Да се оплачем... 2019

  • 490 474
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 35 730
  • Мнения: 12 307
Оплаквам се, че тази вечер постовете на потребителите са пълни със съкращения и трябва за всяко да ровиш в Гуглето.
Нормално е да се използват абревиатури. Абревиатурата е вид съкращение само с първите букви. Използва се за много неща. Повечето абревиатури са популярни и ясни за четящия.
ПКС е Професионално Квалификационна Степен. Най-ниската е пета, най-високата първа. Това е следдипломна квалификация. Представлява устен или писмен изпит. Носи и паричен бонус към заплатата.
Другите съкращения, които често се ползват (извън форумните такива) са на закони и правилници за приложението им. Така са приети и така се ползват.

# 35 731
  • Мнения: X
Тете, аз изтървах нишката. В крайна сметка ще пътувате ли за струването? Мъж ти оправи ли се?

# 35 732
  • Мнения: 68 939
На път сме вече. Оправи се тиквеника..Joy

# 35 733
  • софия
  • Мнения: 4 180
Оплаквам се, че се събудих рано рано. И вече не ме свърта...

# 35 734
  • Мнения: 18 602
Пав1 е във Варна.
Ако някой има неин тел. или друг начин за връзка - аз съм силно за да я помолим да се върне. Друг толкова помагащ човек в този форум не съм виждала, на второ място е БМ21 - разни патки и него го изгониха. Кофти е, че разни завоевателки на теми в подфорум Дом пак ще я налазят - те така гонят нормалните хора, ама няма как - в интернет е демокрация и всеки с платена такса към доставчика може да се вихри на воля.

Да се смята за оплакване - нормални, отзивчиви и помагащи хора, които са спестили хиляди левове на потребителите със съвети и помощ, стават жертва на някакви неуравновесени женици и няма механизъм това да спре.

# 35 735
  • Мнения: 11 571
За тракащата пералня- добре ли е нивелирана?
И аз съм " за". И на мен е помагала ПАВ.

И аз рано кукнах- чакам гости с преспиване. Приятелка и гаджето й, което не познавам. Ще си давам " компетентното" мнение. Там грешка нямам. Mr. Green

# 35 736
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
днес ми се падна тоя късмет Trollface да съм знаела, да съм изчакала добрия старец Simple Smile

Trollface организирах всичко за Нова година. мрънкането може да започне сега.

# 35 737
  • France
  • Мнения: 12 900
Имам чувството, че целта на някои потребители е да се джавкат с останалите. И после - олеле, модератор. Едни лоши приказни герои.

# 35 738
  • Мнения: 48 009
Това не важи за Пав, в никакъв случай
И е във Варна, да.
Мисля, че така е преценила, така е постъпила. Не смятам че е нужно да я притесняваме с глупости. Ако прецени, ще се върне.

# 35 739
  • София
  • Мнения: 5 745
Снощи детето направи частбот стената и не само нея калинка. Баба и й дала някакви фулмастери, детото го раздрусва в ръка и резултата навсякъде пръски от фулмастер, по нея, по бебето, по мен, по стена,  перде,  завивки. Още не ми го побира акъла как от 2-3замаха,толкова видях аз ноже да изхвърчи толкова много нещо. Оказа се немиещ се. Едвам съм изчистила лицата им.
Някой да знае нещо, което да пробвам за чистене на стената, латекс е, оказа се скапан латекс преди години, уж миещ се, ама такъв дето му се измива цвета, а не да може да се мие.
Има ли не меришещи, да може зимата да се боядиса стена?
Иде ми да точкувам цялата стена, но с това тъмно синьо изобщо не ми харесва.

# 35 740
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз станах рано, заведох голямата на олимпиада. По пътя се сетих да я питам дали поне химикал е взела, не била, а за чертожни материали да не говорим, ама и аз съм една парка, покрай притесненията с малката не се и сетих даже.
Тя продължава да вдига температура, днес ще е трети прием на АБ, дано вече спре. Б@си вирусите.

# 35 741
  • София
  • Мнения: 24 839
Снощи детето направи частбот стената и не само нея калинка. Баба и й дала някакви фулмастери, детото го раздрусва в ръка и резултата навсякъде пръски от фулмастер, по нея, по бебето, по мен, по стена,  перде,  завивки. Още не ми го побира акъла как от 2-3замаха,толкова видях аз ноже да изхвърчи толкова много нещо. Оказа се немиещ се. Едвам съм изчистила лицата им.
Някой да знае нещо, което да пробвам за чистене на стената, латекс е, оказа се скапан латекс преди години, уж миещ се, ама такъв дето му се измива цвета, а не да може да се мие.
Има ли не меришещи, да може зимата да се боядиса стена?
Иде ми да точкувам цялата стена, но с това тъмно синьо изобщо не ми харесва.
Пробва ли с мокри кърпички?
Защо не направиш някакво художествено произведение тип колаж, под елементите му да останат пръските?

# 35 742
  • софия
  • Мнения: 4 180
Идвам да се оплача, че покрай счупения си глезен май ще си уморя таралежчетата. Горките са оставени да се самоотглеждат сега, освен да им слагам храна друго не мога да правя, а те напоследък и се бият...не е една беля с тях. Дано не умрат докато се оправя, че както и се бият нишо чудно. Та сега се тревожа и за тях Confused

# 35 743
  • София
  • Мнения: 360
Оплаквам се, че днес не ми е добре и детето страда от това. Ударих му пръста с една врата в мола... Какво гледах и къде и аз не знам. Уж вървеше пред мен... така се разплака, аз се разтреперих... целя мол спря да ни гледа, ужас... Поду се веднага, но не мисля, че е нещо сериозно, защото го сгъва и го ползва без да плаче... Абе има дни, в които явно не ставам за майка...

# 35 744
  • София
  • Мнения: 10 361
Стига, бе, мами. Какво ви става напоследък? Какви са тези мисли, че не ставате за майки, провалили сте се?
Ударило се детето, плакало. Да не си го  направила нарочно. Стават такива работи, важното е, че не е счупено пръстчето. Нагушкай ревльото и спокойно. Ти си супер мама.

Общи условия

Активация на акаунт