Нашите кухни - 80

  • 53 735
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 53
Уникална кухня, браво!

# 616
  • Мнения: 71
Много хубава кухня, Jeini! Изглежда много удобна, да ти е честита!

# 617
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
От естетическа гледна точка не ми харесва водобрана и тез лайстни и мястото на леда, всъщност мразим всичкото алумин по кухните, инак хубава мивка.

# 618
  • Мнения: 39 309
Би ли споделила за компромисите? И аз имам няколко забележки, но са лични усещания. Честито!

# 619
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Определено всичко е в личното виждане и разбиране, няма как всички да харесваме едно и също.

# 620
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 775
shadowman мивката е.... трепач! 🤗 Благодаря ти отново!
Mariat Исках мивката да е под прозореца, заради по-широкия хладилник , за микровълновата не остана място в колоната до хладилника  и я "наврях на неудобно за мен място.
Водобранните лайстни и лайстните м/у плотовете също са компромис.
Като цяло май е това.
Изпълнителя не е фирма, а майстор. От Велико Търново е, ако някой има интерес ще дам контакти на лично.

п.с Разбира се, че няма как красивото за един да е такова за друг. За удобството е по същия начин.Благодаря на всички Hug

# 621
  • Мнения: 6 873
shadowman мивката е.... трепач! 🤗 Благодаря ти отново!
Mariat Исках мивката да е под прозореца, заради по-широкия хладилник , за микровълновата не остана място в колоната до хладилника  и я "наврях на неудобно за мен място.
Водобранните лайстни и лайстните м/у плотовете също са компромис.
Като цяло май е това.
Изпълнителя не е фирма, а майстор. От Велико Търново е, ако някой има интерес ще дам контакти на лично.

п.с Разбира се, че няма как красивото за един да е такова за друг. За удобството е по същия начин.Благодаря на всички Hug
Моля те дай ми контакти на лично! И аз съм от там и в момента търся фирма/майстор за кухня.

# 622
  • Мнения: 214
shadowman мивката е.... трепач! 🤗 Благодаря ти отново!
Mariat Исках мивката да е под прозореца, заради по-широкия хладилник , за микровълновата не остана място в колоната до хладилника  и я "наврях на неудобно за мен място.
Водобранните лайстни и лайстните м/у плотовете също са компромис.
Като цяло май е това.
Изпълнителя не е фирма, а майстор. От Велико Търново е, ако някой има интерес ще дам контакти на лично.

п.с Разбира се, че няма как красивото за един да е такова за друг. За удобството е по същия начин.Благодаря на всички Hug

Здравейте искам да Ви попитам цвета по RAL ли е и ако да кой номер.

# 623
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 775
shadowman мивката е.... трепач! 🤗 Благодаря ти отново!
Mariat Исках мивката да е под прозореца, заради по-широкия хладилник , за микровълновата не остана място в колоната до хладилника  и я "наврях на неудобно за мен място.
Водобранните лайстни и лайстните м/у плотовете също са компромис.
Като цяло май е това.
Изпълнителя не е фирма, а майстор. От Велико Търново е, ако някой има интерес ще дам контакти на лично.

п.с Разбира се, че няма как красивото за един да е такова за друг. За удобството е по същия начин.Благодаря на всички Hug

Здравейте искам да Ви попитам цвета по RAL ли е и ако да кой номер.
Нямам идея. Видях го в магазина на ROSI и ми хареса.

# 624
  • Мнения: 39 309

Водобранните лайстни и лайстните м/у плотовете също са компромис.
Да, и за мен. Но съм сигурна, че след по- малко от месец няма да им обръщаш внимание. Може ли да ми кажеш какъв е тоя сребрист профил на вратичките и защо си го избрала? За първи път ми направи впечатление.

# 625
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Някой ако желае мивка шок и няма наблизо магазин мога да го уредя както съфорумката Jeini.

# 626
  • Варна
  • Мнения: 223
Много хубава кухня Jeini. А каква точно е мивката?

Аз се колебая между SCHOCK NEMO N100 и Bloom на Лексгруп.
Освен това и двете марки имат по-нов гранитен материал,който е по-гладък,така че се чудя между него и по-грапавия.
Някой може ли да даде съвет?

# 627
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
На шок гладката (кристадур мисля, че беше) вероятно ще е по-скъпа, но вероятно няма да направите разлика в мивките като пипате и гледате, туй че която и да изберете ще ви върши работа като се има предвид, че в нас сме със санитек които са по-нисък клас.
 На Jeini мивката е шок.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 223
Благодаря много.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Jeini, много ми харесва новата ти кухня. Честито! Със здраве и мерак да си я ползваш и да ти е вкусно!

Общи условия

Активация на акаунт