491 148
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 35 745
  • Мнения: 11 577
Почвам и аз с гостите.
Че са на по 23- 25 год. ок. "Отгледала" съм я приятелката, дето има една дума, докато беше тук студентка и веднага си намери работа по специалността- учителка.
Тоз дошъл без пари. Отиваме двамата да вземаме нещо за пиене- искал фреш, ама нямал пари.
Казвам, че ще готвя спагети с пилешко. Не можело ли с кайма. Айде, взех кайма сега.
Тая моята е тооолкова заслепена, а то- едно мамино лай..це.
Че и пушел,и я лъгондри, че дозата не била скъпа- 5 кинта.
Цигари няма-моите му били тежки.
Как ще го изтърпя до утре вечер, като им е автобуса, нз.

# 35 746
  • София
  • Мнения: 10 621
Малее, Дари, намерил, че премерил. Веднага ще го сложа на място! Особено като пуши на аванта и претенции да има. Много ги "обичам" такива нагли.

# 35 747
  • sf
  • Мнения: 10 220
Дозата т.е. взима и наркотици ли?
Егати гаджето си е хванала твоята приятелка!

# 35 748
  • Мнения: 11 577
Аха. Уж само пушел и чат- пат смъркал- това й е обяснил. Не било сериозно. От 14- годишен.
Пием в нас кафе сутринта, тоз се опна на дивана да спи.
Майка й не го била харесала. Ами, и на мен не ми допада.
Пуста любов.

# 35 749
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Дари, теб съм те признала с какви хора си обградена!

# 35 750
  • Мнения: 927
Този е за темата с Муньовците Grinning

# 35 751
  • Мнения: 11 577
Аааа, тоз не го познавах.
Ай, че ще готвя.

# 35 752
  • София
  • Мнения: 4 051
Преди години,нещо ми отмъкна черпака.Имам два и един шкаф в който ги държа.Няма и няма.Питах ,мъж,деца.Не,никой нищо не знае.Версията е,че съм го изхвърлила и толкова.Примирих се  и приключих търсенето и си останах с плана да си купя нов.След три месеца,изненада.Точно там където си стой,все едно не е мърдал.Пак почнах да питам,пак никой нищо.Една приятелка допусна,че някой го е замъкнал на купон и след време го е прибрал.Но не казват,партизани.Mask Та тавата да не е на гости,някъде?

Оплаквам се от това,че нищо не ми се прави.
Преди години гаджето на брат ми, ми позволяваше да ѝ ползвам епилатора. Никога не ми е отказала, когато съм я молела. Известно време след това си купих мой. Малко след това нейният изчезна от шкафа в който стоеше, а няколко месеца след това се появи на същото място. Shocked Тя и до ден днешен е убедена, че имам нещо общо със случая. Във времето в което епилаторът липсваше, тя ползваше моя. Никога не съм го взимала без позволение и никога не ми е отказвала, но точно тогава не съм го пипала. Това е една мистерия, която още не мога да си обясня.
(Друг въпрос е, колко хигиенично е било това, но бяха други времена.)
Връщам се да чета назад, да видя има ли развръзка с тавата Joy

Скрит текст:
Добро утро!
Да ви се похваля,че тавата се появи.Дойде съседката да я върне.Моят мъж и бил занесъл риба преди време в тавата.Жената е възръстна,сигурно я е пъхнала в някой шкаф.Имам чувството,че оплакването за липсващата тава е стигнало чак до нея,защото не спираше да се извинява и я беше натъпкала с лакомства и подаръче за детето. Heart Eyes Laughing
Моят естествено нищо не помни с какво е пренасял рибата."Някакъв съд или торба",това беше определението му за моята прословута вече тава. hahaha
Алелуя!  Peace

Оплаквам се, че ми е трудно да ви изчета, едвам смогвам да не ви изпусна. Това ми е една от любимите теми, въпреки че не пиша често. Много ми помага да се отрезвя - като чета за някои от вашите проблеми ми олеква, че моите са съвсем прозаични. Здрави бъдете! Hug

