Изпитани сайтове за парфюми - 18

  • 69 631
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 237
За Jean Paul Gaultier La Belle мисля че умишлено е пълна до там.Като гледам бутилката ми прилича на дама облечена в рокля с голи рамене и колие.Но може и да греша,не знам.

# 736
  • Мнения: 3 734
Jacomo Silences EDP e реформулиран  и далеч от старата версия. Аз също обмислях доста време да го поръчам,но за се отказах..

# 737
  • Мнения: 19 985
За Jean Paul Gaultier La Belle мисля че умишлено е пълна до там.Като гледам бутилката ми прилича на дама облечена в рокля с голи рамене и колие.Но може и да греша,не знам.
Не грешиш. Аз имам и други версии на Готие с този флакон. Течността е като дреха, която подчертава деколтето и за мен дизайнът не е случайно замислен така. Wink

# 738
  • София
  • Мнения: 17 815
Jacomo Silences EDP e реформулиран  и далеч от старата версия. Аз също обмислях доста време да го поръчам,но за се отказах..
Ееее, жалко. Осакатиха всички шипри.

# 739
  • Мнения: 2 411
Камелия, обадих им се по телефона и те ми предложиха да го изпратя по Спиди - за моя сметка, предложиха ми да го занеса и лично, ако желая.Момичето по тел. беше много любезна и тя оформи формуляра за връщане. Помолих за друг парфюм и те ми го изпратиха, като доплатих разликата. Лично аз останах много доволна от комуникацията с тях.

# 740
  • София
  • Мнения: 90
Благодаря, silver pearl. Явно моята комуникация с тях ще протече по по-сложния начин.
Момичета, много благодаря на всички за коментарите и съветите.
Приятна вечер и успешни покупки! Flowers Four Leaf Clover

# 741
  • Мнения: 2 411
Моят съвет е да звъннеш утре и да помолиш любезно за някаква замяна. Според мен ще стане лесно и без излишни ядове. Стават такива недоразумения, но ако приключат спокойно е по - приятно. Успех!

# 742
  • Мнения: 1 246
Ех, Елинор бързо спряха с добавянето на промоциите. Чакам Том Форд, свирнете, ако го намерите някъде  Mr. Green Black Orchid и Velvet

# 743
  • Мнения: 19 985
Таис, по въпроса от вчера- поемата не се среща в ЕДТ, както са написали.
Catcher, специално заради теб им направих запитване.
И са ми отговорили.
По принцип това работя, хората ми плащат, за да им пиша разни неща и други да дават реакция, да отговарят, но не ми благодари. Smile
Скрит текст:

# 744
  • Мнения: X
Никъде няма инфо за съществуването на Poeme edt. Това в сайта на мейкъп, е преписано от тук
http://www.basenotes.net/ID10212061.html
И се отнася за появяването на Poeme, представен на света във вариант edp.
Никъде не се упоменава съществуването на едт. Никъде не открих флакон с надпис еdt.
Единствено тук някой твърди, че продава Poeme edt, но сам е снимал дъното и е ясно, че не е...
https://www.ebay.com/itm/233351887507

# 745
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да купя на приятелката си Boss XX обаче ме притеснява това,че в официалния сайт на HUGO BOSS е 160лв,а във всички онлайн магазини е максимум 60лв.В Notino i Douglas го нямат наличен и не знам дали мога да се доверя на друг сайт предвид огромната разлика в цената.Колко голям е шанса да попадна на менте?

# 746
  • при морето
  • Мнения: 911
Аз,аз!Благодаря много,поръчах веднага т.е оставих си телефона,както е указано,вероятно утре ще ми се обадят да уточним детайлите,още веднъж благодаря на calabaza!:four_leaf_clover:
Между другото днес ми пристигна JPG La Belle,липсват почти 5мл.,а на снимките изглежда пълен до горе.Както и да е май ще отива в размените,защото не ме възторгна ,а поводът беше тъй прекрасен...

# 747
  • София
  • Мнения: 9 516
Grinning
Скрит текст:
От къде мога да се сдобия с Монтал Интенз Кафе на най-добре цена?  Flutter
Много го мисля напоследък.  Heart Eyes

Провери в Елинор, според мен там цените на Montale са добри. В момента има и код за намаление, 50-ца излиза 64.60 лв.
От тях купувах точно Интенз кафе, ок си е парфюма.

sweety_kitty, писали сме едновременно.
Благодаря ви момичета! Simple Smile
Възползвах се от съвета ви и взех 100мл тестер последна бройка на 80лв, с отстъпка 15%, т.е. -с 12лв още ми се намали.
Малко се изненадах когато отидох на последната стъпка от поръчката и на телефона ми излезе- Кошницата Ви е празна. Хм, викам, чакай да рефрешна страницата. Върнах се една стъпка назад  отново в пръчката и ми даде, че артикулът е изчерпан и не е наличен вече. Егати! Реших, че някой е поръчал последната бройка преди мен. Е, викам, язък! Flushed
И след 20-30мин рефрешвам пощата си и виждам мейла от Елинор за успешно направена поръчка от сайта! Smile
Момичета, пристигна ми Монтал-а Интенз Кафе от Елинор който отдавна исках и вече притежавам! Мой е! само мой! Blush
Парфюмът е перфектен! Без забележки!

Получих мейл за изпращане от сайта вчера. Днес вече е при мен!

Имам обаче проблем с прикачването на пулверизатора. newsm78
Дойде опакован отделно и сега нямам идея как да го прикача. Изважда ли се тази скоба или?
Рискувам да го разваля докато се мъча да го прикача правилно...

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 11:11 от kopche

# 748
  • Мнения: 355

Честита придобивка, как ти се струва ароматът  Blush

# 749
  • София
  • Мнения: 9 516
Ароматът на полученият парфюм е без забележки! Набелязала бях този парфюм от година и го познавам много добре, както и развитието му във времето.
Тъна в тихо блаженство в момента! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт