Изпитани сайтове за парфюми - 18

  • 69 697
  • 767
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Ще се колебая до последно дали да поръчам TF Black Orchid или Velvet и от кой сайт.
Ако ти хареса Черната, ще я носиш с удоволствие, но тя е толкова специфична, че не всеки може да я носи. Аз не мога, а Велвет ми е любима. От нея са отнети всички мъжествени нотки, които ми пречат в Черната.

# 586
  • Мнения: 1 248
Ще се колебая до последно дали да поръчам TF Black Orchid или Velvet и от кой сайт.
Ако ти хареса Черната, ще я носиш с удоволствие, но тя е толкова специфична, че не всеки може да я носи. Аз не мога, а Велвет ми е любима. От нея са отнети всички мъжествени нотки, които ми пречат в Черната.

Харесвам черната  Blush Но се чудя на Велвет, защото е по-женствена и носима. Искам да си я нося редовно, а не да избяга някой от мен, ако съм с черната. Та се колебая  Simple Smile

# 587
  • Мнения: 3 168
Имате ли обобщени наблюдения кои сайтове са с най-изгодни условия за доставка?
Че сега като почна едно цъкане, и смятане, и сравняване ... Трябва записки да си водя, за да се ориентирам къде какво е най-изгодно.

# 588
  • Мнения: 4 425
Привет момичета! Елинор с код ли е намалението?

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
От любопитство отворих поръчката си от парфимо от миналата седмица и сравних цените на продуктите в момента.
фдт - същата цена
един сет - изчерпан
мъжки парфюм + 4 лв
мъжки парфюм + 10 лв
е ами, направете си сметката за сегашното намаление.

# 590
  • София
  • Мнения: 17 897
Това е единственият парфюм, който ме души. Изпръскала съм едни 30мл пряко сили преди години и от тогава не мога да го понасям. Може някой ден да го преоткрия. Много ме е яд за Сахара Ноар.
Велвет е доста по- носима, да. На моята кожа нямат почти нищо общо, много странно Simple Smile

# 591
  • София
  • Мнения: 4 484
Привет момичета! Елинор с код ли е намалението?
Да, с код е.

# 592
  • Мнения: 642
И аз направих поръчка в Парфимо, а уж чаках Коледа Grinning. Само евтини парфюми си избрах и естествено на сляпо, да има тръпка Simple Smile. Взех Chevignon Heritage, S.T. Dupont pour femme и Gres Cabotine fleur splendide, от който имам най-големи очаквания. Чудя се за Gres Cabochard (новия), ако някой има впечатления от него, моля да сподели. И козметика взех, стана ми навик при всяка поръчка да взимам нещо на collistar, че е без пари.

# 593
  • София
  • Мнения: 12 374
Deetron, много ме зарадва с мнението си за Мабусиновските парфюми, благодаря! И аз се надявам да ми хареса, ще пиша като дойде и го понося Flowers Hibiscus Simple Smile

Изпръскала съм само една бутилка Черна орхидея, в началото беше страст, но накрая нещо се разгаджосахме. Изобщо има доста парфюми, които първоначално уж много ми харесват, а като изкараме една кратка връзка и установявам, че не сме един за друг. И обратното. Не знам дали само аз съм така.

# 594
  • София
  • Мнения: 17 897
Аз харесвам много класическия Mauboussin, май синя слива имаше в него. Също доста сладък и лепкав, но някак тежък, а не лигав.

Pour femme на Dupont е страхотен бюджетен шипър. Много фин и женствен. Винаги го имам подръка. Кабошар е много остър и леко одеколонен за мен, с отчетлива мъжка нотка. Помисли си.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 22:35 от The Catcher in the Rye

# 595
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 823

Повечето ми парфюми са по 30 мл., бързо губя интерес.
==============================
И това:
https://www.fragrantica.com/perfume/Mauboussin/Une-Histoire-de-F … suelle-46971.html

Последното заради пралината, напоследък искам само с карамел, пралини и ванилия да се увивам Blush


Приветствам всеки виал, който ми се изправи на пътя - така не стигам и до покупката на 30 мл. Последният пример е Libre,YSL.Едва половината виал съм изпръскала и смятам, че ако начена втория с това ще се изчерпят всякакви отношения помежду ни.

Обожавам пралини в парфюм, така че ще помоля, да споделиш впечатления когато пристигне.
От къде са виалите на Libre? Искам и аз. Blush
Търся Mon Guerlain Intense 30ml на добра цена. Да ме насочите? Благодаря! Flowers Hibiscus

# 596
  • Мнения: 557
Ще се колебая до последно дали да поръчам TF Black Orchid или Velvet и от кой сайт.
Ако ти хареса Черната, ще я носиш с удоволствие, но тя е толкова специфична, че не всеки може да я носи. Аз не мога, а Велвет ми е любима. От нея са отнети всички мъжествени нотки, които ми пречат в Черната.
Аз пък съм точно обратното, Черната ми е лека и приятна,много я харесвам и я нося във всякакво време, а Кадифената ме души и не я трая изобщо... :-/ Прилича ми на YSL Manifesto Le Parfum с много силно изразен билков мед, и върху мен стои тежко, мръсно и евтино... Disappointed
Сега се чудя за Черната орхидея, но ЕДТ, както и за някои Монтал-и от Елинор или parfium.bg.
на Елинор цените винаги са много добри, но имах неприятен опит с качеството на първата си поръчка от тях и от тогава все се колебая за втора поръчка, въпреки че съм получавала от размяна повече от отлични парфюми поръчвани точно от там....
Но ще почакам, да видя как ще се движат цените и ще поръчам където излиза най-изгодно, че имам набелязани доста неща.
В makeup.bg някой да знае дали има кодове за отстъпка и ще има ли ЧП при тях?

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 17:09 от sweety_kitty

# 597
  • София
  • Мнения: 9 576
От къде мога да се сдобия с Монтал Интенз Кафе на най-добре цена? Flutter
Много го мисля напоследък.  Heart Eyes

# 598
  • Мнения: 557
От къде мога да се сдобия с Монтал Интенз Кафе на най-добре цена? Flutter
Много го мисля напоследък.  Heart Eyes
В Елинор е на добра цена, сега има и 15% отстъпка с код black.

# 599
  • на брега
  • Мнения: 1 093
От къде мога да се сдобия с Монтал Интенз Кафе на най-добре цена? Flutter
Много го мисля напоследък.  Heart Eyes

Провери в Елинор, според мен там цените на Montale са добри. В момента има и код за намаление, 50-ца излиза 64.60 лв.
От тях купувах точно Интенз кафе, ок си е парфюма.

sweety_kitty, писали сме едновременно.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 17:13 от lu4ia

Общи условия

Активация на акаунт