Какво ви е мнението за тази Nokia

  • 1 478
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

НЯма инфраред! Но за какво ти е, като има блутуут?




Защото повечето мои познати са с инфраред, нямат блутуут и няма да можем да си пращаме мелодии и снимки  Tired

Ще си ги пращаш от нета бре! Има разни безплатни такива..ако търсиш. И ще си купиш блутуут за компа и си готова  Hug Ние  така правим  Wink



Имаме USB кабел, та за компа няма проблем  Peace  Heart Eyes

# 16
Невероятен телефон!
Имам го от около половин година и скоро няма да го сменя - и предшественика му Нокия 6600 е също много хубав телефон, ако не ми го бяха счупили, още щях да съм с него.
Ако толкова държиш на инфраред-а - по-добре си купи Нокия 6600, но много от програмите, които са фабрично инсталирани в Нокия 6630 ще трябва да си ги сложиш допълнително - МР3 плейър, офис приложенията, освен това 6630 има стереовисокоговорители, а в комплекта получаваш и стереослушалки.
Нокия 6630 е и 3G телефон - може да се закупи отделно допълнителна камера, която позволява провеждането на видеоразговори.

# 17
  • Мнения: 5 622
Невероятен телефон!
Имам го от около половин година и скоро няма да го сменя - и предшественика му Нокия 6600 е също много хубав телефон, ако не ми го бяха счупили, още щях да съм с него.
Ако толкова държиш на инфраред-а - по-добре си купи Нокия 6600, но много от програмите, които са фабрично инсталирани в Нокия 6630 ще трябва да си ги сложиш допълнително - МР3 плейър, офис приложенията, освен това 6630 има стереовисокоговорители, а в комплекта получаваш и стереослушалки.
Нокия 6630 е и 3G телефон - може да се закупи отделно допълнителна камера, която позволява провеждането на видеоразговори.

А някой ползвал ли е 3G-то?  Thinking

До скоро имаше само във София, но от няколко дена гледам, че и във ВАрна вече има 3G мрежа

Общи условия

Активация на акаунт