Нашите кухни - 80

  • 53 741
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 445
Плота и пода са ето такива

# 106
  • Мнения: 1 694
Без снимка е трудна работа да се каже. Подовете какви са, гърба на кухнята, стилът....
Ето тук, масата е като плота:
https://northstyle-bg.com/%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB-time-%D … %D1%8A%D0%B1.html

В моят случай е това:
http://kuhnite.snimka.bg/architecture/lyubimi-kuhni-v-bg-mamma-g … t.883363.37114741

# 107
  • Мнения: 2 694
В този ред на мисли, при кухня цвят крем, какъв цвят маса и столове би отивало? Бели или също цвят крем?
Цвят два крема за столовете Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1 694
В този ред на мисли, при кухня цвят крем, какъв цвят маса и столове би отивало? Бели или също цвят крем?
Цвят два крема за столовете Simple Smile

Дайте линк към примерен цвят, два крема.

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
И аз предлагам крем за да си е в контраст с кухнята.

# 110
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Ние избрахме бял горен ред, и тъмно севеняшко дърво за долния ред, плота и гърба също ще са тъмни, след 2 сед ще монтират и ще се похваля! Нямам търпение да видя как ще стои

# 111
  • Мнения: 445
Да се похваля с почти готовата кухня:blush:



Моля не обръщайте внимание на бъркотията, още не е съвсем готово:blush:

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 21:24 от pipi66

# 112
  • Мнения: 22 867
pipi66, хубава е станала, само оправи снимките:

Скрит текст:




# 113
  • Мнения: 11 614
Поздравления, добре е станала кухнята.
Има едно нещо, което,  от снимките поне, не ми допада особено и това е подът с двата вида настилки или това под масата е килим?

# 114
  • Мнения: 445
Пода беше наполовина паркет, който сменихме с ламинат, че не ни се лепяха плочки.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 358
Здравейте,
Имам нужда от голяма помощ!
Решихме да правим ремонт и така и така ще се разбира решихме да сменим и кухнята...ей така е последния момент Sunglasses
Текущата не ми харесва, нямам място за нищо...няма нито едно чекмедже... нито абсорбатор ( няма комин)
Иска ми се да я удължа, обаче се разделя от врата. Имам идея да преместя фурната и котлоните до външната стена и там са се сложи аспиратор, но става далече от мивката...направо не знам какво да правя...
Прикачвам снимки, ще съм блого благодарна ако ми помогнете с идеи. Цвят още няма за нищо ... Но много ми харесват тъмно сиви с дървесен плот и тъмни дръжки Flushed


Мисля хладилника да отиде на мястото на пералнята, пералнята на мястото на хладилника, а фурната и котлоните на мястото на хладилника. А този грозен шкаф ще го изхвърля с удоволствие.

# 116
  • Мнения: 477
Пералнята и хладимника могат да си сменят местата само ако на мястот на хладилника има вода и мръсен канал. Ако ома възможност можеш да я удължиш на ляво.

# 117
  • Мнения: 71
Pipi66, много хубава е станала кухнята. Да ви е честита!

# 118
  • Варна
  • Мнения: 926
Pipi66 много симпатично е станало

# 119
  • Мнения: 445
Много ви благодаря! До сега бях с кухня 1/3 от тази и сега ми се вижда огромна.

Общи условия

Активация на акаунт