Топла есен настана, ДЕКЕМВРИйче скоро ще прегръща мама! 💛

  • 27 593
  • 745
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 891
Аз сутринта съм на изследвания на кръв и заради това исках следобяд. Нищо де, ще се засечем все някога. Hug

# 286
  • Мнения: 92
Отчет от мен:29с и 6 дни, бебето отговаря на 30с и 6 дни, 1700 грама, каза ми да си продължавам магнерот и да включа и но шпа до 34 седмица. Иначе всичко ни е наред, растем и хубавеем Simple Smile

# 287
  • Мнения: 1 676
И аз днес бях на преглед- 28 седмица, 1150грама е станал, всичко е ок, след две седмици на трета фетална.

# 288
  • Мнения: 971
Момичета и аз сега излезнах от преглед. Нещата са следните. Мина феталната морфология-30 с. 1д
Не са порастнали много, на долна граница на  тегло са, но в граница още-914гр и 1,183кг.Нещо кръвното ми е високо140/100, утре съм на консултация с кардиолог. Иначе водите са ок, кръвопотока също.Дано всичко е наред, само това се моля.
Много се радвам за хубавите резултати момичета 💜

# 289
  • Мнения: 7 891
Сладурче, близнаците по начало са по - малки. На зълва ми близнаците се родиха: тя - 2990, той 2260. Живи и здрави 2 годишни деца са. Спокойно. За кръвното - височко е, да. Има хапове, системи, ако се налага, всичко ще е наред. Kissing Heart
Момичета, сега забелязах, че корема ми  доста се е "смъкнал". Нали бабите казват, че смъкне ли се, раждането наближава. Дали е вярно? Рано ми е още, да си стои на топло момата. Grin

# 290
  • Мнения: 882
Сладурче може заради високото кръвно да не са наддали  така , че иди да те видят , но като цяло все пак са две едва ли наддават като когато е едно бебче . Нямам представа . Стискам палци всичко  да е наред . .. Марти казват така да ама  и е рано на госпожицата

# 291
  • Мнения: 1 676
На мен. И звучат добре за близнаци Hug всичко ще е наред Hug
Пиеш ли нещо за кръвно? Аз съм от месеци на Допегит и го държа в нормални граници.

# 292
  • Мнения: 971
Марти на зълва ти близнаците са добре, аз ще съм спокойна, ако стигнат тези кг.И на мен така ми се струва че се е смъкнал моя. Твоята мома на тиоло да си стои.
Утре съм там задължително да ме видят.
Jlo нищо не пия за кръвното, за първи път ми е високо, до сега е било 110 на 70.
И мм сега много се притесни милия.

# 293
  • Мнения: 1 676
Попитай АГ, пък може да е било инцидентно. Моето от много ниско стана 130-140 горна, мерех всеки ден и ми изписа хапчета. Наскоро реших, че съм ок и го спрях Flushed за седмица пак се настани на 140.
Днес ми го мери и е ок- 110/70 но явно трябва да пия хапчета до края.

# 294
  • Мнения: 4 660
Кръвно не съм мерила до сега защото не усетих да се е покачило. Но от няколко дена ми се замайва главата ако стана рязко от леглото . Много се уморявам тия дни и много ми се спи. Май трябва да намаля темпото, но с малко бебе не виждам как.

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 1 079
Сладурче, стискам палци за близнаците. Аз на тези грамове дето ги мерят не им давам мн вяра...
за смъкването - да, градските легенди така казват. Моят е смъкнат от самлто начало обаче - хич не му обръщам внимание. Ако ти тежи, питай АГ за бельо с колан.

# 296
  • Мнения: 971
Благодаря за подкрепата, утре като мина ще кажа какво е положението. Ето снимка на едната, че другата пак се срамува

# 297
  • Мнения: 7 891
Душичка ❤️
Супрема, не ми тежи за сега. Иначе и аз съм гледала, че има някакви колани.

# 298
  • Мнения: 347
Здравейте , сладурче прекасна снимка на момата😍😍😍. И аз съм чувала това за смъкването на корема , но скорошно раждане е относително определение , понеже и без това всички сме към края вече 😃 , не остана много. Иначе и аз имам проблем със виенете на свят, меря си кръвното, но не всеки ден, и вчера беше добре, но се тревожа защо ми е толкова лошо всеки ден , повръща ми се и ми е много замаяно и сънливо , абе все едно съм с ниско кръвно , а всъщност като го меря е нормално. Е скоро съм на консултация и ще питам как стоят нещата, ама бебчо май е с главата нагоре за сега и се надявам да се обърне, защото не си представям да родя по друг начин, освен естествено... дано дано се обърне ! 🙏💙

# 299
  • Мнения: 882
Добро утро момичета , Иви ще се обърне  повече разходки прави и така леко го побутвай да се сети мързеланко , че трябва 😁  хемоглобина как ти е както и в12 може от тях да ти е лошо ? Сладурче тази мома определено ще прилича на теб поне така си мисля 😁

Общи условия

Активация на акаунт