ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 38 155
  • 709
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 073
предварително се извинявам, че нахлувам с пост в темата (чета ви и ми харесвате), относно алергията към животни - има и кучета и котета, които могат да се отглеждат от човек с алергия. Разбира се , това е много индивидуално. Аз съм с алергия и отглеждам котки. Не ми създават проблеми, не вземам лекарства.

Браво, много хубаво.

# 526
  • Мнения: 39
Сега, когато е втора смяна, моят осмокласник разхожда кучетата (2 броя) всеки ден, поне по веднъж, а често и два пъти на ден. Е, мрънка понякога, ама активно участва.

# 527
  • София
  • Мнения: 6 182
Вие си имате домашни любимци, а ние възрастни баби и дядо, които трябва да си обгрижваме Wink Шегата настрана, имаме и две котки (майка и дъщеря), но са дворни и останаха в страта къща, където си познават района. Кастрирани са, обезпаразитяваме ги и ходим всеки ден да ги храним, което си е 30мин. ангажимент. Зимата в големите студове ги прибираме за по месец.
Но с майка ми също трябва да провеждам 1-2 разговора на ден за по 30 мин. Тя да ми разкаже какво е гледала по ТВ, а аз да се уверя, че е във форма. И веднъж седмично ходя да я заредя с провизи и да я видя. Май казвах, че живее съвсем близо до колежа, но не смея да оставя девойката сама там. Поне на този етап. В 10 клас, живот и здраве ако иска, да ходи.
А при нея има и хлебарки. Това с насекомите, от които се потрисам. Все се плаша, че могат да ми влязат през ухото в мозъка (бях гледала някакъв такъв филм). Тук пу-пу може да има всякакви животни и насекоми, но хлебарки, не оцеляват. Преди месец донесохме някаква от супермаркета в пакет брашно...изпаднах в шок. Пръсках 100 пъти след нея. За щастие не съм видяла последствия.

# 528
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Тъкмо “кучкарите” ги мислих тази сутрин, а знам какво е в големия студ, в сняг.... бррр. Аз сега ставам в 5.30, пък ако трябваше и куче да разхождам Confounded Ако имахме голям двор, с огромна радост бих взела куче, харесвам големи породи Heart
С хлебарките си съжителствахме в Студентски град Grinning Гнусни твари са.

От статията за СофтУни се присетих, че Дигиталният маркетинг ми е много на сърце за след гимназията или за евентуална магистратура. Нечие по-голямо дете дали вече учи нещо такова?

# 529
  • София
  • Мнения: 532
Звездица, и шапка вземи Blush
MIA, и ти си имаш ангажименти Flowers Cherry Blossom
Ако искаш на лични телефон на лично изпитана фирма за пръскане против всякакви насЕкоми?
АниК, много рано  Dizzy Face
Браво на разхождащите деца рано, рано кучетата.

# 530
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Bis, отрано, защото е решил, че математиката не му е силата, но ако подгони някаква цел, ще се стегне Wink

# 531
  • Мнения: 7 640
Къде в Школо гледате статистики и регистрирани? Аз през телефона такива опции не намирам Neutral Face

# 532
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
PolarFox, още като си влезеш в профила в Школо-то, под "Класация" излиза място в паралека, във випуска, място в училище. Като стъпиш върху някое от тях излиза инфо за място в класа от еди колко си ученика или от еди колко си ученика във випуска. Ако скролнеш под графиката, която показва най-висок успех, има бутон "Виж всички статистики".

# 533
  • Мнения: 7 640
PolarFox, още като си влезеш в профила в Школо-то, под "Класация" излиза място в паралека, във випуска, място в училище. Като стъпиш върху някое от тях излиза инфо за място в класа от еди колко си ученика или от еди колко си ученика във випуска. Ако скролнеш под графиката, която показва най-висок успех, има бутон "Виж всички статистики".
Пак не се оправям значи:disappointed:
Бутон Класация не намирам. Виждам имената на децата и моят статус - Родител.

# 534
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Ти си с две деца в Школо-то, така ли? Тогава при теб може по по-различен начин да излиза информацията...Ако не учат в едно училище, вероятно от бутон роля трябва да избереш съответното училище за всяко едно дете. Иначе "Класация"не е бутон, а е като заглавие, под което се показват тези 3 цифри (място в паралелка, място във випуска и място в училище).

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 11:27 от Izida

# 535
  • Мнения: 132
В мобилното приложение и аз не виждам статистика. Според мен в приложението информацията е по-свита. Статистика се вижда в пълния формат (ако така се нарича) на сайта. Може да се влезе и през телефона, но да не се ползва приложението. Не знам дали го обясних правилно, ама важното е да ме разберете.
Това ми напомня обясненията на една майка как с кола се отива до еди-къде-си. "Има едно кръстовище, нестандартно такова, ей-така (показва с двете си ръце У-образно кръстовище). То и двете улици са направо, но тръгваш по дясното направо ..." Ама всички други майка я разбрахме безпогрешно ... та и с приложението така.

# 536
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
PolarFox, извинявай, че съм такава голяма бяла птица. Confounded Проблемът не е в твоя телевизор. Ти вероятно си си инсталирала приложението. Чак сега загрях. Аз също влизам през телефона, но не съм с инсталирано приложение.

П.П...сега си инсталирах приложението, само за да видя какво се вижда. Права си, че няма нищо, но и няма опция тези неща да се виждат там. Мобилната версия е олекотена явно и поограничена откъм възможности.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 13:31 от Izida

# 537
  • Мнения: 114
Да ви питам нещо по-различно... Вашите момчета тийнове обезкосмяват ли се вече? Имам впредвид крака, мишници или още им е рано? Моят е на 14.

# 538
  • София
  • Мнения: 5 131
Аз работя през телефона, но ползвам браузъра. Не съм си изтеглила мобилното приложение, защото там наистина някои опции са свити.

# 539
  • Мнения: 7 640
Благодаря, сега ще видя дали си спомням паролата, за да вляза през браузъра

Общи условия

Активация на акаунт