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 17:51 от mimeime

# 35 753
  • Мнения: X
И аз се оплаквам от приятелка и гаджето й. Това е ново гадже, което всъщност е първото й гадже. Сега след 30 години, разводи и порастнали деца се намериха тук в Германия. Т.е. аз ги свързах, което няма значение. Живеят в различни градове на 400 км разстояние и ще се събират да живеят заедно в неговия град. Съответно тя първо трябва да си намери работа там, което сега в края на годината е почти невъзможно и аз всяка вечер седя след работа по два часа да слушам драми. Мъжът ми взе да се ядосва, но и на мен вече ми писва. На всичкото отгоре новото старо гадже е голям мухльо и досадник. Такъв си беше и преди. Тя го гледа с други очи и е много щастлива, за което се радвам, но я познавам и знам, че няма да се получат нещата като заживеят заедно, но тя преди това ще си е зарязала хубавата работа и жилище в Хамбург.

Та оплакването ми е, че днес ми съобщи, че по празниците ще ни идват на гости с любимия, на което аз отговорих, че много се радвам, но всъщност излъгах. Майка ми пристига утре, не съм я виждала дълго време, има големи проблеми с очите и ще обикаляме по лекари и въобще не ми се нрави точно сега идеята с гостито, но просто няма какво да направя, защото си я обичам приятелката и не искам да се обиди.

# 35 754
  • Мнения: 1 761
Оплаквам се, че вчера пред мен точно сгазиха двете момиченца срещу София ленд. Те бяха с поне около10-15 други ученици и всички стояха и гледаха замръзнали. Никой отначало не можеше да осъзнае какво става... Момичета, прегърнете децата си и им казвайте по-често, че ги обичате... М@йната му на всичко друго....

# 35 755
  • София
  • Мнения: 6 002
Ох, и на мен много ми стана мъчно като чух поредната новина за убити хора на пътя, още повече като става дума за деца. Шофьорът твърди, че е преминавал на зелено? Вярно ли е това? Там светофарът е с копче.

# 35 756
  • Мнения: 18 782
От два дни мисля само за тези деца - първо за двете на Драган Цанков, от снощи - и за тези на Вапцаров... и човекът вика - аз карах бавно, 50-60 км.

# 35 757
  • София
  • Мнения: 6 002
Ами то там ограничението е 50. Ако е карал с толкова - добре, но там много малко хора карат с тази скорост. Като се засилят от кръстовището на Ситняково, после през подлеза Драган Цанков и надлеза на Симеоновско, на този светофар едва спират. 80-100 е постоянна скорост, дори и на камиони. То е светкане, мигане, притискане, свиркане, ужас!

# 35 758
  • Somewhere in the World
  • Мнения: leet
Леле, Спринг, ужас огромен. Аз не успях да се прибера заради тая катастрофа и обиколях . Направо ми изтръпна всичко като разбрах ситуацията..  В потрес съм от тея катастрофи последните дни. И аз сега си чакам детето да го прегърна и притисна силно, нищо че е голям.

# 35 759
  • Sofia
  • Мнения: 4 110
Пав1 е във Варна.
Ако някой има неин тел. или друг начин за връзка - аз съм силно за да я помолим да се върне. Друг толкова помагащ човек в този форум не съм виждала, на второ място е БМ21 - разни патки и него го изгониха. Кофти е, че разни завоевателки на теми в подфорум Дом пак ще я налазят - те така гонят нормалните хора, ама няма как - в интернет е демокрация и всеки с платена такса към доставчика може да се вихри на воля.

Да се смята за оплакване - нормални, отзивчиви и помагащи хора, които са спестили хиляди левове на потребителите със съвети и помощ, стават жертва на някакви неуравновесени женици и няма механизъм това да спре.

Да, пак казвам, че при мен беше сериозна драмата с едно избухнало стъкло за фурна, има една тема за фурни, който иска подробности да чете и съм и много благодарна, не разбирам как злобата на разни хора остава ненаказана стига до там нормалните да се отвратят и да напуснат. Весела Коледа Пав1 ако четеш Simple Smile Знай че си ценена тук.

Общи условия

Активация на акаунт