Изпитани сайтове за парфюми - 18

  • 67 862
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Имам мейл със съобщение за БД
Скрит текст:
Поръчах Swiss Arabian Casablanca до офис на Спиди, не ми начисли доставка.
Получих потвърдителен мейл "Транспорт - До поискване   0,00 лв.
Благодаря, сега и при мен се получи, но аз го пробвах веднага след като ни информира и ми начисли доставка. Сега анулирах предната поръчка и поръчах с безплатна.

# 46
  • Франция
  • Мнения: 898
veka, ще споделя непременно Simple Smile Засега чакам и се оглеждам.

# 47
  • Мнения: 639
И двете ми пратки от Парфимо са на път Simple Smile. Много странно, че първата беше отбелязана като фактурирана в неделя. Пуснати са една след друга. Жалко. И без малко да направя трета поръчка с Trussardi Donna, но първо се ориентирах в цените и открих, че в makeup е по-евтина без да е намалена. Много трябва да се внимава с тези големи разпродажби.

# 48
  • Мнения: 19 668
Дийтрон, ще пиша за Lalique Pour Homme, когато пристигне. Не знам още кога ще ми дойде пратката. Покрай тези празници се объркаха доставките, а аз набримчих една по-обемна.
И аз поръчах Lanvin Éclat de Nuit, на тази цена и да не ми хареса, поне бутилчето изглежда секси.

# 49
  • Мнения: 1 563
Благодаря за темата! Чакам добри намаления на Tom Ford, също искам да поръчам още един Angel Eau Croiseiere, но засега не го намирам никъде.
Дийтрон, ще пиша за Lalique Pour Homme, когато пристигне. Не знам още кога ще ми дойде пратката. Покрай тези празници се объркаха доставките, а аз набримчих една по-обемна.
И аз поръчах Lanvin Éclat de Nuit, на тази цена и да не ми хареса, поне бутилчето изглежда секси.
Eclat de Nuit си заслужава според мен и повече, та на тази цена е подарък. Имам 3те Eclat и de Nuit за мен е най-интересен, има една специфична нотка, която го прави по-различен от други плодово-цветни парфюмчета. Ще се радвам да споделите дали ви е допаднал.

# 50
  • Мнения: 158
Някой има ли да каже нещо лошо или  няколко думи изобщо за този парфюм,че му се чудя от няколко дни...,пък е на доста ниска цена..

https://www.parfimo.bg/guerlain-idylle-eau-de-toilette-za-jeni-50-ml/

Здравейте, след този пост погледнах в Парфимо и  открих, че освен Idylle,  и L`instant edt е на добра цена, въпросът ми е доколко  си приличат с L`instant Magic, като него съм харесала, ако са близки да го поръчам него

# 51
  • Мнения: 8 450
Някой има ли да каже нещо лошо или  няколко думи изобщо за този парфюм,че му се чудя от няколко дни...,пък е на доста ниска цена..

https://www.parfimo.bg/guerlain-idylle-eau-de-toilette-za-jeni-50-ml/

Здравейте, след този пост погледнах в Парфимо и  открих, че освен Idylle,  и L`instant edt е на добра цена, въпросът ми е доколко  си приличат сL`instant edt, като него съм харесала, ако са близки да го поръчам него
Двата инсанта са абсолютно различни, любими са ми и двата. Първият- L`instant edt е доста белоцветен и цитрусов, вторият L`instant edt е по-мек, пудрен и сладък.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Атти,благодаря за темата,:hibiscus:пазарувам основно от Парфимо.

# 53
  • Мнения: 3 377
Получих си поръчката от Парфимо, всичко беше опаковано добре, нямам забележки.
Прегледах отново сайта. Виждам, че есенната разпродажба продължава, но някои цени са леко завишени. Нахвърлях, без да се усетя, нови 3-4 нещица в кошницата и сега преглъщам и се чудя дали да финализирам поръчката... Sad

# 54
  • Мнения: 19 668
Последен списък от поръчката от Парфимо:
Скрит текст:
Sergio Tacchini Uomo Eau de Toilette за мъже 27 ml ТЕСТЕР
Elizabeth Arden 5th Avenue Only NYC Eau de Parfum за жени 75 ml ТЕСТЕР
Lalique Pour Homme Eau de Parfum за мъже 75 ml ТЕСТЕР
Salvador Dali ITISDREAM Eau de Toilette за жени 50 ml
Lanvin Éclat de Nuit Eau de Parfum за жени 100 ml
Le Tour de France Le Tour de France Eau de Toilette 100 ml
Elizabeth Arden Blue Grass Eau de Parfum за жени 30 ml
Guerlain Idylle Eau de Toilette за жени 50 ml
Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Eau de Parfum за жени 25 ml
Cartier Baiser Fou Eau de Parfum за жени 75 ml ТЕСТЕР
Надявам се да няма изненади и всичко да е наред, както е било досега. Изключително съм любопитна за Синята трева на Е. Арден, ако някой има впечатления да пише в парфюмната тема.

# 55
  • Мнения: 2 025
Ще съм благодарна, ако после споделиш впечатление от ЕА only NYC и
 Salvador Dali ITISDREAM. Няма къде да ги пробвам, а много им се чудих, но накрая реших, че макар да са евтини и реално не губя почти нищо, не ми се иска да си стоят просто така в шкафа.
Парфимо са ми обединили поръчките от уикенда, сега пак чакам.
Имам въпрос към притежателките на SF Incanto Charms- вашите пулверизатори оливат ли? Като пръсна няколко пъти последователно и целият пулверизатор заедно с пръста ми е в парфюм. Не ми се е случвало досега и не знам фабричен дефект ли е, или проблемът е другаде.

# 56
  • Мнения: X
Синята трева е много описвана, виж с търсачката назад, Базила.
Не я познавам аз, но помня, че се говореше за нещо трудно и странно, като аромат. Да не те отчайвам, де, всичко е много индивидуално.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ina-mina, имала съм Инканто Шармс тестер /за мен/ и съм го купувала за дъщеря си, като продукт, но нямам спомен да е текъл. Вероятно е фабричен дефект.

# 58
  • Мнения: 2 025
Яна, благодаря за отговора, моят е точно тестер. Не е много приятно и удобно, но пък не е невъзможно за ползване. Не знам дали ми се занимава да пиша на Парфимо, май не си струва.

# 59
  • Мнения: 357
Благодаря за новата тема, записвам се да я следя. Напоследък правя доста поръчки и не мога да се спра, ще пиша по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт