Пътят на честта - тема 2

  • 33 940
  • 817
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 7 167
Тонка, те цяло Царево пропуснаха, ти Анелия искаш да дадат.

# 781
  • Мнения: 35 147
На вечерята на Плачков о другата имах чувството, че са снимали репетиция на маса, когато актьорите изчитат текста, за да се запознаят с него. Толкова слаба игра..ужас!

# 782
  • София
  • Мнения: 23 109
Тонка, те цяло Царево пропуснаха, ти Анелия искаш да дадат.
Вярно бе, съвсем забравих за Царево. Joy Единственият начин да гледам сериала, без да се дразня, е да го приемам като комедия.
А Керчето като се хвана на втора работа, кога смята да обръща внимание на детето си...

# 783
  • Мнения: 7 167
А когато брифираната Жаки спомена, че може да присъства на дегустацията, управителката направо се смрази, толкова примитивно изигра неодобрението си, а уж е акула в тези среди. Кера е направо класи над нея.

# 784
  • Мнения: 4
Ох, това беше голяма тъпотия и в Седем часа разлика, понеже Фучеджиева явно не може да движи двете истории едновременно, тя просто забравя за едната.

То това Царево направо няма никаква полза от него, там изобщо има ли интрига някаква? Набързо разрешиха случая с блъснатото момиче, другата снаха забременя, Бонка няма никаква идея какво да прави и как да го направи срещу Кера. Пълна простотия е това Царево, да гръмне някоя газова бутилка и да затрие всички там, че да се отпуши историята! Simple Smile

# 785
  • Мнения: 1 469
Мда, в Царево Лазарина има психическо разройство и не говори, но иначе си е напълно ок, че и ракия сипва за умрелите. До сега да беше написала какво е станало...
 Тоя пък Сирил Смит да не се вдъхнови от вица за Винету Шевернадзе Wink)) Следващата серия ще се разкрие, само дето се кри напразно досега.

# 786
  • Мнения: 683
А Кера на това интервю що не каза, че има дете? И кал ще го гледа като трябва винаги да е на раположение.

# 787
  • Мнения: 336
Инспектор Христов беше буквално хипнотизиран от дупарата на Кера. А уж си падаше по кльощави гимнастички. Поне другата разбра, че работа я чака и ако не се изложи, Кирето ще я нахрани не само с вестник. Ясно кой ще организира завръщането му на бял кон за ужас на Станкови.

Този верно ли се развежда заради тази кукумявка?! Лъже я за парите и я използва явно.

 Бианка и Камен скоро ще ги ядат червеите

# 788
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Сирил Смит или иначе казано Кирил Ковачев е баща на Жакито,мисля аз! Освен  далавери май и други работи са въртели митничарите.

# 789
  • Мнения: 1 168
Жаки беше за мен уникално зле. Държеше се като на махленска свада. И какво постигна въобще? Нито научи нещо, което да й е полезно, нито имаше смисъл от крясъците по манекенката. Много глупава постъпка. А самата Бианка няма чувство за самосъхранение. Защо й трябваше да ходи при Киро?!
Кера пък ще работи 25 часа в денонощието...

# 790
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
Сирил Смит или иначе казано Кирил Ковачев е баща на Жакито,мисля аз! Освен  далавери май и други работи са въртели митничарите.

Не е. Като се запознаха, Жакито беше около 15-годишна. А като даваха, когато намери буркана с пари, като беше съвсем малка - на 5-6 години някъде, майка й по това време е митничарка и най-вероятно самата тя тогава се е запознала с Киро и са въртели далаверите.

# 791
  • Мнения: 19 523
Мале, сега като ви чета...ми аз половината епизод съм го проспала снощи....

# 792
  • София
  • Мнения: 458
Неее, не й е баща. Пак казвам - това ще е този единствения мъж, който не е успяла да оправи(сигурно щото е била малка), ама пък още й  е тръпка и й държи влага Simple SmileИначе Г-ца Жаклин става все по-дразнеща. Изказа й е като на махленско девойче - не, че има лошо, ама нали тя се има за повече. И постоянно сърба нещо със сламка с тази голяма уста!
Аз си мислех друго - в началото Кера нали избяга тайни от “ властната” и страшна свекърва. А всъщност Бонка с какво точно е страшна? Остър език, малко кеш (едни 400-500 лв) и простотия на селско ниво. Отиде при една адвокатка и при една гледачка и като не стана на нейната, се врътна като малко дете. Само вдига пушеците, пък нищо не прави. Според мен можеше да представят същото семейство- хотелиери, ама от малко по-висок клас. Защото Бонка в момента с нищо друго не може да те уплаши, освен с простотията си. То аз вече се чудя, сценаристите и за нея ли забравиха Simple Smile

# 793
  • Мнения: X
На какво интервю е била Кера, че гова не го гледах.

# 794
  • Мнения: 31 317
И аз мисля, че Жаки и Киро ще имат заигравки ,защото са имали  в миналото. Баща не и е, но ще и гадже/любовник.
Калоян как огледа вярно задника на Кера, много натъртиха на този момент. Слага му се подържана жена, изкусна в съблазняването, нагла и агресивна, но той оглежда здраво наша Кера-клошанера.
Сега докато тя се влюби в него драмите ще са чутовни. Той вече е почти готов, но тя ще се дърпа здраво.

Общи условия

Активация на акаунт