ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 38 166
  • 709
  •   1
Отговори
# 270
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Вилиан, страхотен младеж си отгледала! Ще се справи детето...Hug Мъчно ми стана малко като прочетох за тичането напред назад, за яденето в последната минута и за оставането без обяд и вечеря, но ти му пращай, каквото можеш, така че да си има нещо скътано в общежитието за такива крайни моменти.
Понеже пишеш за тролей 4 и 11...къде пътува с тях?

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Вилиан,  много се радвам че писа. Съжалявам за баба ти, и моята си отиде преди 6 месеца и много ми липсва.
Проблем е това с храненето, още повече на него му трябва и по-сносна храна. На кой басейн плува? В близост няма ли готвено за дома? По-скъпо е от стола, но поне да има какво да яде.  Предполагам,  че първоначално хич и не е споделил с децата,  че така бърза, и някой да му предложи превоз. Моята още и още комуникира само с момичето,  което седи до нея...
Днес взехме личната карта, бърза поръчка, направихме банковата сметка, и утре подава към класната за стипендия.

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 18:54 от Alexandra

# 272
  • Мнения: 561
Мили дами и г-н Цецо,
Имам въпрос към филолози, математици или...мистици Stuck Out Tongue Winking Eye

Условие на задача за прием в пети клас на СМГ:

1. Публикуване на справка за минимален бал след трето класиране за момче - 399, 5
2. Обявяване на свободни места за четвърто класиране - 1
3. Към 11.09.2019г. приети младежи с бал под 399, 5 - 18 бр.

Идеи, хипотези и предположения ? Grinning

# 273
  • Мнения: 21 455
Минималният бал на трето класиране често е по-висок от този на второ.
Поради естеството на справките, съветвам те да сравниш минималните балове от трите класирания за паралелката.

# 274
  • Мнения: 710
Мили дами и г-н Цецо,
Имам въпрос към филолози, математици или...мистици Stuck Out Tongue Winking Eye

Условие на задача за прием в пети клас на СМГ:

1. Публикуване на справка за минимален бал след трето класиране за момче - 399, 5
2. Обявяване на свободни места за четвърто класиране - 1
3. Към 11.09.2019г. приети младежи с бал под 399, 5 - 18 бр.

Идеи, хипотези и предположения ? Grinning
В кое училище е това?
Аз съм родител на седмокласник, но наминавам тук по навик - започнах да ви чета около изпити и класирания, за да съм подготвена какво ме чака Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 20:17 от ТришаР

# 275
  • Мнения: 672
Мили дами и г-н Цецо,
Имам въпрос към филолози, математици или...мистици Stuck Out Tongue Winking Eye

Условие на задача за прием в пети клас на СМГ:

1. Публикуване на справка за минимален бал след трето класиране за момче - 399, 5
2. Обявяване на свободни места за четвърто класиране - 1
3. Към 11.09.2019г. приети младежи с бал под 399, 5 - 18 бр.

Идеи, хипотези и предположения ? Grinning
Колега, объркал си сборниците...
Това не е задача за прием в пети клас, това е задача на интервю за работа в рио, или най-малкото в администрацията на по-засукано училище...
Но за Дидева, както знаем, няма значение от къде е...Flowers Hibiscus

# 276
  • София
  • Мнения: 1 326
Na_Vesi_pateto, нищо друго не ме втрещи в задачата ти, освен бройката на приетите деца - 18 деца са си почти цяла допълнителна паралелка!!! Не знам какво да кажа... За решението ѝ ще те трябва комбинация от Касандра и Кашпировски.

# 277
  • Мнения: 1 137
Вилиан, съболезнования за баба ти!
Защо се налага момчето ти, толкова късно да се прибира? На спорт ли ходи? 22.00 ми се струва много късен час за тях.
 Напоследък нямам много време , но гледам да ви чета.😊

# 278
  • София
  • Мнения: 1 210
Вилиан Hug
Браво на смелото ти момче. Със сигурност ще се научи да се справя перфектно с живота и ще порасне успешен млад човек.
Въобще не виждам моята девойка, ако й се наложи да се справя сама в чужд град и се възхищавам на децата, които са научени на самостоятелност от малки.
Na Vesi Pateto, дай ни жокер за кое училище се отнася условието на задачата.

# 279
  • Мнения: 21 455
Жокер - погледете минималните балове след трето класиране. Търсете паралелка с квоти и такъв минимален бал за младежи.

# 280
  • София
  • Мнения: 5 362
Вилиан, трябва да се щадиш. Детето ти е много отговорно, но ти трябва да му даваш кураж. Ще се справите и двамата.

Сиси, 26 са. Няма нови.

# 281
  • Мнения: 21 455
От позицията на човек, извървял пътя на Вилиан съвсем наскоро, ще й кажа, че прекрасно разбирам през какво минават и ще я посъветвам да не се отказват. Да, не е лесно, но децата се адаптират изключително бързо. И, повярвайте ми,  финалът може да бъде наистина изключителен. Heart

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 23:11 от Дидева

# 282
  • Мнения: 2
Здравейте! Не пиша тук, сега се регистрирах, но цяло лято ви чета. И аз съм майка на осмокласник. Тежко лято, което всички вие направихте за мен по-леко, в един огън се “пържихме”. Благодаря ви!
 За протокола: В 73-то сме от първо класиране, на второ също. Синът ни искаше ТУЕС, не му стигнаха 0.25 на второ. На трето не посмяхме, но се радвах за Cool_baby, че рискува и успя. Радвам се и за Anik. Ще продължавам да ви чета. Успешна учебна година да е за децата ни! Лека вечер!

Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 06:33 от sv.ivanova

# 283
  • София
  • Мнения: 1 397
Деца на тази възраст в общежитие има и от НПМГ, от СМГ, спортни училища, деца в Ловешката гимназия. А има и обратното - 35 годишни, които нищо не могат сами, защото родителите им са плътно заети с тяхното отглеждане.

# 284
  • София
  • Мнения: 6 182
Пък нашите днес са скачали дълъг скок по физическо. Щерката е искрено впечатлена от някакво момиче което било скочило 1.80м. Била литнала като птичка  Grinning Изразих мнение, че може би детето е дългокрако, високо или е тренирало лека атлетика. А моята: "Не, не тя каза, че нищо не тренира. Дори не е висока, но е много слабичка и лекичка. Аз като скочих земята се разтресе, а тя просто литна"Laughing

Общи условия

Активация на акаунт